Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да,прав си че няма смисъл да се спори (всеки си има мнение и го защитава),но трябва да се признае 1 - днешния мач беше празник за цял футболен Пловдив,за който и шопите биха завиждали и който те никога няма да имат !!!

Тук съм напълно съгласен с теб!Поне веднъж да сме на едно мнение :D :punk
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Да,прав си че няма смисъл да се спори (всеки си има мнение и го защитава),но трябва да се признае 1 - днешния мач беше празник за цял футболен Пловдив,за който и шопите биха завиждали и който те никога няма да имат !!!

 

За Пловдив се съмнявам, но за някои по-западни части на България не се и съмнявам.

 

Наистина Ботев играха супер навито ..... но само през първото полувреме

 

Според теб след завършека на първото полувреме, ти би ли могъл да играеш нормално и второто ? Разбира се, говоря ако си на страната на орязания отбор.

 

Горе-долу равностоен мач,в който Локомотив подходи несериозно и игра под нивото си,а Ботев беше страшно навит и игра над обичайното си ниво,но въпреки това Локомотив спечели закономерно според мен

 

Ех високомерност .. колко добре щеше ако и имахте покритие за тая високомерност

 

Edit : http://bpfc.info/doko-agitka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе - като погледнах отново темата се светнах.

"Български футбол" - "животно" заслужаващо почетно място в ЧЕРВЕНАТА КНИГА - онази за застрашените видове - редом до корморанчета, пеликанчета и др. подобни.

Link to comment
Share on other sites

Ех високомерност .. колко добре щеше ако и имахте покритие за тая високомерност

 

Edit : http://bpfc.info/doko-agitka.jpg

Просто казах аз как видях мача.Ясно ми е,че винаги ще има спорове и няма смисъл да ги продължаваме.

http://loko89.hit.bg/Forum/MANGALI-6-1055512368.jpg

http://loko89.hit.bg/Forum/misc05.jpg

Link to comment
Share on other sites

За Пловдив се съмнявам, но за някои по-западни части на България не се и съмнявам.

Според теб след завършека на първото полувреме, ти би ли могъл да играеш нормално и второто ? Разбира се, говоря ако си на страната на орязания отбор.

 

Горе-долу равностоен мач,в който Локомотив подходи несериозно и игра под нивото си,а Ботев беше страшно навит и игра над обичайното си ниво,но въпреки това Локомотив спечели закономерно според мен

 

Ех високомерност .. колко добре щеше ако и имахте покритие за тая високомерност

 

Edit : http://bpfc.info/doko-agitka.jpg

давай пич насъсквай безмисления флууд и спорове...

Да бих могъл.... нали уж са ПРОФЕСИОНАЛНИ ФУТБОЛИСТИ ?????

 

И какво искаш да постигнеш с този пик ?

Псувни?Флууд?Спорове?Караници?

Еми давай в същия дух и ще ги постигнеш.... лошото е че най вероятно ще си изпатим само ние "Простите юзъри..."

Link to comment
Share on other sites

Ако мислите, че сте ущетени от съдиата - не сте! Пак казвам - не коментирам засадата, защото не видях, но пък съдиата не свири дузпа за локото и спести един червен картон(още около 10-тата минута, когато футболист на Ботев скочи с двата крака в коляното на Стоян Колев, а той беше хванал топката с ръце! - Това се наказва директно с червен картон!)

 

А искам да задам един въпрос към феновете на Ботев! Защо срещу отбори като Пирин, Конеляно и т.н. смешни отбори се представяте повече от зле, а срещо нас играете що годе свястно? Въпрос на злоба и умраза ли е? И още нещо! Това ли е стратегията на ботев - когато водят или виждат че не могат да променят равенство в тяхна полза, бавят играта и лежат по тревата? Това ли е стратегията? Когато Локомотив поведоха с 2:1 да видяхте някой да се търкаля по земята или да бави играта?

