Jump to content
BulForum.com

Manchester United


NEO_DDT

Recommended Posts

размисли и страсти, които бях пуснал в друг форум към 2 часа сутринта... :rolleyes:

 

BARCELONA

 

Valdes -7.0: За малко да осере мача за Барса с прекрасното изпускане на топката в началото. След това беше стабилен и не допусна сериозни опасности

 

Puyol -7.5: Бори се мъжки,като истински капитан. Игра стабилно,като към края тръгна доста смело напред по крилото

 

Pique -7.0: Можеше да си изкара червен картон в началото,но се размина. Стабилен до края

 

Toure -7.0: Черноработник, основната му дейност беше да дава топката на Шави и Иниеста, както и да осигури физическа мощ на Барселона при единоборствата

 

Sylvinho -7.0: Игра добре в защита, като не даде много шансове на Рууни. Имаше и добри включвания напред

 

Busquets -7.0: Не направи грешки, което е достатъчно за младеж като него

 

Xavi -9.5: Златна топка. Роналдо и Меси да ядат мекия

 

Iniesta -9.0: Златна топка. Роналдо и Меси да ядат мекия

 

Messi -7.5: Добре игра, но на няколко пъти провали атаки, тръгвайки самостоятелно на финт. Прекрасен удар с глава във важен момент

 

Eto'o -7.5: Важен първи гол, след който главно подаваше. Самото му присъствие помогна много

 

Henry -6.5: Пропусна сам срещу Сар,но като цяло добър мач

 

Subs

 

Keita 6.5: Вкара допълнителна физическа мощ в средата на терена, което попречи допълнително на Ман. да опитат финален натиск

 

 

MANCHESTER UNITED

 

Van der Sar -7.5: Спаси две 1 на 1 ситуации. Може би можеше да се представи по-добре при първия гол.

 

O'Shea -6.0: на фона на останалата защита се представи добре

 

Vidic -4.5: Трагичен мач. С вина и за двата гола

 

Ferdinand -5.0: Не подсигури Видич при първия и остави сам Меси при втория гол

 

Evra -6.0: Не позволи на Меси да се развихри напълно

 

Carrick -5.0: никакъв шанс срещу Шави и Иниеста

 

Anderson -4.0: пълна утайка. не направи нищо на терена. голяма грешка да почне като титуляр. 45мин са му много

 

Giggs -4.5: Не направи нищо. годините си личат

 

Park -5.0: Стара се, както обикновено, но не можа да постигне много

 

Ronaldo -6.0: Егоистична игра. като не му тръгна играта си пролича какъв лигльо е. Съра да го продава и да вземе с парите 2-3 МЪЖЕ... Бог да им е на помощ на Реал, ако РОналдиня отиде при тях

 

Rooney -5.5: Видя се, че имаше много желание за игра, но никак не му спореше. Много брак в отиграванията, пък и накрая се изнерви

 

Subs

 

Tevez 5.0: Нищо не направи

 

Berbatov -5.5: Веднага след влизането си даде хубав пас на Гигс(не съм сигурен), след който последва добро положение. Оправи е 1-2 удара. Трябваше да е титуляр

 

Scholes - 4.5: за малко да счупи краkа на Бускетс. загубих всякакъв респект към него. за мен вече е просто поредния английски грубиянин

 

Edit: това беше за темата за ШЛ... ако на някой му се занимава да го премести... не си бях пил кафето ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
По Бекъм летяха калеври да видим с Роналдо каква ще е работата :lol:

 

 

По него сигурно ще летят столове и топки. Той си е пълно лекенце тоя. Като видя ,че не може да направи нищо реши да почне да играе като кон. По хубаво да не ходи в Реал, че там със сигурност ще дойде момент в който ще осере атмосферата в съблекалнята.

П.П Някой може ли да ми припомни защо Бекъм беше изял обувка в главата , че сега не мога да се сетя

Link to comment
Share on other sites

Леке,нелеке той ви спечели трофеите последните 3 години само той ! То затова след като миналата година цяло лято ви унизяваше че се чувства като роб и говореше против клуба в медиите, уж ''великият'' мениджър САФ 2 месеца му се мазнеше и го молеше да не се маха,знае хитрият шотландец че без него сте кръгла нула ! Няма да ти изброявам в колко загубени мачове ви извади,мачове като този срещу Порто,Тотнъм,Помпи през минали години в които сте надиграни,но все се намираше портогалецът да направи някоя тупалка от 30-40 метра и да ви осигури безценни 3 точки или класиране в лигата ..Мразя го като човек,доказал се е като гомно,но като футболист е безценен и в последно време той е повече за Юнайтед отколкото Юнайтед за него ! Съра го знае и няма да го махне никога ! В деня в който Роналдо се махне,ще настъпят мрачни времена за Фергюсън и компания....

