Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте лаптоп


awesome

Recommended Posts

Хм. Apple изкараха нов macbook 13" на поносима цена.. което отново ме хвърли в размисли - асерчето или това :unsure: Ще се ползва основно за работа с фотошоп/текстове (рядко може и по някоя игра, но нищо много ново и тежко)

 

edit: сега забелязвам, че са свалили 150 лева от цената на асеr-a спрямо миналата седмица... така разликата става твърде драматична и дилемата е решена

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Според мен само ПРО си струва макар да е по-скъп. Липсата на алуминии е сериозен недостатък за Мак-а.

Link to comment
Share on other sites

Та да се похваля :)

Вчера взех HP 550 от Multirama. Цена 850лв.

 

Core2Duo 1.8Ghz L2/2mb 800mhz

2gb ddr2/800Mhz

250HDD

Shared Video up to 448mb ;)

Wifi/bluetooth ect.

 

Не е зле за тези пари. Изчистен дизайн , няма т.н. Flex и т.н.

За малкото време което съм го ползвал ... ми се струва добре.

Сложих му Visa Ultimate , Aero .. маеро , няма проблем или забавяне.

 

Как ви се струва цената / лаптопа ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRV...xNjc=#n.1.1.1.1

Може ли някакво мнение за него или за друг около тази цена ?

Az gledam, 4e HP imat dosta problemi s kofti ohlajdane. Moq i na 3ma priqteli kompovete brutalno greqt, 2 ve4e ugasnaha zavinagi, a sega i oshte edin izgasva pri natovarvane (daje i youtube). Ne znam dali sa go opravili problema, shto ne probvash s druga kompaniq?

 

PS Stemo ne sa li malko skupi4ki? Nqma li drugi vnositeli? Lenovo/Sony primerno ili Dell eventualno?

Link to comment
Share on other sites

Az gledam, 4e HP imat dosta problemi s kofti ohlajdane. Moq i na 3ma priqteli kompovete brutalno greqt, 2 ve4e ugasnaha zavinagi, a sega i oshte edin izgasva pri natovarvane (daje i youtube). Ne znam dali sa go opravili problema, shto ne probvash s druga kompaniq?

 

PS Stemo ne sa li malko skupi4ki? Nqma li drugi vnositeli? Lenovo/Sony primerno ili Dell eventualno?

 

HP както и останалите имат и евтини имат и скъпи марки. Особено пък на Sony всичко им е малко по-скъпо просто защото са Sony. Но пък имат разни дребни глезотии с които си оправдават донякъде цената но ако търсиш разумен избор HP и DELL са такива. Sony и Lenovo са по-качествени обикновено и разбира се по-скъпи.

 

Най-култовия лаптоп който съм виждал е едно Sony за скромните 8000 лв... просто без коментар!

Link to comment
Share on other sites

Нда , лаптопа който сигурно е най евтиното HP правено някога( купен от мен безрасъдно - по горе) :) при NFS 75 градуса и син екран. Дето се вика в Stand by - 45 - 53 градуса. Зле е мнооого от гледна точка на охлаждане. Ама като изгърми ще го нося в стемо и да се оправят....

Като цяло за толкова нисък клас лаптоп съм доволен. То не че правя нещо много , но е ОК.

Link to comment
Share on other sites

Най-култовия лаптоп който съм виждал е едно Sony за скромните 8000 лв... просто без коментар!

еее на мен ми останаха очите по един gaming laptop май се казваше Ailien към 4000$ ама 3 беше жесток.

Тошиба не са много лоши но захранването им се заграява много и може да гръмне...Плюс че всичките са с по 4гб рам и ати около 256 мб + още 1000 от рама може да вземе :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...