Jump to content
BulForum.com

Mount & Blade


gecaaa

Recommended Posts

За тази игра търсих теми и форуми на всякъде и накрая реших да направя една тук

 

Историята на един Герои. Mount & Blade е екшън RPG от трето и първо лице. Сюжетът й е фокусиран върху мащабни средновековни битки. Играта е разработена от турската компания TaleWorlds Entertainment. Предварителната й версия впечатли геймъри от цял свят. Особено силно впечатление направиха сухопътните битки с конници. Mount & Blade предлага цяла карта от местности, сред които можете да се борите срещу разбойнически банди, да търгувате чрез отлично разработената икономична система или да станете главнокомандуващ на армия в борбата за надмощие на царството.

 

Играта започва сложно за играча,без предизвестия. Предвижвайки се по картата,бъдете внимателни,наоколо е пълно със бандити,дезертьори и огромни отряди. Унищожавате княжества и превземате нови територии.

 

Тук всеки,който я играе може да задава въпроси и да споделя мнението си за нея.

 

Аз имам едно въпросче...

Като взех един лорд като пленник никаде не мога да го продам,ако някой знае к'во да го права,моля,да пише :)

Link to comment
Share on other sites

За тази игра търсих теми и форуми на всякъде и накрая реших да направя една тук

 

Историята на един Герои. Mount & Blade е екшън RPG от трето и първо лице. Сюжетът й е фокусиран върху мащабни средновековни битки. Играта е разработена от турската компания TaleWorlds Entertainment. Предварителната й версия впечатли геймъри от цял свят. Особено силно впечатление направиха сухопътните битки с конници. Mount & Blade предлага цяла карта от местности, сред които можете да се борите срещу разбойнически банди, да търгувате чрез отлично разработената икономична система или да станете главнокомандуващ на армия в борбата за надмощие на царството.

 

Играта започва сложно за играча,без предизвестия. Предвижвайки се по картата,бъдете внимателни,наоколо е пълно със бандити,дезертьори и огромни отряди. Унищожавате княжества и превземате нови територии.

 

Тук всеки,който я играе може да задава въпроси и да споделя мнението си за нея.

 

Аз имам едно въпросче...

Като взех един лорд като пленник никаде не мога,ако някой знае к'во да го права,моля,да пише :)

Изчакваш и по някое време ти предлагат откуп за него ;)

Link to comment
Share on other sites

Прегледах няколко видеота.

 

Играта има интересен замисъл, но защо липсват кървищата и досега на оръжията с противника?

 

Гледах видео как един конник с пика минава през пехотен войник и пиката му не помръдна! Сякаш мина през призрак. Tова е страшно глупаво и дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

за пиката не знам,може играча да не я е владял толкова та не е минала през него :D , а кървищата се включват от конфигурациите и сигурно този,който я е играл не си ги е влючил

Link to comment
Share on other sites

Ами направо през средата на пехотния войник си мина пиката. Даже после се обърна конника и се видя как онзи пада на земята, но сякаш мина през въздуха в момента на "пробождането". И с мечовете е така и с останалите оръжия с които гледах филмчета. Също забелязах и "кървища" в едно от филмчетата. Сякаш имаше пръскало на върха на меча, което пръскаше червена боя в определен радиус и като минеше меча наблизо, коня на противника се оцветяваше с бледо червено там. Ужасно. Искам да има кървища. Да се усеща съприкосновението на меча в плът. Не само да ги гледам как падат.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Това е рпг, не е тирд пърсън.

 

Това към кой беше адресирано?

 

Ако е към мен, аз виждам, че е RPG. Никой не твърди, че е 3rd Person. То и WoW и Lineage и R.O.S.E са RPG-та, но оръжията имат съприкосновение с противника.

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми е, че е развит рпг елемента. Търд пърсъна е просто допълнение. Като искаш битки играй dynasty warriors. Знам много добре, че ме разбираш и не загрявам защо го правиш, от скука ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...