Jump to content
BulForum.com

Дайте предложение за телефон c TV !!


kystyra

Recommended Posts

Абе видях , че има някви китайски , ма знам ли ся кой става и кой не (знаем ги китайците...) .

Дайте предложения за качествен(евтин) с телевизия моля !

Link to comment
Share on other sites

Абе видях , че има някви китайски , ма знам ли ся кой става и кой не (знаем ги китайците...) .

Дайте предложения за качествен(евтин) с телевизия моля !

 

Gigabyte g-Smart i128 - само че не знам от къде може да се намери в BG

TV radio WiFi 2Mpix camera на цена около 600 700 лева.

Иначе на Privileg има модел с TV за около 360 370 лева.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз имам един приятел , на който негов познат му донесе един такъв телефон с телевизия от Хонг-Конг като си идваше насам за малко . Чудесията си има вградена антенка до писалката ( телефона е с тъчскрийн дисплей) и хваща ефирни телевизий с него - демонстрира ми го наживо . Кефеше се , че му е струвал под 300 лева , и си идвал с 2-ра батерия, слушалки, зарядно за кола , някаква памет и поддържал 2 карти . Само дето не се сещам какво ми беше казал за картите - дали и двете са активни едновременно , или превключва между тях . Ползва го от 4 месеца мисля и няма проблеми. На телефона марка не съм видял, само някакъв надпис "tuchscreen" и " tv" . Според мен имитира на външен вид формата на някоя Нокия, но аз с телефоните съм малко гола-вода :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз имам един приятел , на който негов познат му донесе един такъв телефон с телевизия от Хонг-Конг като си идваше насам за малко . Чудесията си има вградена антенка до писалката ( телефона е с тъчскрийн дисплей) и хваща ефирни телевизий с него - демонстрира ми го наживо . Кефеше се , че му е струвал под 300 лева , и си идвал с 2-ра батерия, слушалки, зарядно за кола , някаква памет и поддържал 2 карти . Само дето не се сещам какво ми беше казал за картите - дали и двете са активни едновременно , или превключва между тях . Ползва го от 4 месеца мисля и няма проблеми. На телефона марка не съм видял, само някакъв надпис "tuchscreen" и " tv" . Според мен имитира на външен вид формата на някоя Нокия, но аз с телефоните съм малко гола-вода :laughing:

 

Някакъв аналог на това: GSM Privileg ZM-90 TV Dual Sim

GSM Privileg ZM-90 Dual Sim, 3.0 TouchScreen, 2.0mpix Camera, Bluethooth , 1 GB, MP3/MP4 , FM + TV TUNER , BG Menu , Java - 12 месеца гаранция * 360.36лв. ( в Ера ) и 344.00лв. в Комтрейд.

 

zm-90_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами не го знам това какво точно има , нали казах, че аз с телефоните съм скаран , предимно за слушалка ми трябват и за wi-fi-то де . Но неговият не прилича на този . Онзи е плъзгащ се. Отгоре е само един голям екран и 3 бутона. Като се приплъзне и му излиза клавиатурата , а отделен бутон за ТВ-то не съм видял ( поне по мои спомени, но може и да се лъжа ) . Но картината която му дава като телевизор е доста добра, както и камерата - направо е уникална според мен , а е само 2 мегапискела. Този телефон , който си дал на картинката - изглежда много дървен направо спрямо неговият честно да ти кажа ( говоря за външният вид, за функцийте - и на идея си нямам ) :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.digitalworld.bg/?call=USE~home;...aper&n=1770 прочети цялата статия - накрая има 3 телефона. Аз лично бих насочил към

Samsung SGH-P960 TV. Просто забрави за тези китайски боклуци на Privileg.

 

Нали не си толкова богат да си купуваш евтини неща?

Link to comment
Share on other sites

абе тея на привилег ги хвалят много, ама за мен са пълни боклуци.. Все пак за 300 лв. толкова неща вътре едва ли ще издържат повече от това да ти избутат някак гаранцията и после да го хвърляш. Иначе и на мен ми направи впечатление привилег-а с ТВ, както и т68 wifi, но за втория казаха че WM6 му е пълна скръб и просто не си струва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...