Jump to content
BulForum.com

Lubimi aktiori i aktrisi


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Мъже-Харисън Форд,Джеки Чан,Бъстър Кийтон,Юрий Никулин.

Жени-Хелен Хънт,Джудит Фостър,Тера Патрик ;)

Link to comment
Share on other sites

Нека да започна така:

Режисьор/Сценарист:

Стивън Кинг, Куентин Тарантино, Афред Хичкок

Гай Ричи, Люк Бесон

Актьор/Актриса:

По скоро изпълнения, от колкото любими актьори/актриси.

Jean Reno (Les visiteurs, Leon)

Till Schweiger(Knockin' on haven's door)

Tom Cruise (Vanila Sky)

Brad Pitt(Se7en, Seven years in Tibet, Fight Club, The Mexican)

Edward Norton(Fight Club,American History X)

Jim Carrey(Man on the moon, The Truman's show)

Robert DeNiro(Raging Bull, Taxi Driver, Frankenstein, Cape Fear, Goodfellas)

Tim Roth (Four Rooms, Reservoir Dogs)

Silvester Stalone (Rocky, First Blood)

Arnold Schwarzenegger (Predator, The Terminator)

Guy Pearce (Memento, LA Confidentional)

Vincent Cassel(Doberman, Irréversible)

-+-

Jennifer Aniston (Friends, The good girl)

Anjelina Joly (Girl Interrupted, Original Sin)

Milla Jovovic (The Fifth Element, Resident Evil)

Uma Thurman (Pulp Fiction, Kill Bill vol.1/2, Gattaca, Dangerous Liaisons)

Julia Roberts (Nothing Hill, My best friend's wedding, The Mexican)

Monica Belluci (Irréversible)

Филми: (Неспоменати по-горе)

The Green Mile, Psycho, The Shawshank Redemption, The Matrix и други...

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам Джони Деп,Кийфър Съдърланд,Харви Кайтел,Ед Нортън,Бенисио Дел Торо,Шон Пен,Ал Пачино и многооооооооо още.

За жени...не обичам да говоря за красиви жени...нали знаете-самочувствие.Иначе Моника Белучи не е лоша... :D

Link to comment
Share on other sites

Актьори - Харисън Форд, Шон Конъри, Мел Гибсън, Том Ханкс, Чарлтън Хестън, Чарлс Бронсън, Питър О`Туул, Хенри Фонда, Чарли Чаплин, Алек Гинес, Робърт ДеНиро, Том Круз, Джони Деп, Юън МакГрегър, Кристофър Лий, Кристофър Лойд, Майкъл Джей Фокс, Арнолд Шварценегер, Клинт Ийстууд, Самюел Джаксън, Силвестър Сталоун, Джеки Чан, Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Джеф Голдблъм, Сам Нийл, Арманд Асанте, Марк Хамил, Майкъл Кийтън, Ерик Бана, Иън МакДайърмид, Патрик Стюърд, Джак Никълсън, Хю Джакман, Макс фон Сюдоф, Бъд Спенсър, Терънс Хил, Стан Лоуръл и Оливър Харди, Роуън Антикнсън

 

Актриси - Дженифър Конъли, Сигърни Уивър, Натали Портман, Естела Уорън, Кери Фишър, Кристана Локън, Чарлийз Терон, Кийра Найтли, Рейчъл Робъртс, Мишел Пфайфър

 

Режисьори - Стивън Спилбърг, Джордж Лукас, Тим Бъртън, Сержо Леоне, Робърт Земекис, Джо Джонстън, Ридли Скот, Джеймс Камерън, Франклин Шафнър, Чарли Чаплин, М. Найт Шаямалан, Генди Тартаковски

Link to comment
Share on other sites

Моите любими са страшно много,защото не си поставям за цел да отделя пределена групичка и да подражавам на тях.Почти във всеки филм има някои който ми прави добро впечатление.Всъщност искам да обърна внимание на 3 момичета/жени които ми направиха впечатление.Пъравата е Lindsay Lohan,която във Freaky Friday си изиграва ролята много добре.Мисля,че това ие първият голям филм.Тази година излиза на екраните в Mean Gilrs,а дори преди 2 дена беше водеща на MTV Movie Awards.Водеща на наградите...прибързано според мен.Все пак тя още не е пълнолетна доколкото знам и няма много опит.То си и пролича,водеше доста нервно,бързаше да си каже репликите и да "избяга".Все пак мисля,че има бласкаво бъдеще,защото има талант,пък и е привлекателна като външност.

Следваща актриса на която следя развитието е Keira Knightley,едно също доста талантливо и красиво момиче.Започва кариерата си с Princess of Thieves (отново филм на Дисни,както и Freaky Friday с Lindsay Lohan) с главна роля,но самият филм е слаб.Виждам,че тук е качен още един филм The Hole,който мисля,че се пада вторият и.От тук нататък започва да играе истински роли,първо в Bend It Like Beckham (добро филмче),а после в Love Actually и Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl,в който играе доста добре,а като визия е неустоима.Сега мисля,че се снима в Карибски Пирати 2,а след броени месеци ще я видим в King Atrthur.По-добре от това няма накъде.

