Jump to content
BulForum.com

Павета


Recommended Posts

Здравейте,

Чувал съм, че има места на които изкупуват павета и ги изнасят за чужбина..

Ще се радвам ако знаете нещо по въпроса, да помагате :)

Ако ли пък на някой му трябват за собствени нужди аз съм насреща :P

 

 

От къде ще ги откраднеш или не е моя работа?

Link to comment
Share on other sites

Защо първата работа на някои е да обвиняват хората.. Нямам намерение да крада нищо..

Прадядо ми навремето(преди 50-60 години) е работил в каменна кариера и се е занимавал с правенето на павета..

Link to comment
Share on other sites

Защото определено има неща, като нафта, павета, капаци на шахти, които да се предлагат за продажба си е подозрително ;)

 

В края на краищата не продаваш, не купуваш, затова ти и оспамих темата, която не е за този раздел. Бъди здрав :pirate

Link to comment
Share on other sites

Не съм видял някой като продава нафта да го питат откъде я е източил!!!

И все пак съм написал, че ако на някой съфорумник му трябват може да се разберем..

цената не мога да я определя защото не знам как вървят, така че ще се договаряме..

Link to comment
Share on other sites

След като вече сме наясно, че си си крал паветата ОК, темата може да остане...но само при положение, че определиш цена за някакво количество - това, че не си бил наясно с цените, изобщо не може да мине като оправдание. Ще изчакам да си направиш проверките за ориентировъчните цени на пазара и до утре вече трябва да си сложил цифрата. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Като сте толкова наясно може да затворите темата..

не се прави на много сърдит,в твой интерес е да остане.мисля че ще има заинтересовани.

Link to comment
Share on other sites

Като сте толкова наясно може да затворите темата..

Наистина ли го искаш - само кажи, едно бутонче работа...човек се мъчи да му запази отворена темата, без пускащият я да си е прочел правилата и на всичкото отгоре - пак недоволен.

Както и да е...нито си първият, нито ще си последният, така че това което казах по-горе остава в сила. :inqn

 

P.S. ...и докато няма цена моля да не се пише в излишно темата, за да не се налага да трия постове, както направих преди малко.

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е средно колко павета са необходими за 1 квадратен метър.

И, разбира се, за колко би го продал този квадратен метър!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...