Link to comment
Share on other sites

наричаме го леке, но това се отнася за чисто човешките му качества и поведение... футболните му качества са признати по цял свят...

но както правилно Сокачев каза характерът дърпа Роналдо назад и ако продължава така нищо добро не го чака в бъдеще....

 

а иначе, че Роналдо се маха е сигурно според мен...

http://sportal.bg/news.php?id=175921

много взе да се дърви на Сър-а, поставя се над отбора и треньора, а вече и открито критикува Фергюсън... последният, ако не друго, поне е показал, че за него незаменими няма(Бекъм, Нистелрой и др.)

Link to comment
Share on other sites

sportal.bg ? С четене на бг медии не става човек...и миналата година Роналдо се дървеше,не забравяй приказките за робуването..ама великият сър не предприе нищо,напротив даже и се му се подмазваше чрез медиите ! И тази година нищо няма да предприеме освен ласки,няма да си изпусне златната кокошка така лесно,пак казвам в момента Роналдо е по необходим на Юнайтед,отколкото Юнайтед на Роналдо..и единственото доказателство за това би могло да бъде трансфер в Реал Мадрид (дай Боже по-бързо,да се маха от Англия ).. ще си проличи един сезон без португалецът,ще се борят за топ 4 без него.

Link to comment
Share on other sites

sportal.bg ? С четене на бг медии не става човек...и миналата година Роналдо се дървеше,не забравяй приказките за робуването..ама великият сър не предприе нищо,напротив даже и се му се подмазваше чрез медиите ! И тази година нищо няма да предприеме освен ласки,няма да си изпусне златната кокошка така лесно,пак казвам в момента Роналдо е по необходим на Юнайтед,отколкото Юнайтед на Роналдо..и единственото доказателство за това би могло да бъде трансфер в Реал Мадрид (дай Боже по-бързо,да се маха от Англия ).. ще си проличи един сезон без португалецът,ще се борят за топ 4 без него.

 

Хахаххаха личи си колко разбираш от футбол щели да се борят за топ 4 без Роналдо хахахахаха покрий се някъде и си мълчи, че си смешен! Юнайтед за разлика от много други отбори е доказъл, че е отбор който не се крепи на 1 играч! Наистина Роналдо има големи заслуги за последните успехи, но напоследък характера му започва да пречи много сериозно...

Link to comment
Share on other sites

Няма незаменими хора. Преди години се говореше и че Роналдиньо е незаменим за Барса, а сами виждате какво направи Гуардиола и без него...

Link to comment
Share on other sites

sportal.bg ? С четене на бг медии не става човек...и миналата година Роналдо се дървеше,не забравяй приказките за робуването..ама великият сър не предприе нищо,напротив даже и се му се подмазваше чрез медиите ! И тази година нищо няма да предприеме освен ласки,няма да си изпусне златната кокошка така лесно,пак казвам в момента Роналдо е по необходим на Юнайтед,отколкото Юнайтед на Роналдо..и единственото доказателство за това би могло да бъде трансфер в Реал Мадрид (дай Боже по-бързо,да се маха от Англия ).. ще си проличи един сезон без португалецът,ще се борят за топ 4 без него.

 

Бая глупости написа... Роналдо стана това, което е, защото Манчестър дълго време нямаха централен нападател. Аз лично, нямам търпение тоя самонадеян лигльо(който снощи провали половината положения) да се махне и Бербо да покаже може ли или не може да стане голмайсторът на най-великия отбор.

Link to comment
Share on other sites

в момента Роналдо е по необходим на Юнайтед,отколкото Юнайтед на Роналдо..

Така говореха и за Бекъм и Нистелрой нали :laughing:

 

истината е,че Роналдо започна вече да се изчерпва за отбора,спечели всичко възможно,май му е време да смени обстановката,от егоизма му страда целият отбор,никаква комбинативност напоследък :angry: колкото е направил, толкова е и опропастил. :excl: Не е нужно да търсим видео с купища положения, дето се опитва под ъгъл 10 градуса да вкара от 5 метра, вместо да подаде на някой в чиста позиция. Вярно, когато се получи, е гениално изпълнение. Реакцията му при "онази" смяна пък не е за коментиране...