Третата актриса вече съм сигурен,че е жена - Shannyn Sossamon.Дебютира сред големите с A Knight's Tale,където играе заедно с Хийт Леджър,а след това партинира на Джош Хартнет в 40 Days and 40 Nights.Единствения разочароващ филм с нея беше The Rules of Attraction.В The Others отново партнира на Хийт Леджър и не изиграва лошо ролята си.Вярвам,че тези 3 актриси ще имат страхотно бъдеще и ще ги гледаме в много нови блокбъстъри.

Link to comment
Share on other sites

В The Others отново партнира на Хийт Леджър

Само една малка поправка. Филмът се казва Тhe Order. The Others e един много добър трилър-ужас с Никол Кидман. Иначе Shannyn Sossamon e прекрасна!!!

Link to comment
Share on other sites

Режисьори:Дейвид Линч/жесток е/,Люк Бесон,Тарантино

Актьори:Жан Рено,Шон Пен,Джак Никълсън,Мики Рурк,Кевин Спейси

Актриси:Шарън Стоун/много я харесвам тази жена/,Уинона Райдър

Филми:Леон/един от най-великите филми/,Всички филми на Дейвид Линч,Рамбо:),Криминале,Почти известни,This is spinal tap,

 

За всички категории имам още любими,но сега не се сещам

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефят:Еди Мърфи,Дани Де Вито,Том Круз,Кеану Рийвс,Джеки Чан,Стивън Сегал,Джим Кери.....

А от жените:а де да знам...жените не ма кефат толкоа :tongue

Link to comment
Share on other sites

akitori:Tom Hanks[absoluten N1]

Arnold[Terminator be6e edin ot purvite filmi,koito sum gledal]

Robin Williams[mnogo bobur aktior]

De Niro i Pachino[bez komentar]

Jim Carrey[izklu4itelen]

Ben Stiller[mnogoobe6tava6t]

Brandon Fraser[su6toto kato Ben]

ima o6te dosta no me murzi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Следваща актриса на която следя развитието е Keira Knightley,едно също доста талантливо и красиво момиче.Започва кариерата си с Princess of Thieves (отново филм на Дисни,както и Freaky Friday с Lindsay Lohan) с главна роля,но самият филм е слаб.Виждам,че тук е качен още един филм The Hole,който мисля,че се пада вторият и.От тук нататък започва да играе истински роли,първо в Bend It Like Beckham (добро филмче),а после в Love Actually и Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl,в който играе доста добре,а като визия е неустоима.Сега мисля,че се снима в Карибски Пирати 2,а след броени месеци ще я видим в King Atrthur.По-добре от това няма накъде.

И освен това играе в Star Wars EPISODE I, а Спилбърг я е поканил за Jurassic Park 4 - какво повече да иска човек?

На всичкото отгоре е само няколко месеца по-голяма от мене! Като ида в Холивуд да правя филми ще се оженя за нея :love

keira_knightley.jpg

Link to comment
Share on other sites

Top 20 Of The Actors

 

1.Sean Connery

2.Robert De Niro

3.Al Pacino

4.Anthony Hopkins

5.Charles Chaplin

6.Mel Gibson

7.Bruce Willis

8.Johnny Depp

9.Brad Pitt

10.Harrison Ford

11.Jack Nicholson

12.Morgan Freeman

13.Tommy Lee Jones

14.Hugo Weaving

15.Louis De Funès

16.Danny DeVito

17.Martin Lawrence

18.Eddie Murphy

19.Benny Hill

20.Rowan Atkinson

 

 

 

Top 10 Of The Actress

 

1.Nicole Kidman

2.Julia Roberts

3.Meg Ryan

4.Cameron Diaz

5.Salma Hayek

6.Kirsten Dunst

7.Sophie Marceau

8.Halle Berry

9.Alicia Silverstone

10.Michelle Pfeiffer

Link to comment
Share on other sites

v Episode 1 igrae Natalie Portman..... ;)

на краставичар краставици се опитваш да продаваш ;)

 

Queen Amidala / Padmй - Natalie Portman http://www.starwars.com/databank/character...dala/index.html

 

Sabй - Kiera Knightley http://www.starwars.com/databank/character/sabe/index.html

 

Знам си булката :love

Link to comment
Share on other sites

Само една малка поправка. Филмът се казва Тhe Order. The Others e един много добър трилър-ужас с Никол Кидман. Иначе Shannyn Sossamon e прекрасна!!!

Уф моя грешка.Мислл съм си за едния,писал съм за други.И двата съм ги гледал,но повече ми хареса The Others ;) .

 

Optimus,да и там играе...Дори в още едно-две известни филмчета я видях скоро.

Link to comment
Share on other sites

Мен от актьорите много ме кефи ШОН УИЛИАМ СКОТ(ако не се сещате-АМЕРИКАНСКИ ПАЙ,ПИЧ КЪДЕ МИ Е КОЛАТА,ЕВОЛЮЦИЯ),а за актриса ъмм мойе би за сега АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ е добра(а кат осе замислия и ВИКТОРИА СИЛВЕРСТЕД хич не е зле особено по бански или гола :love :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Към режисьорите трябва да добавя и Джон Карпентър :pirate :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...