Jump to content
BulForum.com

Nova fotosesiq


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

cfa9de7c1a9c0a185dc8cabe58c9d9ef.jpg

Info

ДесиСлава лъсна гола

Голите снимки на Десислава обиколиха българското онлайн пространоство за броени дни. Истерията е толкова голяма, че „десислава гола” е сред най-търсените думи в търсачките.

Остава неизяснено, как точно се появиха скандалните снимки на певицата – дали са разпространени от завистници или лично от нея, за да качи рейтинга си сред феновете в България.

Публикуването на голи снимки и видео вече е популярен PR и рекламен трик в шоубизнеса, изпробван от Памела Андерсън, Парис Хилтън, българката Галена и много други.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, я се осъзнайте! Тази, освен че е къса, е с голям нос и е адски грозна, но за сметка на това, задникът й е голям. :) . За това, което пее, няма да коментираме...

Ilarion,няма перфектни хора на всеки можем да намерим кусур,.....ти харесваш едно друг друго... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И да я плуете и да завиждате според мен е уникална. Има перфектно тяло, гърдите са й страхотни и смятам, че е доста красива в лицето. ТОва дали е висока или не според мен зависи от предпочитанията. Мен пъкме кефят по-ниски момичета. Това, че е като кон без грим и т.н. са глупости, защото всички я видяхме във VipBrother и не смятам, че там беше грозна и нз си кво... ЩО се отнася до музиката й - наистина пее, но се е насочила към грешния стил. Като гледам вече се точи към поп-а... Ще видим има време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...