 

В днешния мач, футболистите на ботев показаха, че не са за пренебрегване, но какво направиха собствените им фенове - поредния селски мач превърнал се в цирк! Какви бяха тези седалки, вандалщина и изцепки? ДОри когато собствените ви футболисти и Ясен Петров отидоха да ви успокояват - вие продължихте да хвърляте! И за капак си запалихте стадиона! Е това ли е подкрепа!?? Ако забелязахте футболистите между двата отбора си размениха поздравления, а вие...? Може локото да не изиграха един от най-силните си мачове, но поне получиха подобаваща и КУЛТУРНА подкрепа!!!

 

Хайде със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Добре де, игнорирайте ми поста. Явно с вас не може да се спори. Вие сте прави, Вие сте шампиони, Вие сте евробойците на Пловдив. Лека нощ

Link to comment
Share on other sites

Съдията предреши мача, след като позволи на Локомотив /Пловдив/ да вкара гол на Ботев от абсолютна засада в края на първото полувреме", заяви мениджърът Дейвид Феърклъф, който изгледа двубоя за купата на България на стадион "Христо Ботев".

 

Англичанинът бе на мнение, че на терена въобще не се е усетила разликата между двата тима - единият шампион на България, а другият играещ в "Б" група. Дейвид Феърклъф добави, че е харесал само футболистите на Ботев Емил Урумов и Даниел Божков.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не могат феноете на Ботев да приемат загубата достоино. На стадиона се зъздаде впечатление, че има засада, но на повторенията се вижда, че НЯМА :P Червеният картон си беше заслужен. Ботев игра много добре, но беше невъзможно да победи. Във всяко едно единоборсво, цвнтриране и т.н. си личеше кои е по-добрият отбор(Локомотив) Това, че не играха мобилизирано през повечето време на мача и пропуснаха не малко положения(само Пасков можеше да вкара на три пъти с глава), не означава, че не са заслужавали победата. Колкто до реакцията на агитката на Ботев, тя беше и подведена от своите играчи, които се нахвърлиха върху страничния съдия. А тоя Петър Василев е аблолютен некадърник :angry1 Освен, че не може да коментира, тои дари и не знае правилника на играта. Разбрах, че вчера поне 10 пъти е казал, че има засада - абсолютен идиот :angry1

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не могат феноете на Ботев да приемат загубата достоино. На стадиона се зъздаде впечатление, че има засада, но на повторенията се вижда, че НЯМА :P  Червеният картон си беше заслужен. Ботев игра много добре, но беше невъзможно да победи. Във всяко едно единоборсво, цвнтриране и т.н. си личеше кои е по-добрият отбор(Локомотив) Това, че не играха мобилизирано през повечето време на мача и пропуснаха не малко положения(само Пасков можеше да вкара на три пъти с глава), не означава, че не са заслужавали победата. Колкто до реакцията на агитката на Ботев, тя беше и подведена от своите играчи, които се нахвърлиха върху страничния съдия. А тоя Петър Василев е аблолютен некадърник :angry1  Освен, че не може да коментира, тои дари и не знае правилника на играта. Разбрах, че вчера поне 10 пъти е казал, че има засада - абсолютен идиот :angry1

Това приятели е изказването на наи-големия спец в областа на футболната игра! :lol: Щом само ти си видял разликата в класите значи си такъв!А и разбираш нещата повече от професионален футболен коментатор! :lol: :lol: Браво на тебе!
Link to comment
Share on other sites

Засада имаше при втория пас, защото дори паса да е бил назад, а не напред Мартин Камбуров още след центрирането е в пасивна засада и после тя става активна. Тва си е абсолютна засада. На световните се свири

Link to comment
Share on other sites

Засада имаше при втория пас, защото дори паса да е бил назад, а не напред Мартин Камбуров още след центрирането е в пасивна засада и после тя става активна. Тва си е абсолютна засада. На световните се свири

Kaмбуров не беше в пасивна засада при центрирането. Тои също излезе от дълбочина. А след това двамата с "Фугата" бяха на една линия, когатпо му подаде. По правилника(които явно доста хора тук не знаят) в такъв случаи засада няма :P

Link to comment
Share on other sites

Kvo da govorim.To se vidq.Zasada otsqkade.Samo 4erno-belite moje da si vqrvat 4e nqma.Ni6to novo.A za 2-ri 6alt karton na Ivo mihailov nqma kvo da govorim.S 6ovek po malko hodi da igrae6 prodaljeniq.Taka 6te e dokato kustendilskite bosove sa na lauta.A za klasite..?Po dobre lokomotivci da zamal4at 6toto stavat sme6ni.Vsqkakvo drugo mnenie ot tva e prosto pristrastrno.Znaete go!

