Jump to content
BulForum.com

Lubimi aktiori i aktrisi


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

До тук четох всички постове и видях много любими актьори.

При мъжете безпорен номер 1 е Том Ханкс и Джон Траволта. Последните им филми са страхотни при тях празно няма. Освен това има една друга звезда която никой не споменава. Клив Оуен - сега играе главната роля в Крал Артур. Имаче имаше един сериал "Играча" къде максимално ме кефеше!

 

За жените : Ами мен максимално ме кефи Холи Бери и Елизабет Хърли!

 

И за ХХХ имам любимки ама май не им е тука мястото :P

Link to comment
Share on other sites

хлапето от A.I. е Хейли Джоуел Осмънд  ;)

Наистина страхотно играе!

 

Да, абсолютно съм съгласна ! Това хлапе е невероятно - страхотни роли прави - Предай нататък, Шесто чувство....

И наред с това момченце, има едно момиченце, което също играе страхотно и ми е любимка- Дакота Фаниниг - играе главни роли в " Man on fire ", " I am Sam " и други ! Супер чаровни са тези хлапета !!!! :P ;) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Любимите актьори са доста: Робърт Де Ниро, Робин Уилямс, Джим Кери, Колин Фарел, Едуард Нортън, Дензъл Уошингтън, Аштън Кътчър, Джош Хартнет, Матю Пери. При актрисите е малко по-трудно, но все пак: Кирстен Дънст, Елиша Кътбърт, Елиза Душку.

Link to comment
Share on other sites

Mityocool, мене ме кефи лапето от аватара ти, малкия брат на Малкълм. Тоя дребния е голяма работа!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Meне много ме кефи Анжолина Джоли като актриса а като актьори Ал пачино , Робърт Дениро , Бен Афлек ,Брендан Фрезар, Морган Фреман а за любими филми са много "бързи и яростни" , "Междузвезни Воина ", "Мумията", "Такси" и много други зависи от жанра

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм фен на Стиван Сегал, но на последък почна да ме кефи Вин Дизел. От актрисите ме кефи Анджелина Джоли. :D

Link to comment
Share on other sites

Чак любими нямам,харесвам професионалисти,които се вживяват във всяка роля която играят, например Шон Конъри;Робърт Дениро;Ал Пачино;Морган Фрийман;Никълас Кейдж. За актриси Ума Търман;Гуинет Поутроу

Link to comment
Share on other sites

Ал Пачино,Шон Конари,Том Ханкс,Ръсел Кроу-актьори

Чарлийз Терон,Никол Кидман-актриси

"Леон","Голямата риба","Месец любов" и още мн. др. филми

Link to comment
Share on other sites

Любими актьори много - Никълъс Кейдж, Брат Пит, Уилям Дефо, Клаус Кински

Актриси - Патриша Аркет, Наоми Уотс

Филми - Истински романс, Седем(7), Аризонска Мечта, Реквием за една мечта

Link to comment
Share on other sites

Има да пиша до утре..

Любимите ми актьори са Кърт Ръсел,Том Круз, Мел Гибсън,Шон Конъри и Дейвид Духовни

Актриси-Мишел Пфайфър,Анджелина Джоли.

Филмите са ужасно много- в момента се сещам за 'Предизвестена смърт','Какво искат жените?','Прозрачно минало','Секс игри'-втората част,'Първичен инстинкт','От нищо нещо' (Български филм) :D И още много други филми,дето ме мързи да ги пиша..

Link to comment
Share on other sites

Актьори-Jason Statham,Robert De Niro,Al Pacino,Hugh Jackman,Samuel L.Jackson,Bruce Willis,Harvey Keitel,Woody Harrelson

Актриси-Uma Thurman,Salma Hayek,Halle Berry,Juliette Lewis,Daryl Hannah,Pam Grier

Режисьори-Quentin Tarantino,Guy Ritchie,Robert Rodriguez,Steven Spielberg,Oliver Stone,Martin Scorsese,David Zucker

Това са само част от моите фаворити. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...