Jump to content
BulForum.com

Crysis: Warhead


Sothbiss

Recommended Posts

30142_warhead_teaser_crop_normal.jpg

Crysis_Warhead_logo_black_transparent.png

 

 

 

Издател: Electronic Arts

 

Жанр: Shooter

 

Дата на излизане: September 16, 2008

 

 

Официален сайт: crysiswarhead.ea.com/agegate.aspx

 

SCREENSHOTS VIDEOS

 

DOWNLOAD LINK

 

Crysis Warhead System Requirements

*CPU

Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better

*RAM

1GB (1.5GB on Windows Vista)

*Video Card

NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better

*VRAM

256MB of Graphics Memory

*Storage

15GB

*Sound Card

DirectX 9.0c Compatible

*ODD

DVD-ROM

*OS

Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or Microsoft Vista

*DirectX

DX9.0c or DX10

 

 

Коментари и in-game screenshots ще мога да дам след като поиграя малко играта :)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, задъних се на един замръзнал кораб и няма минаване. Пише да намеря път до еди к'воси. Няма минаване. Ако някой го е минал да сподели моля, че си сзгубих 2 часа в търсене и се изнервих много.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, задъних се на един замръзнал кораб и няма минаване. Пише да намеря път до еди к'воси. Няма минаване. Ако някой го е минал да сподели моля, че си сзгубих 2 часа в търсене и се изнервих много.

От дясно на кораба има нещо като заледен път, който води към входа на кораба.

 

 

Колкото до играта. Много е добра :). По-оптимизирана е от първия Crysis, има лека промяна в графиката. Все още не съм я превъртял, но от това, което изиграх до тук, мога да кажа, че си заслужава. Не правете моята грешка да играете под Vista, защото този път няма разлика м/у Глистата и XP. И при двете можеш да пуснеш "dx10" ефектите :).

 

Ето няколко screenshot-a

crysis2008091915244510pd0.th.jpgcrysis2008091915261448bk0.th.jpgcrysis2008091915322465km9.th.jpgcrysis2008091916040156br5.th.jpgcrysis2008091916112959cd8.th.jpg

crysis2008091916171440nm3.th.jpgcrysis2008091918013555th4.th.jpgcrysis2008091918014141rh0.th.jpgcrysis2008091918462248mj2.th.jpgcrysis2008091918480841gj6.th.jpg

 

При мен под Виста, всичко на макс, ААx4 и 1024x768 кадрите варираха от 10 до 25, а под XP (същите настройки) от 15 до 35.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги намалих бая настройките, че на 1680х1050 бая зор. Иначе играта кефи.

е то без максимума можеш да минеш .... но щом можеш да си го pozvoliw на тая резолюция ...

аз на тая резулюция мога да играя само ако всичко ми е на минимум ... и пак не е върви толкова гладко...

иначе аз е плякам на 1024x768 всичко на mainstream

само да остане време и ще се разсипа да е играя :)

Link to comment
Share on other sites

Ем аз съм с двуядрен процесор на 2гхц и 2.5гб рам със GF 8500GT 512мб и ми върви добре само на

1024x768 всичко на mainstream.Мислех че ще ми върви на по високи ефекти пък то....

Link to comment
Share on other sites

Играта според мен е много по-добра от първата. Най-вече факта, че хората умират много по-бързо. Много ме дразнеше в първия кризис да ги бия много, освен ако не ударя хедшот.

Link to comment
Share on other sites

Аз я играя на 1152×864 и графиката на Gamer и ми върви супер (някой да каже как да си измеря точно кадрите). Споре мен това което казва сотбис изобщо не е вярно, защото няма ДХ10 под ХР. И тази разлика от средно 10 кадъра е точно от там.

Link to comment
Share on other sites

Аз я играя на 1152×864 и графиката на Gamer и ми върви супер (някой да каже как да си измеря точно кадрите). Споре мен това което казва сотбис изобщо не е вярно, защото няма ДХ10 под ХР. И тази разлика от средно 10 кадъра е точно от там.

r_displayinfo 1 - командата за кадрите.

