Jump to content
BulForum.com

Внимание миръри.


gojaa

Recommended Posts

Алоу, зе вече да ми втръсваш. Ако искаш да се изживяваш като най великия рипер, ще те запозная с някои хора дето ще те вземат насериозно. Сериозните дела се правят от хора анонимни, за които удоволствието е да направят нещо за останалите от които те вземат нещо. Едни с рипване, други с превеждане, трети със сийд и никой сериозен човек не се бие по гърдите - "Аз съм най-великия рипър". Верно е, че има разни групички извън Беге, които приятелски се съревновават кой по напред, но ние сме на светлинни години от тях! Занимавате се с кокошкарски неща - кой по напред го дръпнал от сценето. Ае у лево.

 

Алоу ще викаш на някой друг . А ти ако нямаш мнение по темата по добре си мълчи. Или ако искаш да ми разасниш нещо звънни ми на скайпа да ми обясниш ситуацията. Georgi_pd

Link to comment
Share on other sites

Имам много ясно и отдавнашно мнение по темата, но както вече написах:

1. не виждам смисъл от мерене на пишки.

2. Всеки да си мирърства когато, от когото и от където иска

3. Кой каквато работа си върши да си я върши тихомълком без да се бие в гърдите.

Link to comment
Share on other sites

gojaa, имаш склонност да изписваш десет страници празни дрънканици, без да кажеш нещо смислено. И после другите ти изопачавали думите. От толкова хора тука как пък един не те разбра бе?! Или ние всички сме идиоти и не можем и не можем да ти разберем кристалната мисъл. В крайна сметка какъв ти е проблема?! Описанията на торентите или съдържанието им? Дрънкаш от вчера, а такава мъгла си, че никой не може да те усети къде те стяга чипика...

 

Със "взимането на готово" се изхвърли, не се изхвърли, ами се изсра направо. В устата си и то. Нямаш никаква представа какво съм взел и какво съм дал, така че не си човека, който ще ми дава оценки и ще ме поучава, ясно? Самозабравяте се. Там на където си тръгнал, ние се връщаме, тези дето "взимаме всичко на готово"... Но не се навираме в очите на всички, да се правим на велики. Вече го казах - взимате се прекалено сериозно.

 

Абе всъщност - що не си гледам работата... седнал съм да се обяснявам и да се разправям с... с кого всъщност се разправям?!? С някой си.

 

Оправяй си тракера, дето са ти го дали да го оправяш. Чуствай се полезен, важен и избран, забранявай каквото ти кефне и изпъквай в очите на дечицата. Това си е твоя роля. Аз си имам други грижи... и съм го гледал твоя филм. Енда не е хепи.

 

Остани си със здраве и дерзай. Няма да се опитвам да ти давам акъл и да те уча, защото нямам и право - действай както намериш за добре. Нямаш нужда от акъл и насоки от странични хора. :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе човек , ние си го разбрахме ама той не може да разбере ... нещо от сорта ем пита , ем получава отговор , ем не е доволен от него и иска това дето му харесва .

Извинявай ама познавам толкова хора от когато си взех компютъра до сега (едно шест години) които рипват , кракват и какво ли още не , точно защото искат да го правят и го правят за кеф , молил съм ги да ми помогнат за нещо ама не , не помагат изобщо .

Ама съм и благодарен , че продължават да правят това без значение дали на мен ще ми трябва или е нещо ненужно .

Ама давай забрани мирорите със световен закон , защото някой не те е питал дали може да качи нещо твое някъде другаде .

Това си е твой проблем , като не искаш да ти ги качват си ги качвай ти по всички сайтове или не ги прави изобщо тея неща .

Аз питал ли съм емпорио дали мога да използвам тяхният ДЛЛ за моя ЦС релииз или трябваше да драсна един емайл на пича от групата за да ми разреши да си пусна релииза П2П в някой БГ тракер .

Просто в кредитите сложих техните имена и писах , че съм им благодарен за да се знае .

п.п. Идваш тук и размахваш червена палка пред хората без да знаеш какво искаш от тях и за какво изобщо пишеш , а си се издразнил от нещо и искаш то да спре ама отиди го обеснявай на всеки потребител по отделно на кой да пише преди да качи нещо за да ти е кеф днеска .

Link to comment
Share on other sites

... При това говоря за дивекс формати, айде да не зачеквам темата DVD , щото ептен ще се задълбоча. ...

 

я дай да видим за двд-тата, че ми стана интересно .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

@gojaa ти вярно ли си вярваш :confused Труд бил положил....ха, какъв труд бе? Нямам намерение да навлизам в темата, законно ли е съдържанието на торентите, щото това е обсъждано многократно тук, обаче не ми е ясно с какво точно ти крадат на теб (или тези, които защитаваш) с мирорите? Каква е целта на това, което правиш - да споделиш с хората това, което те не могат (или им е трудно) да си набавят или да се биеш в гърдите как ти е по-голяма пишката от другите, които видите ли са "рипнали" по-малко неща от теб? Още малко и заплата ще искаш да ти плащат за това, че крадеш и разпространяваш готов труд....просто някак си не ми се вързва мисленето ти, с философията, на това което правиш.

Link to comment
Share on other sites

Ха. Много професори се навъдихте. Ей това ви харесвам . Акъл да давате сте номер едно . Няма аналог никъде из форумите , поне тези за които знам, а те не са малко. Е как се събрахте такива умни главици на едно място. Ама да се занимавате с нещо смислено ъ-ъ. Прекратявам темата от моя страна . Наслушах се на компетентни съвети от майстори в жанра. Дет се вика - прави си кот си знаеш . :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Ха. Много професори се навъдихте...

 

 

Ами това е българина. Обижда на "учен" и акъл не иска. Значи да си знаещ, образован или поне умен е обидно :lol: Друго си е да си як като бик и почти толкова умен :P

Link to comment
Share on other sites

Няма аналог никъде из форумите , поне тези за които знам, а те не са малко.

 

брех, ама к'ъв академичен дух лъха от постовете ти, човек да ти завиди :lol:

Link to comment
Share on other sites

Просто .... смешна тема , да ме извините, но е смешна :lol:

Заставам твърдо зад мнението на ov3rm4n, за да не повтарям и аз това, което е казал той.

@gojaa - направих си труда да изчета всичките ти писаници в тази тема...... повтаряш едно и също, макар и с различни изрази и сякаш не можеш да проумееш наистина идеята на тракерите. Както каза ov3rm4n ( съветвам те да четеш вминателно отговорите му, това е доста ерудиран човек) - " това не е клуб за елитни ъплоудери ". Темата и въпросът/ите , които си повдигнал в нея......... просто не подлежат на обсъждане и коментари, наистина са смешни. Не целя обида , просто изказвам мнението си . Бих препоръчал на някой модератор да я затвори :)

 

Поръчано -> изпълнено. :P ...а и наистина смятам, че темата се изчерпа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...