Jump to content
BulForum.com

какъв телефона да взема ?


zlobil

Recommended Posts

такаа снощи реших че искам телефон с гпс и wi-fi и съответно днеска отидох да си взимам н95 но в магазина ми препоръчаха и е71 и след като го разгледах останах много приятно изненадан , телефона има всичко което има и н95 без 8те гб-та памет , от алуминий е и е доста по стилен .... та тука идва въпроса кой от 2та да взема е71 ми харесва много повече но дали е по-добър от н95 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И двата телефона са мн. добри и до колкото знам Е клас се водят бизнес класа на Нокиа , разбирасе N95 е за предпочитане с тези 8 гб. но е с по слаба батерия от Е71 . Но ако не си се прял на точно тези модели аз бих ти препоръчал и N82 също мн класен телефон и разкошен дизаин и поне според мен по силен звук от N95 . Лично според мен N95 е по добрия избор от двата но има и проблем че Wi-Fi'то се обезмисля в тип на дисплея

Link to comment
Share on other sites

Определено E71. В пъти по-добър телефон. Стилен и перфектен. Ако държиш на камера и на голяма памет вземи N95-цата, но до колкото разбрах ти трябва за Wi-Fi къде ще ти е много по-удобно да го използваш с E71. Има слот за карта където смятам, че 2GB ти са напълно достатъчни, а и камерата си е доста добра - 3.2mpx. С онази тухла четворка ще ти е доста неудобно, а и до колкото знам плъзганете се разваля и хлопа като реплика за 100 лева. ;) Ето едно сравнениице в габаритете само:

 

gsmarena_008.jpg

Link to comment
Share on other sites

А защо непогледнеш N96?

Много пари и не си струва.

Ако ти трябва за интернет бих ти препоръчал QTEK някой или Internet Tablet ( хем и е ефтин, този на нокиа)

Link to comment
Share on other sites

Много пари и не си струва.

Ако ти трябва за интернет бих ти препоръчал QTEK някой или Internet Tablet ( хем и е ефтин, този на нокиа)

 

 

Погледни и N78. От началото на август съм с него и оставам МНОГО приятно изненандан до сега!;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

упс забравил съм да се похваля , много добро телефонче изобщо не съжалявам за избора , на моите разговори кара повече от 3 дни което си е рекорд отвсякъде , отделно и малко ровене в уай-фи-то .

 

 

иначе да , да си сложа гармин мобайл ми отне има няма 5 часа , не бях имал до сега смартфон и ми дойде малко сложно ма бачка безотказно особено пък с последната карта има дори най-малките улички , с 2 думи ако трябва да избирам сега пак вих взел него

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...