Link to comment
Share on other sites

Kvo da govorim.To se vidq.Zasada otsqkade.Samo 4erno-belite moje da si vqrvat 4e nqma.Ni6to novo.A za 2-ri 6alt karton na Ivo mihailov nqma kvo da govorim.S 6ovek po malko hodi da igrae6 prodaljeniq.Taka 6te e dokato kustendilskite bosove sa na lauta.A za klasite..?Po dobre lokomotivci da zamal4at 6toto stavat sme6ni.Vsqkakvo drugo mnenie ot tva e prosto pristrastrno.Znaete go!

 

Е да , засада имаше , но май забравяте че не дадоха дузпа за Локото....

Или не я видяхте , а?

Така че..... се тая е вече.

Link to comment
Share on other sites

Абе забелязвам на последък мноооого фенове на Ботев бее! Че и върли на всичкото отгоре! А къде бяхте, на другите мачове? Или сте фенове когато сте в А група и когато играете с Локото!? Къде бяхте на мача с Пирин? - Изключително важен за вас мач, а вие...? Никви ви нямаше тогава или сте били? Сигурно 70-те жълти на стадиона бяхте вие - от форума? Къде бяхте когато Локото станаха шампиони? - Аз ще ви отговоря - с нас на главната! И най-заклетите фенове излезнаха и се "радваха" нали? Уж че са от Локото - а то щото има безплатна чалга! А сега наскачахте за една засада 200 човека само от форума! Всички станахте върли фенове и футболни капацитети! Пак питам, къде бяхте, когато отбора имаше нужда от вас? Ама тогава ни нямаше нас и нямаше кой да псувате нали? Виждали ли сте някой мач на локото (гостуване), където има под 200 човека фенове!? Защото аз съм виждал мач на Ботев, където феновете са били по-малко от играчите на стадиона, виждал съм как пеете с гръб към терена в знак на протест срещу играчите, виждал съм как псувате и вашата звезда - Лилчо Арсов, видях как целихте собствения си треньор!!! Това ли сте вие - вярната публика! Е, да нали ботев са в "Б" за кво да ходите на мачове - не е интересно! По интересно е да стоите пред компютрите и да спорите за засади!!! Знаете ли защо Ботев във такива мачове срещу Локомотив играят най-добре? Заради вас! А знаете ли що са в "Б" и май и тая година няма да изплуват!? Заради вас! - Помислете си малко! Тях не ги топли че ги защитавате по кръчмите, а дали сте по стадионите! Не е малко да играеш на терена и 7000-8000 гърла да те подкрепят!

Но най-лесничко ви е да си стоите по къщите, пък като влезнат в "А" и играят с Локото, Левски и ЦСКА - тогава може и да наминете през стадиона, а през останалото време да се кълнете във вярност към отбора!

 

А относно засадата - нали сте големи фенове, запалянковци и т.н. - е как пък станахте сигурни, че е имало засада броени минути след мача? Ако сте били в агитката просто няма как да сте видели! Агитката се подведе по играчите ,които тръгнаха да искат убяснение - ама те винаги така правят! А ви как се кълнехте в това, че е имало засада - не знам! Има два варианта - да сте гледали мача от вкъщи и да слушате бисерите на Василев и да гледате повторенията от 2 камери(една на центъра и една до наща агитка); или да сте били там, но не искате да си признаете, че нищо не сте видели!!! Изберете си!

