Jump to content
BulForum.com

PRIVILEG X6


DELUXe

Recommended Posts

Много ми хареса това телефонче и реших да попитам за отзиви. Някой знае ли какъв му е софтуера? Също да питам самата писалка в телефона ли влиза или си я носиш отделно?

Link to comment
Share on other sites

Доколкото видях в нета самата писалка се бодва горе в дясно и влиза в самият телефон.Иначе аз лично нито съм могал да го тествал нито познавам някой с такъв да питам.Много непопулярна марка е и незнам що за стока е.Ама като гледам цената че е около 380 лв(видях в някав сайт) и ти дават 2 батерии,докинг станция,ЮСБ кабел,калъф,връзка за ръка,блутут за комп,слушаки,зарядно,карта 1 ГБ си заслужава.Пробвай го :)

Link to comment
Share on other sites

РЕВЮ НА ТЕЛЕФОНА :) Единствените сериозни предимства за мен са сериозната окомплектовка и постоянно работещите 2 карти+тъчскрийн...Не поддържа Java,затворена ОС,няма нормален интернет браузър(даже и опера мини не може да му се сложи),никакъв софт съответно няма да тръгне на него,неизвестна подръжка,съмнителна гаранция...И аз му бях хвърлил око ама някои недостатъци не мога да ги преглътна...А и парите дето му ги искат не са малко за това което предлага-419 лв от "официалният" вносител...
Link to comment
Share on other sites

Най вече ми трябва защото е с 2сим карти и тъч скрийн. Също ми трябва да си водя записки, дано има такава опция, или поне бележки. 10х за ревюто сега ще го погледна :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също пручвам тия телефони на Привилег с двете карти, но засега се въздържам от похвална оценка. 1. случйно ровейки в търсене на производителя се натъкнах на абсолютно същите телефони да се продават в корейски и китайски онлайн магазини(съжалявам но не се сетих да запазя линковте) НО С ДРУГ надпис на местото на Привилег. 2. Още никой не съм чул и ли видял с такъв телефон ! 3. Цената е много ниска за такъв клас телефони с такива екстри ( даже единия модел има и ТВ и Радио) . 4. Предлагат се само в Привилег и съответните им дистрибутори, защо ги няма в магазините на Глобул или Мтел или другите вериги магазини ? Това ме осъмни много а и реалната цена на тия телефони е даже и по ниска - в китайските магазини ги предлагат за най много 200 евро - най скъпия модел при това ! Явно за мен това са телефони които се произвеждат без официална марка , а надписа се слага допълнително по заявка на дистрибутора за съответната държава . Няма софтуер за тях и нямат БГ менюта !!! Гаранция добре ама дали ще устискат след изтичане на гаранцията или са като останалите стоки от тоя род... има един дистрибутор близо до ПУ " П.Хилендарски" в следващата пресечка е след него по посока към Партийния дом в ляво... Ако имам път на там ще ида да се убедя на место в качествта им ... Обещавам да пиша после по темата ... магазина се казва "Компютър плюс" ("C+")

 

Я вижте тука има цени и разни коментари за телефоните на Privileg с две карти http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1483

Link to comment
Share on other sites

Аз също пручвам тия телефони на Привилег с двете карти, но засега се въздържам от похвална оценка. 1. случйно ровейки в търсене на производителя се натъкнах на абсолютно същите телефони да се продават в корейски и китайски онлайн магазини(съжалявам но не се сетих да запазя линковте) НО С ДРУГ надпис на местото на Привилег. 2. Още никой не съм чул и ли видял с такъв телефон ! 3. Цената е много ниска за такъв клас телефони с такива екстри ( даже единия модел има и ТВ и Радио) . 4. Предлагат се само в Привилег и съответните им дистрибутори, защо ги няма в магазините на Глобул или Мтел или другите вериги магазини ? Това ме осъмни много а и реалната цена на тия телефони е даже и по ниска - в китайските магазини ги предлагат за най много 200 евро - най скъпия модел при това ! Явно за мен това са телефони които се произвеждат без официална марка , а надписа се слага допълнително по заявка на дистрибутора за съответната държава . Няма софтуер за тях и нямат БГ менюта !!! Гаранция добре ама дали ще устискат след изтичане на гаранцията или са като останалите стоки от тоя род... има един дистрибутор близо до ПУ " П.Хилендарски" в следващата пресечка е след него по посока към Партийния дом в ляво... Ако имам път на там ще ида да се убедя на место в качествта им ... Обещавам да пиша после по темата ... магазина се казва "Компютър плюс" ("C+")

 

Я вижте тука има цени и разни коментари за телефоните на Privileg с две карти http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1483

Аз го видях тоя телефон в германос и от там се зарибих, мисля и в глобул ги има :) . В сайта им www.privileg.bg пишат, че са с БГ меню.