 

И сотбис е прав :). http://www.pcgameshardware.com/aid,660402/...ality_settings/

 

Още от предишната Криза се разбра, че играта поддържа този псевдо dx10 (затова горе съм го поставил в кавички) и на XP със специален файл, който отключва допълнителните ефекти, без да е нужно да имаш Виста. Този път от Крайтек са ни улеснили - не са ни нужни никакви файлове, пачове и тем подобни, за да се насладиш на цялостната красота на играта под XP. Колкото до разминаването в кадрите - дължи се на самата операционна система, Виста гълта повече отколкото XP и всички игри, които съм пуснал от там вървят по-зле отколкото на доброто старо XP. Ако толкова не ми вярваш и мислиш, че лъжа направи 1 тест - пусни си Crysis (първия) на Виста и XP на dx9 и кажи после дали не съм прав :).

Link to comment
Share on other sites

От дясно на кораба има нещо като заледен път, който води към входа на кораба.

Аз успявам да вляза, избивам първите, после по един коридор и падам през една дупка. Избивам всички и няма продължение. Намирам врата и стълбище обледенени, но незнам какво да правя. Моля за помощ, вече часовете станаха много и напълно изкукуригах, почвам да си мисля, че има някакъв бъг и нещо не се отваря

Link to comment
Share on other sites

Аз успявам да вляза, избивам първите, после по един коридор и падам през една дупка. Избивам всички и няма продължение. Намирам врата и стълбище обледенени, но незнам какво да правя. Моля за помощ, вече часовете станаха много и напълно изкукуригах, почвам да си мисля, че има някакъв бъг и нещо не се отваря

Хах и аз съм там.И след малко пак ще пробвам да изляза да видим какво ще стане.Ако някой има идея как се минава

Link to comment
Share on other sites

Малко тъпичък въпрос ама някаде чух че трябва да мина стария Кризис за да играя този ... Има ли такова нещо ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Така от описанията не се разбира точно до кое стълбище сте, понеже те са 2-3, но няма начин да няма начин. Изхода трябва да е наоколо.

Link to comment
Share on other sites

Аз успявам да вляза, избивам първите, после по един коридор и падам през една дупка. Избивам всички и няма продължение. Намирам врата и стълбище обледенени, но незнам какво да правя. Моля за помощ, вече часовете станаха много и напълно изкукуригах, почвам да си мисля, че има някакъв бъг и нещо не се отваря

Аз се оправих.Има друга дупка на тавана от която се качваш и от там се излиза извън кораба.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да свикна на тая графика. Нещо ми уморява очите. Седи ми някак леко мазна ли, не знам как точно да го опиша. Ама ще гледам да я превъртя и тази. Първата ми хареса горе долу. Искаше ми се да е малко по-дълга, ама как да е. Явно тази е още по-кратка.

 

 

Баси. Това верно има няма 10 часа игра.

Link to comment
Share on other sites

...

Баси. Това верно има няма 10 часа игра.

Трябва доста да се моташ, за да ги докараш тези 10 часа. Играта е кратка, като сюжет е бозава... изобщо ако не беше графиката щях да кажа, че е тотален зян на човешкият труд. Как пък не измислиха нещо малко да те хване... то само стреляш и стреляш като безмозъчен по едно и също. Няма напрегнат момент или атмосфера, която да ти прикове вниманието. Разочарован съм, че палмите не можеш ги бутнеш и с експлозии, които иначе взривяват танк. Не видях с какво точно е по-добра от Кризис. Добър 4 заради графиката и джипките... иначе ако не бяха те, не вижам как бих могъл да и закарфича повече от посредствен 3 по шестобалната.

Link to comment
Share on other sites

И уж била оптимизирана като графика - да, ама не. На оригинала винаги ми е вървяла гладко. Тука на две места като почна да насича - баси. Едното беше като излизах от кораба и тръгнах към пещерата. Там така лагна, че се наложи на да намаля настройките та да успея да мина.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ха, то имало и Crysis, която се води първа ... а аз вчера свърших Crysis: Warhead. като сюжетна линия наистина не е нищо интригуващо, та се чудя дали има смисъл да изиграя и първата част :)

Link to comment
Share on other sites

Играл сим и двете части-не може да се каже,че блести с някакъв уникален сюжет,но мен лично успя да ме грабне :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...