Jump to content
BulForum.com

Снимки от Seattle, Washington


Recommended Posts

Като го писах, коментирах нещо, дето беше точно над мен, ама имаше някакви размествания на теми и от цялата работа, гледам, е станало неразбираемо... Не съм цитирал, щото беше баш предишния post, ама ще му лепна един цитат за всеки случай сега... А пък като каза Австрия и Швейцария, мен пък ме е яд, че не снимах повече по път в Словения - чисто и готино е като в Австрия...в Швейцария не съм бил...

Link to comment
Share on other sites

Малките махали в Родопите.

 

Там природата е невероятна, къщите обаче са откровено запуснати и половината са съборетини, става ми тъжно като ги видя а не приятно...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ама как ти завиждам сегаааааааа :laughing: . Много ми се ще да ида в Сиатъл, ма тая година бях на майната си другаде... Колорадо Спрингс (в кой ли щат може да е). Няколко снимки качих само, че останалото се попиля някаде след поредния преинстал. Не ми се правеше нова тема, ако нямаш против ги хакам тук :)

 

le321279f0f4e45f6963e66vv8.jpg

lb6406fc9c21d4d8eac24c8yx5.jpg

lecc9de96d3634607802631bo1.jpg

lab6f881955044cb6b96af7zz6.jpg

l147e15fca0df444f8f5aedtf1.jpg

l54475215012b4516805ac0fg6.jpg

 

Иначе според мен няма лошо място за живеене. Има място, където ти е достатъчно приятно, за да махнеш с ръка на помията, която ти се лее във врата всеки ден (каквото искате разбирайте под това).

И там не е чудо и приказ... крадат се здраво, един познат в закусвалня го утрепаха, един колега ограби банка и е ся в дрънголника, друг колега го гръмнаха в собствената му къща (5 пъти), колега беше дилър и мъкнеше покъщнина в склада само за пред семейството си... от друга страна пък икономиката е мазало... просто всичко им бачка както трябва в това отношение. Природа там не видях мого впечатлителна. Само Пайкс Пийк (в Скалистите планини) посетих и Градината на Боговете (скални образувания... бе шибани червени камъне и сума катерачи по тях) Иначе в Колорадо Спрингс, Денвър и по целия път за Уайоминг и дори в другата посока - за Канйона видях много красиви планини и гори (от друга страна може би е било така, защото бях напушен всеки път когато отивахме надълече и Уил (тревния тип) беше с нас... нееееее знам :D ) Сега си ръфам задника, че не мога да ги намеря снимките от пътя, ма за ся... толкоз. Струва си да се види поне

Link to comment
Share on other sites

Аааа около Venice Beach не беше хич лошо, в Irvine също а и в Annaheim беше доста приятно, а Las Vegas пък е място което ТРЯБВА да бъде посетено, също като Paris, London и New York, но определео това което виждам на тези снимки ми харесва повече!

Санта Моника и Санта Барбара са си невероятни местенца и са супер красиви. Малибу също е много яко ;)

Link to comment
Share on other sites

Санта Моника и Санта Барбара са си невероятни местенца и са супер красиви. Малибу също е много яко ;)

 

Верно е. Като караш там и някак ти се струва познато... после се сещаш че един от първите TestDrive-и беше точно по този път :)

Link to comment
Share on other sites

като се заговори за гадости...Оня ден търсих място под наем в София.Оказа се, че един средностатистичеки замък във Франция струва 4 МИЛИОНА евро, докато апартамент/необзаведен/ за офис в иделания център на София струва 10 МИЛИОНА евро...Нямам какво повече да кажа, господа съдебни заседатели...

Link to comment
Share on other sites

като се заговори за гадости...Оня ден търсих място под наем в София.Оказа се, че един средностатистичеки замък във Франция струва 4 МИЛИОНА евро, докато апартамент/необзаведен/ за офис в иделания център на София струва 10 МИЛИОНА евро...Нямам какво повече да кажа, господа съдебни заседатели...

 

Аз ли гледам грешната тема или просто съм тъп и не мога да се светна какво има това общо с Washington и Seattle :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...