Jump to content
BulForum.com

Алкохола


Antares

Recommended Posts

А как да го накарат да не яде? Освен насилствено,щото после жалби, алла-бала, което не е на хубаво? Тва е положението, просто в България всичко е адски объркано и явно е на мода да караш пил и да правиш зулуми, а сллед това да няма никакви последствия.

Link to comment
Share on other sites

вие сте си виновни , защо му дадохте да яде ?

да го бяхте качили у вас и да дремне малко , не виждам какво се оплакваш след като го е правил пред вас и не сте взели мерки.....

 

Злобиле, те си взеха и кюпачета да пият, да не им е скучно докато чакат полицията, просто нямам думи...

Нахалството на въпросните индивиди ме втрещи...

 

Playmate, Мъро защо не пусне жалба за огромното разминаване в двете стойности, най-малкото може да се повдигнат като свидетели полицайте, които му взеха пробата с дрегера, баси гада, не трябва да мине метър, защото ще повтори простотията... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Един път съм карал на една бира от Евридея до нас - по малко от километър. От тогава не съм го правил и не искам да го правя. Забелязвам обаче, че става геройство дори и сред мои приятели като пият една, че и 2 бири и да карат и излизат с думите, че 1 бира не отчитало. Е не мерси ;). Днеска на шела по пътя за сточна гара - до сервиза на Рено. Един еклипс така се беше въртял - не можах да видя дали не беше и през таван. Прясно прясно нямаше линейка още. Как какво и защо не знам.

Link to comment
Share on other sites

И кого видя в еклипса като нямаше още линейка? Иначе островчето е лобното място на много пияни и пийнали шофьори. На седмица по два пъти виждам паркирани тихомълком коли с обърнати джанти да си ги прибират на другия ден по обяд с кървясал поглед.

Link to comment
Share on other sites

И кого видя в еклипса като нямаше още линейка? Иначе островчето е лобното място на много пияни и пийнали шофьори. На седмица по два пъти виждам паркирани тихомълком коли с обърнати джанти да си ги прибират на другия ден по обяд с кървясал поглед.

 

Ми все пак макар и бавно карах и нямах време да оглеждам, но ако не се лъжа нямаше никой вътре, а до полицаите имаше една жена. Нямаше кървища та предполагам, че въпреки нагънатата кола на шофьора(може би жената) й се е разминало само със смачкана кола.

Link to comment
Share on other sites

На видеото казаха че само един е мъртъв и 10-тина ранени. Иначе по темата ,признавам че съм се качвал на колата след една малка бира и не е правилно да го правя така че не взимайте пример от мен!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...