Jump to content
BulForum.com

Нова кола , каква да бъде .... ?!?!


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

BMW 7ца с газова уредба :rofl: :rofl:

 

Пробег 300,000 км... реални 650,000 минимум...

 

"Кожен салон - Да (Много запазен, особенно отзад)" ... да се чете - отпред са за смяна особено шофьорската...

 

...мъка мъка

Link to comment
Share on other sites

Грешен линк :) извинявам се http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...793&start=0

 

Но така или иначе мисълта ми беше, че се продава в БГ едва ли не все некарана кола, карала я е някоя немска баба...и продавача ти прави егати и услугата та ти я дава на тази цена.

 

Нямам нищо против продавачите, просто така ми изглежда.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

май май се отказвам от аудито и бмв-то

мисля че колата ще е мерцедес , мисля до месец да тръгвам като основна цел съм набелязъл ц320 цди или ц30 цди АМГ (понеже ц-класите са доста голяма рядкост тия които не са комбита ) като втори вариант остава е320 цди 4матик

 

колкото и да го мисля колкото и да съм фен на ауди след 1 седмица прекарана в е320 4матик просто съм влюбен няма кола с такова поведение и за тия пари.......

Link to comment
Share on other sites

не , ще го карам на немски номера до първи.

то ц30 цди АМГ-та почти няма или са комбита , ц320-ките и те са почти само комбита или с много светли салони дето трябва да се перак всеки месец ако гледам реално на нещата най-вероятно ще е е-класата ..... пък да се надявам да попадна на читава.

Link to comment
Share on other sites

...колкото и да го мисля колкото и да съм фен на ауди след 1 седмица прекарана в е320 4матик просто съм влюбен няма кола с такова поведение и за тия пари.......

 

Бая си аз. :)

 

Може да не е най-гъзарската на вид, но като комфорт и поведение е приказка. Дано да имаш късмет и да намериш много хубав и запазен автомобил. (Какъвто и да е).

Link to comment
Share on other sites

Верно ли новите аудита и мерцедеси като ги оставиш на припек покрива е от слънчеви батерии и като се напече батериите почват да генерират ток и си пуска само климатика?

Link to comment
Share on other sites

Зависи ... ако имаш соларен шибидах.....

Аз и на а6-цата имам която не е нова.

 

Иначе е що-годе приятна екстра , не че прави в колата зима ама е доста по-добре от колкото като е спряна. Лошото е че ако колата ти е със соларен шибидах се лишаваш от прозрачният такъв... :)

 

 

 

 

Едит : Светъл и аз на това се надявам , отивам с нагласата за ц320ка пък с какво ще се върна.... определено ще е мерцедес с поне 3 литров двигател това е сигурно :D

 

А и м/у другото ц-класа с АМГ пакет е ...... няма такава кола :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...