Jump to content
BulForum.com

Save The Pixel ebook


Xciter

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Дерзайте! И ся понеже съм си леко нахален ще трябва да отбележа, че ви спестих 40лв и е редно да ме почерпите с някоя хубава мръвка :lol:

 

Малко преди теб един друг добър човек от форума ми го показа та отдавна го свалих но за черпенето верно нямаш проблеми. Не само мръвка ами и бира ще добавя :) Пък и тези дни имам повод нали знаеш - сменям кормилото, гумите и разни други работи та ще е редно :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз, ако бях разбрал, че Xciter я търси тая книга отдавна щях да я кача, ама той такова заглавие изпраскал, че въри разбери закво става въпрос :bgrin: Иначе за такива работи задължително се проверява пиратския залив, ако там няма в гугъл. А като вземеш колата щракни някоя друга снимка интересува ме интериора от вътре най-вече :D Аз да взема да лягам, че пак стана 2h :wacko: айде лека от мен!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз, ако бях разбрал, че Xciter я търси тая книга отдавна щях да я кача, ама той такова заглавие изпраскал, че въри разбери закво става въпрос :bgrin: Иначе за такива работи задължително се проверява пиратския залив, ако там няма в гугъл. А като вземеш колата щракни някоя друга снимка интересува ме интериора от вътре най-вече :D Аз да взема да лягам, че пак стана 2h :wacko: айде лека от мен!

 

Е кво да щракам снимки - гледай на сайта де: http://www.toyota.bg/cars/new_cars/avensis/gallery.aspx

 

Или искаш конкретно от моята? :)

Link to comment
Share on other sites

Е кво да щракам снимки - гледай на сайта де: http://www.toyota.bg/cars/new_cars/avensis/gallery.aspx

 

Или искаш конкретно от моята? :)

И тея вършат работа :lol: Просто по едно време спрях да следя темата, в която коментирахте и не знаех на коя точно си се спрял :bgrin: Иначе 2.0 бензин ми звучи много добре :love:

Link to comment
Share on other sites

Благодарим на сички, ноо тъй като съм щастливо настанен в Амстердам нямам достъп до дата.бг. :D Желаещи да ми я пратя на мейл?

 

edit: mda.

Link to comment
Share on other sites

Благодарим на сички, ноо тъй като съм щастливо настанен в Амстердам нямам достъп до дата.бг. :D Желаещи да ми я пратя на мейл?

Прати mail на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Благодарим на сички, ноо тъй като съм щастливо настанен в Амстердам нямам достъп до дата.бг. :D Желаещи да ми я пратя на мейл?

Като щастливо настанен в...Белмер искаш да кажеш май :)

Link to comment
Share on other sites

Благодарим на сички, ноо тъй като съм щастливо настанен в Амстердам нямам достъп до дата.бг. :D Желаещи да ми я пратя на мейл?

 

edit: mda.

Би ли пояснил, защото болднатото може да се интерпретира по два начина с еднаква сила:

1. да ми я пратят на мейл (т.е. нямаш я и искаш да я имаш)

2. да им я пратя на мейл (имаш я и искаш да я споделиш с другите).

:bgrin:

?

 

Ако е второто, що да не я пратиш и на мен, пък да я качим нейде :)

Link to comment
Share on other sites

Би ли пояснил, защото болднатото може да се интерпретира по два начина с еднаква сила:

1. да ми я пратят на мейл (т.е. нямаш я и искаш да я имаш)

2. да им я пратя на мейл (имаш я и искаш да я споделиш с другите).

:bgrin:

?

 

Ако е второто, що да не я пратиш и на мен, пък да я качим нейде :)

Искаше да му я пратим, че е няма. :) Пратихме му

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...