 

Сега се чудя между този и SE K800i.

Link to comment
Share on other sites

И аз бях решил да купувам такъв, но малко преди да го направя пред мен един пич с такъв телефон се оплакваше че се сринал. Лошо.

Link to comment
Share on other sites

К800 е на светлинни години от тоя,въобще не виждам как може да се чудиш?

Прав си, няма да изневерявам на SE взимам K800i. Този път няма да рискувам и ще заложа на сигурно. До сега нито k700i нито W610i не са ми предали доверието :)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо няма да сбъркаш ако си вземеш к800! Преди месец и половина си купих к800i с Vodafone меню, до сега не ми е правил никакви проблеми! Да не говорим за качеството на снимките ако уловиш добра светлина -> уникално! Звукът от мп3 плейъра също е добър. С него си взех и карта памет М2 512 МБ, доста по-скъпи са от другите видове. За 1 ГБ до сега само отрицателни мнения съм чувал, много лагвали телефона.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо няма да сбъркаш ако си вземеш к800! Преди месец и половина си купих к800i с Vodafone меню, до сега не ми е правил никакви проблеми! Да не говорим за качеството на снимките ако уловиш добра светлина -> уникално! Звукът от мп3 плейъра също е добър. С него си взех и карта памет М2 512 МБ, доста по-скъпи са от другите видове. За 1 ГБ до сега само отрицателни мнения съм чувал, много лагвали телефона.

А можеш ли да ми кажеш до колко голяма карта поддържа понеже съм решил да взимам MICRO SD 2GB PQI.

Link to comment
Share on other sites

Micro SD картите са за Нокия, а М2 за СЕ. До колкото знам има и 2 ГБ, но не ти я препоръчвам ;)

А каква е разликата между М2 и Micro SD виждал съм и 2те и са еднакви на външен вид? И защо не 2гб 20тина лева е, ако нещо не ми харесва лесно може да се засили към коша :)

Link to comment
Share on other sites

Различни са! Иначе абсурд да намериш 2 ГБ М2 за 20-тина лв., както казах доста по-скъпи са, не знам на какво се дължи това. Мойта 512 МБ М2 я взех за 34 лв., представи си 2 ГБ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Това си е проблема на Сони Ериксон че са им по-скъпи картите ;) Иначе наистина не са по форма еднакви СД-то и М2 картите.М2-то са горе долу правоъгълни докато Микро СД-то имат едни извивки ;)

 

За справка моята М2 1ГБ оригинална Сони е взех за 45 лв.Телефона ми е К550и и си работи по същия начин както си работеше и без карта.

 

Ето как изглеждат картите SDSDQ-2048-E10M.jpg

memory_stick_micro_512mb.jpg

 

Мойта е същата като долната ама 1 ГБ :)

Link to comment
Share on other sites

К800 работи коректно с 2гб карти ;-)Моят беше с такава преди да го продам(картата беше на Сандиск мисля) При пълна карта,забавя работа,но поносимо...Добър телефон като цяло,въпреки че моя беше доста бъгав,на два пъти се наложи да ходи в сервиз-заради дефектна камера и нов софт( рестартираше се от време на време,изписва надпис"неподържан аксесоар " и разни други такива) Вероятно съм нацелил кофти бройка но...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Пичове отклонихте се от темата с тоя боклук К800 :) "Уникални снимки" :lol: баси интерполираната камера. Жив зян .Пиксели много ...качество йок.Пуснете си фотоапаратчетата на 3 мега пиксела и сравнете снимките.Пуснете си ги на 2 или 1.3 ако щете :lol: .Звука е мн хубав да ...ако го сравняваме с звука който издава търкаляща се по паважа тенекия.К800 е телефон за индивидите от силния пол между 15 и 24 години чиято адресна регистрация е ин дъ мидъл ъф ноллеар , които карат голфове Джи Ти Аи-ки и носят якета с надписи рейсинг тийм.