Link to comment
Share on other sites

Абе забелязвам на последък мноооого фенове на Ботев бее! Че и върли на всичкото отгоре! А къде бяхте, на другите мачове? Или сте фенове когато сте в А група и когато играете с Локото!? Къде бяхте на мача с Пирин? - Изключително важен за вас мач, а вие...? Никви ви нямаше тогава или сте били? Сигурно 70-те жълти на стадиона бяхте вие - от форума? Къде бяхте когато Локото станаха шампиони? - Аз ще ви отговоря - с нас на главната! И най-заклетите фенове излезнаха и се "радваха" нали? Уж че са от Локото - а то щото има безплатна чалга! А сега наскачахте за една засада 200 човека само от форума! Всички станахте върли фенове и футболни капацитети! Пак питам, къде бяхте, когато отбора имаше нужда от вас? Ама тогава ни нямаше нас и нямаше кой да псувате нали? Виждали ли сте някой мач на локото (гостуване), където има под 200 човека фенове!? Защото аз съм виждал мач на Ботев, където феновете са били по-малко от играчите на стадиона, виждал съм как пеете с гръб към терена в знак на протест срещу играчите, виждал съм как псувате и вашата звезда - Лилчо Арсов, видях как целихте собствения си треньор!!! Това ли сте вие - вярната публика! Е, да нали ботев са в "Б" за кво да ходите на мачове - не е интересно! По интересно е да стоите пред компютрите и да спорите за засади!!! Знаете ли защо Ботев във такива мачове срещу Локомотив играят най-добре? Заради вас! А знаете ли що са в "Б" и май и тая година няма да изплуват!? Заради вас! - Помислете си малко! Тях не ги топли че ги защитавате по кръчмите, а дали сте по стадионите! Не е малко да играеш на терена и 7000-8000 гърла да те подкрепят!

Но най-лесничко ви е да си стоите по къщите, пък като влезнат в "А" и играят с Локото, Левски и ЦСКА - тогава може и да наминете през стадиона, а през останалото време да се кълнете във вярност към отбора!

 

А относно засадата - нали сте големи фенове, запалянковци и т.н. - е как пък станахте сигурни, че е имало засада броени минути след мача? Ако сте били в агитката просто няма как да сте видели! Агитката се подведе по играчите ,които тръгнаха да искат убяснение - ама те винаги така правят! А ви как се кълнехте в това, че е имало засада - не знам! Има два варианта - да сте гледали мача от вкъщи и да слушате бисерите на Василев и да гледате повторенията от 2 камери(една на центъра и една до наща агитка); или да сте били там, но не искате да си признаете, че нищо не сте видели!!! Изберете си!

pi4 ima i treti variant edin priqtel e bil to4no na liniqta i kaza 4e e imalo zasada a az bqh v agitkata a puk na teb ti kazvam zemi sa stegni

Link to comment
Share on other sites

Сега всеки ще има приятел на линията!

А ти вземи прочети кво съм писъл преди това и не ми давай акъл кво да правя!

Link to comment
Share on other sites

Абе забелязвам на последък мноооого фенове на Ботев бее! Че и върли на всичкото отгоре! А къде бяхте, на другите мачове? Или сте фенове когато сте в А група и когато играете с Локото!? Къде бяхте на мача с Пирин? - Изключително важен за вас мач, а вие...? Никви ви нямаше тогава или сте били? Сигурно 70-те жълти на стадиона бяхте вие - от форума? Къде бяхте когато Локото станаха шампиони? - Аз ще ви отговоря - с нас на главната! И най-заклетите фенове излезнаха и се "радваха" нали? Уж че са от Локото - а то щото има безплатна чалга! А сега наскачахте за една засада 200 човека само от форума! Всички станахте върли фенове и футболни капацитети! Пак питам, къде бяхте, когато отбора имаше нужда от вас? Ама тогава ни нямаше нас и нямаше кой да псувате нали? Виждали ли сте някой мач на локото (гостуване), където има под 200 човека фенове!? Защото аз съм виждал мач на Ботев, където феновете са били по-малко от играчите на стадиона, виждал съм как пеете с гръб към терена в знак на протест срещу играчите, виждал съм как псувате и вашата звезда - Лилчо Арсов, видях как целихте собствения си треньор!!! Това ли сте вие - вярната публика! Е, да нали ботев са в "Б" за кво да ходите на мачове - не е интересно! По интересно е да стоите пред компютрите и да спорите за засади!!! Знаете ли защо Ботев във такива мачове срещу Локомотив играят най-добре? Заради вас! А знаете ли що са в "Б" и май и тая година няма да изплуват!? Заради вас! - Помислете си малко! Тях не ги топли че ги защитавате по кръчмите, а дали сте по стадионите! Не е малко да играеш на терена и 7000-8000 гърла да те подкрепят!