 

много ми се иска Рибери в отбора - за мен е на едно ниво с Роналдо,но е далеч по-комбинативен и отборен играч :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с това, което казваш за Роналдо, но според мен Рибери няма да отиде в Юнайтед, защото за него се искат някакви космически суми, а сър Алекс не дава така лесно пари :) за някви "звезди" B).Като говорим за това, че Роналдо не е комбинативен играч не знам дали забелязахте вчера след мача кои бяха хората с най-много успешни пасове за Манчестър-Рио Фърдинанд 50% и Неманя Видич 47%...без коментар :grin:

Link to comment
Share on other sites

Хахаххаха личи си колко разбираш от футбол щели да се борят за топ 4 без Роналдо хахахахаха покрий се някъде и си мълчи, че си смешен! Юнайтед за разлика от много други отбори е доказъл, че е отбор който не се крепи на 1 играч! Наистина Роналдо има големи заслуги за последните успехи, но напоследък характера му започва да пречи много сериозно...

 

браво добре се аргументира, тия нападки кой бил смешен не на мен..коментирай си там темите за Андреа и Галена и не се прави на остроумен ! Как точно Юнайтед се е доказал че не се крепи на играч, искаш ли статистика в колко мачове Роналдо ви извади последните 3 години ? 42 гола в 1 сезон малко ли ви бяха ? И защо някой от вас разбирачи не отговори на това че съра клекна и се мазни на португалецът цяло лято да не се маха..защо според вас толкова'' жестокият'' сър не го изгони ? Бекъм за един слаб мач хвърли бутонки по него ,Нистелрой за един финал на Карлинг в който негодуваше че е резерва го махна,а Роналдо че цяло лято тръбеше че е роб и че иска да се маха не го махна? Отговерете на това,щото само клоуните от село дето гледат 1 мач годишно преминават към ''хахахаха смешен си, еди кои са велики''

Link to comment
Share on other sites

браво добре се аргументира, тия нападки кой бил смешен не на мен..коментирай си там темите за Андреа и Галена и не се прави на остроумен ! Как точно Юнайтед се е доказал че не се крепи на играч, искаш ли статистика в колко мачове Роналдо ви извади последните 3 години ? 42 гола в 1 сезон малко ли ви бяха ? И защо някой от вас разбирачи не отговори на това че съра клекна и се мазни на португалецът цяло лято да не се маха..защо според вас толкова'' жестокият'' сър не го изгони ? Бекъм за един слаб мач хвърли бутонки по него ,Нистелрой за един финал на Карлинг в който негодуваше че е резерва го махна,а Роналдо че цяло лято тръбеше че е роб и че иска да се маха не го махна? Отговерете на това,щото само клоуните от село дето гледат 1 мач годишно преминават към ''хахахаха смешен си, еди кои са велики''

 

За клоуните от село дето гледали по 1 мач не знам, ти явно си от тях щом си запознат...

Тук футболни експерти предричат 8 титли за 10 години за Манчестър, ама сигурно и те не са гледали мачове и затова, бягай бързо да ги светнеш със своите гениални прозрения хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Стан Колимор = футболен експерт :ph34r: я бързо си лягаи бе,откога тоя алкохолик стана баш експерт, я прочети малко блога на скайспорт със анализите вече асъл на професионалисти,я прочети малко форума на редкафе (ако въобще знаеш кво е това) тоя тръгнал да ме оборва със статия от ''спортал'' за мнение на Стан Колимор..

 

п.п даже и статията не е по темата

 

Пак ще кажа моето мнение е че Роналдо има основен принос за спечелените в последните три години трофеи,без него нямаше да ги спечелят и съра е изневерил на принципите си (като строг и горделив мениджър) с това че не го изгони въпреки държанието му спрямо него и клуба.. не ми казвайте кой колко бил велик и кой кво ще спечелва..ако ще ми отговаряте на поста,пишете по темата..

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, че имаме различно мение от твоето :blush: Моля те прости ни :bowdown: :bowdown:

 

Точно така поклон пред върховния футболен капацитет, че иначе сега ще почне да ти пише лични и да ти обяснява колко е велик :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал такова нещо,ясно поставих каква е темата,аз не разбрах ти лично дали тръгна да ми отговаряш на поста или просто си пишеш в темата,защото не разбирам какво общо има трансфера на Рибери с написаното от мен ! Аз пиша едно,вие отговаряте друго..Нео занимавай друг с личните си проблеми..

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал такова нещо
Да, само ни изнесе кратка, но съдържателна лекция по тесногърдие
Аз пиша едно,вие отговаряте друго..
Признавам нашата грешка, че не пишем същото като теб. Предлагам от утре всички да пишем едно и също.
Нео занимавай друг с личните си проблеми..
Ти даде тон.

 

Иначе по темата - в момента голяма част от стратегията на Юнайтед е базирана на играта на Роналдо. Съгласен съм с него, че сър Алекс сбърка с тактиката - прекалено сериозна роля беше отредил на Роналдо. Прекалено голямо доверие му беше гласувал. Според мен на върха на атаката трябваше да е Бербо. Играч, който може да задържа топката - нещо, което се оказа проблем, при испанската преса. И все пак - Барса играха страхотно.

