Jump to content
BulForum.com

Razmerut...


Ima li zna4enie razmera???  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

ahh smqh smqh o6te ne sam gledal film4eto 4e sq izlizam na bar,4e sigorno ako go gledam i nqma da mi se izliza.ta po temata razmerq ima zna4enie dori da ti e nad 15 ima zna4enie dali e 17 ili 21 6toto momi4eto moje da e nqkakva det sa q porili 50 predi teb i da e s 6iroka.vi6 za nqkakva de e destvena ili e pravila malko sex po dobre da ti e 17 ma ina4e razmera ima zna4enie,vqrno 4e razmera ne e si4ko,6tot moje da ti e 23 ma da svar6va6 za 5 min i da zaspiva pak nqkoi det mu e 17 da prai po 3 teka za 3-4 4asa.as sam ot vtoriq tip :)

makar 4e sam govoril s momi4eda det ne im e priqtno da e po dalgo ot polovin 4as

 

big pimpin baybe

Link to comment
Share on other sites

http://free.bol.bg/mysexpics/my.htm

Посмейте се, поплачете си, прекръстете се... и после говорете за размера!

hshshshshshshshsh

kvi sa tia raboti we tva ne e istina baxti snimkite

kak moja dago dadesh toq link we

stana mi losho

Link to comment
Share on other sites

Живота е гаден! Не мога да мисля за вечерята на другите, гледам моето стомахче да е сито. Виновен съм за предоставянето на този линк, но не и за неговото съществуване. За това трябва да вините някой друг, и мисля че на самия сайт има е-майл за обратна връзка- оплачете се! Но честно казано повечето приказки във тази тема за доста по-абсурдни от снимките на "моя" линк.

Link to comment
Share on other sites

bati gadoriite - ti si otkachen

razvali mi vecherqta

К'во се нервиш?!? Приемай го спокойно! :)

И добре, че си го видял сега, щото може и по-късно да разбереш, че съществуват таквиз работи!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
абе пичове вие не знаете ли че всъщност G точката си е клитора и и викат "точка" само за маскировка, да се бъркат невежите!!!! :)

върха на простотията .... бях решил да изчета всичко и тогава да отговоря, но след като прочетох това.. просто не се сдържах. 80% от хората които коментират тази тема не са въобще наясно за какво става въпрос. а ако всъщност са правили секс .... то мога да кажа само "горките им партнъори".

 

1. размера на дължина няма значение, защото само първите 5см от влагалището на жената са чувствителни.

2. важна е дебелината

3. G-Spot има и това определено не е клитора. Клитора си е клитор. има 2 точки от двете страни на клитора които се наричат M точки. има и К точка, но точно в момента не помня къде се намираше.

4. G-spot се намира на 2-3см навътре в горната част на влагалището (когато жената е по гръб ... "горната част" е тази дето се пада отгоре. да не стават обърквания.)

5. G-spot на пипане е грапава ... като непцето. тя не се дращи... тя просто се притиска и през това време се стимулира друга ерогенна зона.

6. При стимулация на G-spot .. жената стига до оргазъм за приблизително .... 10 минути. (ако всичко се прави както трябва) това е изключително много като се има на предвид, че на някои жени са им нужни 1-2 часа.

 

мисля че това изчерпа въпросите разисквани до поста който коментирах.

 

Off topic ozna4ava krai na topica.

 

Offtopic означава че се говори за нещо извън топика.

Link to comment
Share on other sites

Tака е-те не са една или две точки-направо са цяла камара точки и запетаи.Btw аз съм чел за 2 К точки,за Х-spot и една С точка,която е между "Дупница" и "Сливница" и др. :tongue Шегата настрана,наистина има такива точки и при всяка жена те са разположени индивидуално и са с различна чувствителност. B) Успех народе в издирването им!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

AN4ETO sas sigurnost na moito momi4e na zadnika ne pi6e prokuror ako me razbira6 :)

Link to comment
Share on other sites

Бухаххахаха опс не трябва ти се смея то не хубаво да се смеиш.

@йозо ти виждаш ли няква връзка това което говориш и казаното от момичето пък и то малките вече са по-отворени от такива кат нас така че не са прави а си признай че ти е малка пишката (от осведомен източник знам).

 

 

бтв научи се преди да пуснеш пост-а да го проверяваш за грешки щот си написал пълна безмислица.

Link to comment
Share on other sites

тука с тоя въпрос... стана мазало. AN4ETO ... какво имаш предвид под другарче, че тука всеки го разбира различно. На мен и двете ми другарчета са на 17 :)

Link to comment
Share on other sites

@Lord_Gudo ti 6to govori6 za pi6kata mi?Kato mi pravi6e svirki be6e na drugo mnenie B)

 

 

btw:Pak i az 6te si pi6a kakto si iskam :punk

Link to comment
Share on other sites

@jozo ако беше се вгледал в пост-а по-внимателно щеше да прочетеш " (от осведомен източник знам) " така че ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...