Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми MMORPG


boomearst

Recommended Posts

Може и преди да е имало подобни теми и се извинявам, ако се повтарям. Препоръчайте ми някое добро MMORPG. Наскоро се опитах да играя 2Moons, но разбрах, че е само за Америка и се отказах. Препоръчайте ми нещо, което се играе безплатно( или има добри private servers ) да не е Lineage, WoW, ROSE online и да ви е харесала, а не просто да ми кажете някое заглавие, което сте чули. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Кабал е много яка , играх я за малко и много ми хареса :)

 

ПП. Свалих и инсталирах аrchlord ... 6ти левъл хюман арчър ... голяма зарибявка е :)

Link to comment
Share on other sites

Еми още един глас за Archlord , играта е една от най-добрите , като изключим графиката , иначе е безплатна .

Може , Shadowbane , също е безплатна , ако искаш нещо над което да мислиш , може да ти отнеме над час да решиш с какво да си направиш героя ... играта е тип ммортс/мморпг и е много добра .

Ако искаш шаранийка с добър игрален стил , препоръчвам ти Perfect world , графиката е добра , не те оставят от куести и е доста забавно .

п.п. Игрите са с линкове от теми във форума и дано си харесаш някоя от дадените .

:)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за предложенията. Ако някой друг има предложения да казва. Искам да попитам за dekaron 1към1 ли е с 2moons? И нещо не ми дава да свалям клиента на dekaron. Влиза ми в сайта, ама където и да натисна ми дава

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80004005'

[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied.

/_inc/db/__ado_WebDb.asp, line 14

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Трябва да кажеш малко повече какъв тип искаш, защото вече се нацвъкаха прекалено много видове. Постесни малко диапазона на нещата, които харесваш, за да ти се направи подходяща за вкуса ти препоръка по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...