Jump to content
BulForum.com

LOTR: Conquest


boomearst

Recommended Posts

562526de3177db7b8ce913135f0672e28a8341977b6dbff1223547553bffe701d2add083_arena.jpg

 

 

 

The Lord of the Rings: Conquest

 

 

 

Издател: Electronic Arts

 

Разработчик: Pandemic Studios

 

Дата на пускане: 13 January 2009 - PC

 

Conquest PC system requirements have been revealed that you can check below:

 

FOR WINDOWS XP SP2 or Windows Vista

2.4 GHz Core Duo processor or equivalent

1 GB RAM

A 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 - Nvidia 7800 or equivalent

The latest version of DirectX 9.0c

A DirectX 9.0c compatible sound card

At least 6 GB of hard drive space for installation

 

 

 

 

Дочух коментари за играта, че може да се играе и от злата страна. Да убиваш главните герои от добрите и да завземеш Middle Earth. Предполагам, че е интересна.

 

Download links:

ArenaBG

Zamunda

 

Не забравяйте да свалите и crackfix-a!

Link to comment
Share on other sites

Ей сега я пуснах. Изиграх тренировката. Изглежда ми много добре. Нямам търпение да седна и да я играя пак.

 

За сега следва хода на филма. Тренировката беше битката, в която Саурон е победен и губи пръстена.

 

Графиката не е натоварваща. Играя с 50 фрейма в най-големите масовки на максимални детайли на 1680х1050.

Звука не е лош по първоначални наблюдения.

 

Проблема при мен е, че мишката ми има много куц среден бутон, а той се използва за една от атаките и за комботата.

 

Ако са се справили с пресъздаването на сюжета и са направили достатъчно много места за провеждане на битките, играта ще е супер.

Нямам търпение да се бия в някоя гора. :)

 

Играе се като редови войник, а не като герой от филма. При появяването на Саурон ми предложи да играя като герой, но не можах да разбера как да натисна Yes или No, защото нямах курсор. Май нещо се беше бъгнало.

Link to comment
Share on other sites

но не можах да разбера как да натисна Yes или No, защото нямах курсор. Май нещо се беше бъгнало.

Натискаш наляво от клавиатурата за Yes и надясно за No :)

Иначе игрицата става, аз минах първата кампания с "добрите" и после нещо ми секна желанието да играя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...