Но най-лесничко ви е да си стоите по къщите, пък като влезнат в "А" и играят с Локото, Левски и ЦСКА - тогава може и да наминете през стадиона, а през останалото време да се кълнете във вярност към отбора!

 

А относно засадата - нали сте големи фенове, запалянковци и т.н. - е как пък станахте сигурни, че е имало засада броени минути след мача? Ако сте били в агитката просто няма как да сте видели! Агитката се подведе по играчите ,които тръгнаха да искат убяснение - ама те винаги така правят! А ви как се кълнехте в това, че е имало засада - не знам! Има два варианта - да сте гледали мача от вкъщи и да слушате бисерите на Василев и да гледате повторенията от 2 камери(една на центъра и една до наща агитка); или да сте били там, но не искате да си признаете, че нищо не сте видели!!! Изберете си!

Не ти прочетох поста до краи,просто ми се стори много елементарен!!Извиняваи обаче или си с бавно развиваща се мисъл,или се правиш на такъв!! :sick Приятелю,ще ти кажа само едно сравни играта на Ботев и Локо,сравни публиката на Ботев и Локо,сравни и стадионите ако искаш!И ми кажи кои наистина е отбора на Пловдив/не говоря за Столипиново/.И си спомни времето когато истинския Локомотив/не Велбъжд/бяха в "Б"група,дали имаха публика като на Ботев?!! ;) Аиде със здраве,и се радваите на купения си мач!! :laughing: :laughing: Съчуствам ви,чесно!!

Link to comment
Share on other sites

Е извинявам се, че съм един такъв елементарен, прост, тъп, бавноразвиващ се и т.н. ама не всички сме като вас "ултрасите" на Ботев! Като си голям футболен критик я ми кажи кой от бившия велбъжд игра за локото да станат шампиони? И не бъди толкова сигурен, че не е имало фенове!

Кво ли са знаимавам и аз със изгубени каузи! То и без това средната възраст на тук присъстващите е 17-18 години и сигурно вчера бащите им за първи път са ги завели на мач!

Хайде живейте с мисълта че сте по-добрия отбор хранете се с това, че е имало засада до следващия мач! И мислете още от сега кого да обвинявате тогава!

Link to comment
Share on other sites

Абе забелязвам на последък мноооого фенове на Ботев бее! Че и върли на всичкото отгоре! А къде бяхте, на другите мачове? Или сте фенове когато сте в А група и когато играете с Локото!? Къде бяхте на мача с Пирин? - Изключително важен за вас мач, а вие...? Никви ви нямаше тогава или сте били? Сигурно 70-те жълти на стадиона бяхте вие - от форума? Къде бяхте когато Локото станаха шампиони? - Аз ще ви отговоря - с нас на главната! И най-заклетите фенове излезнаха и се "радваха" нали? Уж че са от Локото - а то щото има безплатна чалга!

Е, и аз забелязвам много фенове на Локото, особенно след като на магия от средата на класиренето в Б група влезнаха в А :blink: Май май нямахте толкова многобройна публика като бяхте зациклили в "Б" група. Сигурно помниш, че сте били там. И се чудя тогава имаше ли мач (гостуване) с над 200 човека? Незнам...

Аз мача с Пирин...беше в Петък - работен ден. :angry: Локото като станаха шампиони бях пред телевизора и зяпах как Славия (явно стимулирани финансово от друг отбор) правеше Локото смешни, и как съдията (и той явно стимулиран финансово) обезсмисля мача Локо - ЦСКА. С вас на главната :huh: да слушам чалга :huh: Пробвай в ТВ2001 ;)

Link to comment
Share on other sites

Е да , засада имаше , но май забравяте че не дадоха дузпа за Локото....

Или не я видяхте , а?

Така че..... се тая е вече.

