Jump to content
BulForum.com

Снимки от Seattle, Washington


Recommended Posts

Тия пътища като ги гледам без дупки и стърчащи шахти са много скучни, даже може и да заспя като карам по тях. Къде по-хубави са нашите... :)

 

Иначе супер, изглежда страхотно! smiley24.gif

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и Seattle-а...винаги ми е бил мечта. Ама ще дойда някой ден да те посетя аз...няма да ми се размине.

Link to comment
Share on other sites

Ее супер е. Леля ми живее в Redmond ( градче за служителите на Microsoft)което е доста близо до Сиатъл. Ще я накарам да ми прати снимки и ще ги постна тук. B)

 

 

едит: Определено ;)

Link to comment
Share on other sites

Редмънд е предградие на Сиатъл и е доста скъпо място. Само една поправка. Не е за служителите на Майкрософт. Всеки, който може да си позволи наемите и къщите може да живее там. Също така който работи в Майкрософт може да живее и другаде. Не е задължително да живее в Редмънд

Link to comment
Share on other sites

Редмънд е предградие на Сиатъл и е доста скъпо място. Само една поправка. Не е за служителите на Майкрософт. Всеки, който може да си позволи наемите и къщите може да живее там. Също така който работи в Майкрософт може да живее и другаде. Не е задължително да живее в Редмънд

 

/оффтопик

Ами така бях разбрал. Спокойно само..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Botev1912 имам питане към теб...

 

Вярно ли е твърдението, че някога в скорошната история на Сиатъл, градът е имал българин за кмет??

Чувал съм го това няколко пъти, но не се е намирал някой да ми каже директно от мястото на събитието...

Аз съм живял в Охайо, Ню Йорк и Ню Джързи, но за мое огромно съжаление до Вашингтон така и не можах да отскоча... Знам,че Сиатъл е типичен "европейски" град, и е доста скъпичко там. Надявам се скоро след Япония да мога освен до Ню Йорк да дойда да посетя и него, че ми е мечта отдавна...

 

Благодаря предварително за отговора.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

до вчера бях в България и не съм видял изобщо този пост :) Относно кмета нямам представа, предполагам в гугъл може да се открие нещо по въпроса

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

снимки от предградия на Сиатъл

 

Bellevue

img4920ay1.jpg

 

img4931sj2.jpg

 

img4950rn2.jpg

 

Snohomish

p1010179jh7.jpg

 

p1010180jv9.jpg

 

P1010181.jpg

 

P1010175.jpg

 

P1010172.jpg

 

Kirkland

 

P1000116.jpg

 

P1000117.jpg

 

P1000121.jpg

 

P1000124.jpg

 

P1000109.jpg

 

P1000110.jpg

 

P1000111.jpg

 

P1000113.jpg

 

Edmonds

img5020mh2.jpg

 

img5022ik6.jpg

 

img5046ai0.jpg

 

img5044cm2.jpg

 

P1000802.jpg

 

P1000940.jpg

 

Woodway

img4995rh3.jpg

 

img4996lc3.jpg

 

img4997fd0.jpg

 

img5006hi4.jpg

 

img5000ki0.jpg

 

img4999ze7.jpg

 

Shoreline

 

P1000846.jpg

 

Lynnwood

 

P1000417.jpg

 

P1000428.jpg

 

P1000552.jpg

 

P1000553.jpg

 

P1000554.jpg

 

P1000556.jpg

 

P1000557.jpg

 

P1000561.jpg

 

P1000564.jpg

 

P1000565.jpg

 

P1000566.jpg

 

P1000579.jpg

 

P1000587.jpg

Link to comment
Share on other sites

кой да ме гони :laughing: не съм професионалист все пак а и е много стръмно и хълмисто на повечето места и изглежда криво особено ако е снимано под ъгъл. А и някой снимки особено на къщите са правени директно от колата само с отворен прозорец :huh:

Link to comment
Share on other sites

Брех, че то това ми изглежда по-красиво отколкото Лос Анжелис! Другия път като идвам натам ще мина през Сеатъл...

 

Дядомраз, ЛА е доста далече от представите ми за красота. Виж ако говорим за висок стандарт на живот, лукс и прочее (и то само в някои подбрани райони разбира се) тогава става. Истински красивите големи градове в Северна Америка са общо-взето три и всичките са в северната част на Пасифика: Сан Франциско, Сиатъл и Ванкувър. ;)

Link to comment
Share on other sites

Дядомраз, ЛА е доста далече от представите ми за красота. Виж ако говорим за висок стандарт на живот, лукс и прочее (и то само в някои подбрани райони разбира се) тогава става. Истински красивите големи градове в Северна Америка са общо-взето три и всичките са в северната част на Пасифика: Сан Франциско, Сиатъл и Ванкувър. ;)

 

Аааа около Venice Beach не беше хич лошо, в Irvine също а и в Annaheim беше доста приятно, а Las Vegas пък е място което ТРЯБВА да бъде посетено, също като Paris, London и New York, но определео това което виждам на тези снимки ми харесва повече!

Link to comment
Share on other sites

какво имаш предвид :unsure:

 

Е, какво? Че навсякъде е хубаво, пък в България - говняно. Ама не е вярно. Такива "красоти" мога да ти извадя от най-различни места из Америка, че да ти се завие свят. И в същото врем, като ги гледам тия снимки, нищо особено не виждам по-добро от Chicago, откъдето бих взел и гореспоменатата помия. Същото е и в България. Вижте София - нормална европейска столица - и е лъскаво и е мръсно и скапано. От всичко си има по нещо...стига да искаш да го видиш... Казвам само София, щото нямаме друг град толкова голям, който да се мери.

Link to comment
Share on other sites

Да то и до Venice Beach, LA имаше една махала подобна на Шекера в Пловдив, просто ми харесва това което виждам а съм сигурен че не е чак толкова баровски квартал като оградените местенца в Бояна и Лозенец където къщите са малко по-скъпи от тези в US при това на кв. метър.

 

И не ми говори за лъскавото в София защото е прекалено малко и е толкова заринато в боклук че не може да се види. Мразя го този град каквото щеш ми говори. За протокола, Виена също не го харесвам. Прага е красив град, но каквото видях от Виена повечето ми беше по-скоро неприятно и подобно на София отколкото нещо което да ми радва окото. Както и да е ако продължаваме така ще стигнем до стария лаф: "по вкус и цвет товарищи нет"

Link to comment
Share on other sites

Само да поясня, че моят post е насочен не към теб, а към два предишни post-а, които са изчезнали някъде (изтрити/преместени в новата тема за NYC) и вероятно са те заблудили. С теб съм напълно съгласен - въпрос на вкус в крайна сметка...

Link to comment
Share on other sites

Само да поясня, че моят post е насочен не към теб, а към два предишни post-а, които са изчезнали някъде (изтрити/преместени в новата тема за NYC) и вероятно са те заблудили. С теб съм напълно съгласен - въпрос на вкус в крайна сметка...

 

:) Май са на предната страница но така като не си цитирал никой останах с друго впечатление...

 

 

ПС: Най-красивите места които съм виждал са малките градчета в Алпите в Австрия и Швейцария... не можах да повярвам че съществува такова място толкова подобно на книжка с приказки просто! Невероятно е и за съжаление съм затрил снимките някъде...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...