Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Shift


liquid

Recommended Posts

Много се заигравате какви лепенки ще има колата затова толкова бавно ви върви минаването на играта. То това ми е ясно играеш си с шарки боички и от 3 часа игра половината какав цвят да ти бъдат огледалата и задната броня. Иначе голямо значение в грид имаха насройките на колата, тук не е точно така или пък аз съм зле. Едниственото което барам е малко повече да увелича ускорението за сметка максималната скорост и това е. Ако и тогава колата не ми хареса тогава явно не става. Което ме навежда на мисълтта - 80% от колите са напълно безмислени като разни астон мартини, мерцедеси и бугатита. От Tier 4 става само зондата R от Tier 3 мурсиелагото и вайпъра - тогава за какво подяволите пълнят списъка с коли които никой никога няма да барне освен ако не е абсолютен мазохист. Това е недомесленото в играта за мен. Сега играя GRID отново и мога да кажа че с изключение на графиката всичко е по-добро от Shift.

Коли винаги трябва да има. Ако теб те интересува само блъскането напред има хора като мен, които ги интересува и дрруги неща. Лепенки, бои определени джанти, стилове в тунинга. Аз съм маняк на тема автомобили и искам всичко да ми изглежда перфектно. Друг е въпроса, че нямам нервите да ги рисувам тези коли. А бройка винаги трябва да има. Като играта свърши за мен ще е голям кеф да си накупя возила, които ме кефят адски в реалния живот и да си ги покарам. Все пак е криво да ги гледаш само на картинка нали? Шанса да ги покараш е никакъв, а шанса да се повозиш не е кой знае колко по-малък от този да ги видиш изобщо. Защо да не си направипюш кефа да ги покараш поне в една игра. А по твойта логика Игри като Gran Turismo и Forza Motorsport с по 400 и повече коли са направо за кладата. Инак мен ми писна да си пиля нервите в кариерата и си пуснах опонентите на Easy. Достатъчно съревнователни са и същевременно не ти косят нервите със средно 4325 рестарта на едно съзтезание... Карам си с кеф. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми каже, защо като я пусна и си избера език, тръгва интрото на играта, изписва ми винаги да карам с колан и след това излиза един прекрасен син екран и ми казва нещо от сорта на "Dumping physical memory". Покривам си спокойно препоръчителните изисквания за играта. С такова голямо желание я свалих и да не мога да я пробвам :unsure: . Някой да има някакви идеи дали мога да я подкарам :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Имаш някакъв проблем по компютъра очевидно. Мене ми се е случвал точно тоя син екран на някаква машина, но не мога да се сетя каква беше причината. Може да пробваш да качиш нови драйвери за видеокартата. Преди това махни старите. Ако се сетя за друга причина ще пиша.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...