 

Дузпа за неволна игра с ръка рядко се дава, а засадата е очевидна и повлия на крайния изход

Абе забелязвам на последък мноооого фенове на Ботев бее! Че и върли на всичкото отгоре! А къде бяхте, на другите мачове? Или сте фенове когато сте в А група и когато играете с Локото!? Къде бяхте на мача с Пирин? - Изключително важен за вас мач, а вие...? Никви ви нямаше тогава или сте били? Сигурно 70-те жълти на стадиона бяхте вие - от форума? Къде бяхте когато Локото станаха шампиони? - Аз ще ви отговоря - с нас на главната! И най-заклетите фенове излезнаха и се "радваха" нали? Уж че са от Локото - а то щото има безплатна чалга! А сега наскачахте за една засада 200 човека само от форума! Всички станахте върли фенове и футболни капацитети! Пак питам, къде бяхте, когато отбора имаше нужда от вас? Ама тогава ни нямаше нас и нямаше кой да псувате нали? Виждали ли сте някой мач на локото (гостуване), където има под 200 човека фенове!? Защото аз съм виждал мач на Ботев, където феновете са били по-малко от играчите на стадиона, виждал съм как пеете с гръб към терена в знак на протест срещу играчите, виждал съм как псувате и вашата звезда - Лилчо Арсов, видях как целихте собствения си треньор!!! Това ли сте вие - вярната публика! Е, да нали ботев са в "Б" за кво да ходите на мачове - не е интересно! По интересно е да стоите пред компютрите и да спорите за засади!!! Знаете ли защо Ботев във такива мачове срещу Локомотив играят най-добре? Заради вас! А знаете ли що са в "Б" и май и тая година няма да изплуват!? Заради вас! - Помислете си малко! Тях не ги топли че ги защитавате по кръчмите, а дали сте по стадионите! Не е малко да играеш на терена и 7000-8000 гърла да те подкрепят!

Но най-лесничко ви е да си стоите по къщите, пък като влезнат в "А" и играят с Локото, Левски и ЦСКА - тогава може и да наминете през стадиона, а през останалото време да се кълнете във вярност към отбора!

 

А относно засадата - нали сте големи фенове, запалянковци и т.н. - е как пък станахте сигурни, че е имало засада броени минути след мача? Ако сте били в агитката просто няма как да сте видели! Агитката се подведе по играчите ,които тръгнаха да искат убяснение - ама те винаги така правят! А ви как се кълнехте в това, че е имало засада - не знам! Има два варианта - да сте гледали мача от вкъщи и да слушате бисерите на Василев и да гледате повторенията от 2 камери(една на центъра и една до наща агитка); или да сте били там, но не искате да си признаете, че нищо не сте видели!!! Изберете си!

 

Ставаш смешен. Явно не помниш мача Локо-Шумен 1:3, когато агитката ви викаше за гостите. Само вие го можете това. Евала на такива агитки, мислят и за чуждия отбор :punk

Link to comment
Share on other sites

Кво ли са знаимавам и аз със изгубени каузи! То и без това средната възраст на тук присъстващите е 17-18 години и сигурно вчера бащите им за първи път са ги завели на мач!

Хайде живейте с мисълта че сте по-добрия отбор хранете се с това, че е имало засада до следващия мач! И мислете още от сега кого да обвинявате тогава!

 

Все едно една голяма част от агитката ви не е от 14-16 годишни фенчета?Даже горките нямат спомени(болезнени) от това, че сте били в "Б" група - т.е. помнят само "новата" ви история - от г-н Чичко паричко Илиев до срутването на стадиона ви.Повече дори не могат да ми изброят 3-ма футболисти от локомотив преди да дойде мафиозо Илиев, щото просто преди това едва ли са знаели кво е футбол, кво остава за Локомотив.

Преди време имаше интервю с Христо Колев -Бащата, който в момента работи в Гърция.Ако не знаете кой е(пояснение за новоизлюпените велбъждисти)-жива легенда на Локомотив Пловдив (истинският).Попитаха го какво мисли за шампионския отбор на локомотив, а той отговори, цитирам дословно "Това не е моят отбор Локомотив, това е отбор дошъл от друг град." Не го казва нито фен на Ботев, не го казва някой безпристрастен- казва го ЛЕГЕНДА на отбора ви.Приемайте го както искате.

Впрочем следващият мач ще е есента и тогава НЯМА да свири Момчил Врайков...

Иначе честита ви грандиозна победа над 4-я в Б група.Дори и да додрапате до Европа пак ще има някой Бошко Балабанец и пак ще има муш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...