Jump to content
BulForum.com

Manchester United


NEO_DDT

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Аз като един истински българин бих искал да разбера какво става с Бербо?Последно в 6 часа четох че ще го купуват Манчестър Сити,после в 10 и полвина прочетох,че Бербо развалил зделката и сега отново преговаря с Юнайтед :wacko: :blink: .

 

 

П.П.Аз съм нов фен на отбора :P .От Англия ми пратиха тениска,потник и шапка на Манчестер-от тогава викам за тях...явно съм им бил скрит фен :D

Link to comment
Share on other sites

А аз предлагам да пуснем по една тема за абсолютно всички отбори в абсолютно всички първенства. Така ми се вижда най-справедливо :excl: Иначе дреме ми за бербо, дреме ми и за манчо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха никога не е късно :P Бербо отиде в City за което аз се радвам :)

Изказваш се все едно си сигурен в това :)

 

http://img.skysports.com/08/09/218x298/Dim...008_1161905.jpg

 

Снимката е направена в 23:40 на Олд Трафорд.

Link to comment
Share on other sites

Абе много разбираш бе Нео... Както казах още в 8 вечерта... Бербо ще играе в Юнайтед. Повярвай ми, като стане въпрос за играчи от острова съм много напред. Ясно ми беше, че ще играе там още като разбрах по обяд, че е отишал да разговаря с Фъргюсън. Просто се изненадах как Сити извадиха 70 милиона паунда за нови играчи... просто ей така (и тайно се надявах да предпочте парите... но уви).

 

V.I.P, да знам... но все пак това е колосална сума. Разбирам 30 милиона... но 70?!?

Link to comment
Share on other sites

Просто се изненадах как Сити извадиха 70 милиона паунда за нови играчи... просто ей така.

 

Просто отборът бе закупен от Дубайци... А те имат адски много хиляди, милиони пари :D

Link to comment
Share on other sites

Не, че се заяждам, ама...

 

Повярвай ми, като стане въпрос за играчи от острова съм много напред.
А Робинъо е толкова продаден колкото аз съм в космоса. ; А Робинъо даже не е кацал в Англия днес... така че тоя трансфер в Сити е просто смехотворен.

:)

\/

Link to comment
Share on other sites

В другата тема трансфера го отбелязах даже пръв... и в момента, в който го писах, Робинъо не беше дал съгласие за това преминаване (но ако искаш можеш да цетираш твоето съобщени за потвърженито на трансфера (шегувам се) ). Веселото е, че го взеха на зула. И за мен това беше ход, с който бразилеца направи напук на Реал. Иначе си прав... верно премина :)

 

ПС: Повечето в Англия смятаха, че той е в Бразилия, предвид и че отбора бе Сити... какво да ти кажа. Трудно си е за вярване.

Link to comment
Share on other sites

ПС: Повечето в Англия смятаха, че той е в Бразилия, предвид и че отбора бе Сити... какво да ти кажа. Трудно си е за вярване.

Така си е - петрола ще съсипе не само Челси, ами и и Ман Сити... :ph34r: Дано подходят малко по-разумно и Сити да не става мелачка за играчи като лондончани.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

някой има ли представа кога юнайтед започват мачовете си в япония и във какъв час ще се играят, ясно ми е че няма да ги предават по телевизията, но поне онлайн да ги гледам. ако може някой да извади списък със срещите които юнайтед ще играят, съпреникът им, и от колко часа са (българско време).

Link to comment
Share on other sites

Засега имат насрочен полуфинал срещу Gamba Osaka в четвъртък, като мисля, че е около 12:30 българско време, ако ми е вярна сметката (все пак го смятам от Япония, през централно време Америка, та в България). Ако бият отиват на финал на 21ви, като мачът трябва да е по същото време, а съперникът ще се реши от другия полуфинал между Pachuca и LDU de Quito.

Link to comment
Share on other sites

Засега имат насрочен полуфинал срещу Gamba Osaka в четвъртък, като мисля, че е около 12:30 българско време, ако ми е вярна сметката (все пак го смятам от Япония, през централно време Америка, та в България). Ако бият отиват на финал на 21ви, като мачът трябва да е по същото време, а съперникът ще се реши от другия полуфинал между Pachuca и LDU de Quito.

биха с 3:5 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе то и Chelsea нищо не играха, ама колкото ти позволи противникът в крайна сметка... Много хубава победа се получи и сега ако си вземем всички отложени мачове, ставаме първи...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

не е честно, такава подигравка с класен тим като Челси :( мисля, че Съра трябва публично да поднесе извиненията си за малтретирането на Абрамович и компания :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...