Но и аз си мисля, че Роналдо вече взима повече, отколкото дава. И много играчи не развиват потенциала си в неговата сянка. Подобно на последния сезон на Роналдиньо в Барса. Махането му доведе до избухването на играчи като Меси, Иниеста, Шави, Анри...

Link to comment
Share on other sites

Да, само ни изнесе кратка, но съдържателна лекция по тесногърдиеПризнавам нашата грешка, че не пишем същото като теб. Предлагам от утре всички да пишем едно и също. Ти даде тон.

 

Иначе по темата - в момента голяма част от стратегията на Юнайтед е базирана на играта на Роналдо. Съгласен съм с него, че сър Алекс сбърка с тактиката - прекалено сериозна роля беше отредил на Роналдо. Прекалено голямо доверие му беше гласувал. Според мен на върха на атаката трябваше да е Бербо. Играч, който може да задържа топката - нещо, което се оказа проблем, при испанската преса. И все пак - Барса играха страхотно.

Но и аз си мисля, че Роналдо вече взима повече, отколкото дава. И много играчи не развиват потенциала си в неговата сянка. Подобно на последния сезон на Роналдиньо в Барса. Махането му доведе до избухването на играчи като Меси, Иниеста, Шави, Анри...

 

за тактиката незнам дали точно може да се нарече объркване,защото който и да беше почнал титуляр,Барса просто си бяха по силни и надвиха дяволите по всички параграфи,за Парк се срещнаха много упреци че е почнал мача,но преди време в едно интервю след миналогодишният финал Фъргюсън спомена че в следващият им такъв Парк ще почне титуляр,независимо от противника..няма как халфовата линия без Роналдо да избухне следващият сезон(недопустимо е да се сравняват със Иниеста,Шави,Анри ) отбор със средна линия Карик, Парк, Флетчър и Скоулс няма как да печели ШЛ два пъти подред . Тея не могат да подадат пас на повече от 10 метра и финала онзи ден го доказа...Скоулс е пред отказване,Парк е енергичен,но във важните мачове е слаб,Флетчър е много полезен в дефанзивната част,а също и в разпределянето на играта отпред,но не е човек който може да поведе отбора..

Link to comment
Share on other sites

Да твърдиш, че Манчо се крепи на 1 играч е доста несериозно. Вярно Роналдо може да има уникални отигравания и голове, но във футбола всички си отиват и идват следващите. Фърги винаги ще намери решение. Доста принизяваш и останалите играчи, все пак не са някой посредствен отбор.

Ако Бербатов стреляше колкото лайненцето дали нямаше да ги нижи по няколко на мач? Те очакват от него с 1 изстрел 2 гола да вкара едва ли не...

Link to comment
Share on other sites

Никого не принизявам,имат стабилен вратар,много стабилна защита,добро нападение,но без основният принос на Роналдо нямаше да спечелят нищо..няма отбор който да се крепи на един играч ! Едно време моят отбор Арсенал на Анри напомняше на този на Юнайтед.Защитата ни беше много силна (49 мача без загуба),в халфовата имахме вълшебници като Пирес,Люнгберг,Виера..но без Анри нямаше да спечелим нито титли,нито купи,нито до финала за шампионска лига щяхме да стигнем..

Link to comment
Share on other sites

Те очакват от него с 1 изстрел 2 гола да вкара едва ли не...

В момента не очакват почти нищо от него затова е и резерва ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента не очакват почти нищо от него затова е и резерва ;)

След като го изолираха сумати мачове се очакваше...Сложат го център, онея си разиграват по фланговете, дори на чиста позиция да е, предпочитат аут да е пратят. От лакомията на отделните индивиди доста има да патят.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Хубаво е да се печели Carling Cup, щото е много рано. От една страна не е много важен трофей, но си е трофей и вече си знаем, че не сме капо тоя сезон. Пък и се надявам това още повече да ги вдъхнови за финалния щурм, особено както разликата в Premiership е само точка. Аз лично съм много доволен от Little Mickey и съжалявам, че се контузи. Valencia отново беше най-добрият на терена. Това момче не получава много похвали за играта си, а е основният мотор на отбора според мен тоя сезон, заедно с Roon, разбира се. Много се говореше за това, че няма как да замести Ronaldo и наистина той не го прави напълно, защото е друг тип играч, но аз лично съм много доволен от него - вече има няколко гола, а и бая асистенции. Честита купа на всички фенове и дано да имаме още поводи за радост тоя сезон!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...