Jump to content
BulForum.com

ConQUIZtador


Белов

Recommended Posts

:blink: Току-що играта зачете за "по-верен" отговор, който в сравнение с моя се разминаваше много повече от истинската стойност! I object!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Днес мажа наред. Току-що разбих базата на един с коефициент 6500. Мухахаха.

Много зарибяваща игра, но не знам още всички правила:)

Скоро ще съм непобедим:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пфууу, достигнах с много зор ТСИ 6480 и се оказва, че не фигурирам изобщо в класирането по ТСИ и нямам идея защо е така :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хм, и мен ме няма в класирането ма би трябвало да ме има понеже съм 5414 в момента, но забелязах друго, че всички класирани са със 100 и повече изиграни игри, а аз наистина нямам 100 още, така че може би това е отговора на въпроса ти. Не знам имаш ли 100 изиграни игри.

EDIT: Да точно така, погледни си раздела 'помощ'-класирания, ето какво пише:* За последните две класирания се налага играчът да е изиграл минимум 100 игри. Обновяват се всяка сутрин в 6 часа.

Link to comment
Share on other sites

Хм, и мен ме няма в класирането ма би трябвало да ме има понеже съм 5414 в момента, но забелязах друго, че всички класирани са със 100 и повече изиграни игри, а аз наистина нямам 100 още, така че може би това е отговора на въпроса ти. Не знам имаш ли 100 изиграни игри.

EDIT: Да точно така, погледни си раздела 'помощ'-класирания, ето какво пише:* За последните две класирания се налага играчът да е изиграл минимум 100 игри. Обновяват се всяка сутрин в 6 часа.

Знам го това и имам 320 игри всъщност :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да е в темата за хвалбите, но все пак...не съм играл от няколко седмици!!!

 

...само не споменавайте NHL 08...не е като да не си губя времето с игрички де...

Link to comment
Share on other sites

Вчера играх... има невероятни индивиди.

Имаше някакъв въпрос за Хан Крум, коя година някаква битка или договор с Византия имало, един фен отговори 1800год. някъде.

Иван Вазов бил роден 1920та.

Кое е най-малкото едноцифрено просто число, по-голямо от 5? Отговор - 2.

Колко намотки има един транзистор(май беше транзистор)? - 6542.

 

Не че аз съм някой гений и помня всички години и хора, но поне малко ако си слушал ще знаеш горе-долу някакви периоди и да дадеш приблизителен отговор.

Link to comment
Share on other sites

Има невероятни индиви, прав си. Но в случая трябва да защитя единия - Вазов умира през 21ва. Случва се от много бързане да не допрочетеш въпроса. Аз поне го правя много. Но като цяло съм съгласен и знам какво имаш предвид.

Link to comment
Share on other sites

Има пичове, които са научил ивсеки отг. и всеки въпрос...

Има и такива въпроси, които те закопават ТОТАЛНО!!!

Колко е най-голямата колекция от ключодържатели/ самоделни торбички за повръщане?

За какъв глас е предназначена операта "Еди коя си"?

Колко концерта е имала Лили Иванова?

 

А аз мога ли да ги закопая с:

Колко езера има във Финландия?

или:

Колко кб е L2 Cache -а на Celeron D?

или някакъв друг въпрос, който няма как да го знаеш освен ако това ти е по цял ден в главата... Ай сиктир!

Link to comment
Share on other sites

Вчера играх... има невероятни индивиди.

Имаше някакъв въпрос за Хан Крум, коя година някаква битка или договор с Византия имало, един фен отговори 1800год. някъде.

Иван Вазов бил роден 1920та.

Кое е най-малкото едноцифрено просто число, по-голямо от 5? Отговор - 2.

Колко намотки има един транзистор(май беше транзистор)? - 6542.

 

Не че аз съм някой гений и помня всички години и хора, но поне малко ако си слушал ще знаеш горе-долу някакви периоди и да дадеш приблизителен отговор.

Кво да кажа за сръбско-българската война 1994 :lol:

Link to comment
Share on other sites

855755_t.jpg

за сефте изнасям цяла карта... вярно е на дълга игра, но все пак... :)

освен това най-накрая се стабилизирах на 5600 рейтинг... не е много, но преди постоянно варирах от 5200 до 5500...и сега 5600 ми изглежда много... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз вчера бях в стихията си и два пъти изорах цялата карта на дълги игри :)

Днес за трети път ще се пробвам да изкарам 7 звездички.

Link to comment
Share on other sites

И аз вчера бях в стихията си и два пъти изорах цялата карта на дълги игри :)

Днес за трети път ще се пробвам да изкарам 7 звездички.

 

А какви точно са тези дълги игри? Виждам, че се играят повечко битки ама... wtf!?

Как точно да почна и аз "дълга игра"? О.о

 

Ааа, оправих се 10х ;]

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че този юзър се "състои" от майка химик, баща инженер, дядо историк, баба народна певица, син програмист и дъщеря лекар :)

Link to comment
Share on other sites

Уж има алгоритъм да пуска играчи със сходни точки, а напоследък все ме пуска с някви дето имат по 500+ игри и знаят всички отговори наизуст. Не виждам друг вариант да е, пробвах и да чийтвам с колегата - той играе, аз гуугъл - почти невъзможно е.

 

Тов злато за какво ни е?

Link to comment
Share on other sites

По някое време щя обявят търг за разни неща, за които ще може да се наддава с това злато. Все още обаче не се знае кога и как точно ще стане това.

 

Иначе гледам, че ще има турнир. Обаче организацията е много досадна - трябва да се уговориш лично с противниците си, да записвате срещата и да я предавате на модераторите. А и наградата е "само морална" :) Ще пропусна.

 

А за алгоритъма - току що играх срещу един с 6500 и един с 4800. Аз съм 5800. Фани тоя алгоритъм!

Link to comment
Share on other sites

Хайде от форума да направим една дълга игра, ако има навити пишете пък ще се разберем в играта. ;)

 

 

Колкото и да е скаран човек с математиката, колкото и да не е внимавал... това е недопустимо:

 

97332270dq9.th.jpg

 

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Усетих какво е да играеш срещу хора с над 1000 игри... :wacko: Знаят над 90% от въпросите :blink:

 

 

Юзърите трябва да се събират по брой игри, а не по рейтинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...