 

Извинявам се ако съм убидил някой ...това си е мое мнение.+това не искам да кажа че всички хора който притежават к800 са от горе посочените...искам да кажа че 80% са такива.

 

Тук става дума за телефон с 2 сим карти това му е предимството пред к800

т.е. нямаме база за сравнение.

Привилег че не може да му се качи на малкия пръст е ясно но замисъла е различен.

 

 

Сега някой ако може да ми каже аджеба на тоя привилег добре ли му работят слушалката и микрофона щото попрочитам тук там че понякога отсрещния те чувал глухо понякога ти не чуваш добре отсрещния...как стоят нещата?Нека някой който е собственик на х6 да каже че лятото си дойде а аз съм с три телефона все още....няма да я бъде тая :lol:

Link to comment
Share on other sites

Познавам двама с такива телафони , и двамата са се възползвали от гаранциите на единия му смениха телефона с нов.Пълни ментета са и гаранцията им е 1 година щото са много хубави.Иначе в ера компютърс ги продават по 250лв(долу-горе).След 4-5 години когато китайците поразвият технологиите си на производство на такива финни електроники ще си заслужава да се купуват китайски телефони а сега просто още се учат.

Link to comment
Share on other sites

Пичове отклонихте се от темата с тоя боклук К800 :) "Уникални снимки" :lol: баси интерполираната камера. Жив зян .Пиксели много ...качество йок.Пуснете си фотоапаратчетата на 3 мега пиксела и сравнете снимките.Пуснете си ги на 2 или 1.3 ако щете :lol: .Звука е мн хубав да ...ако го сравняваме с звука който издава търкаляща се по паважа тенекия.К800 е телефон за индивидите от силния пол между 15 и 24 години чиято адресна регистрация е ин дъ мидъл ъф ноллеар , които карат голфове Джи Ти Аи-ки и носят якета с надписи рейсинг тийм.

 

Извинявам се ако съм убидил някой ...това си е мое мнение.+това не искам да кажа че всички хора който притежават к800 са от горе посочените...искам да кажа че 80% са такива.

 

Тук става дума за телефон с 2 сим карти това му е предимството пред к800

т.е. нямаме база за сравнение.

Привилег че не може да му се качи на малкия пръст е ясно но замисъла е различен.

 

 

Сега някой ако може да ми каже аджеба на тоя привилег добре ли му работят слушалката и микрофона щото попрочитам тук там че понякога отсрещния те чувал глухо понякога ти не чуваш добре отсрещния...как стоят нещата?Нека някой който е собственик на х6 да каже че лятото си дойде а аз съм с три телефона все още....няма да я бъде тая :lol:

Само не разбрах защо сравняваш фотоапарат с телефон? Много си обиден нещо от тоя телефон да не ти изял супата с вилица... Ако не е тайна ти с какъв телефон си.. чакай нека да позная някоя селска нокия?

Link to comment
Share on other sites

Аз го видях тоя телефон в германос и от там се зарибих, мисля и в глобул ги има :) . В сайта им www.privileg.bg пишат, че са с БГ меню.

 

Сега се чудя между този и SE K800i.

 

Да имат БГ меню.

Аз имах до оня ден една китайска реплика на Н95 но не с 2 СИМ карти и бях що годе доволен. Звукът беше 6, картината също.

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо сравняваш фотоапарат с телефон? Много си обиден нещо от тоя телефон да не ти изял супата с вилица... Ако не е тайна ти с какъв телефон си.. чакай нека да позная някоя селска нокия?

 

 

Преди да се захвана с професията която практикувам сериозно в момента се занимавах с покупко продажба на телефони(мобилни) сега също си играя на продавач но по малко и то с ненужни домашни историй не с телфони :)

Имал съм няколко к800 и познавам добре модела както познавам добре много модели телефони. В момента съм с един Привилег х6(купих го преди 3 дни чакам да ми изплющи в ръцете дано не дочакам) с една 7710(която съм обявил и тук в форума за продан) и с един к750 който в момента не ползвам.Сигурно и него скоро ще обявя понеже привилега има 2 гнезда за симки.Относно израза "селска нокия" нямам какво да кажа. Всеки си има мнение аз изразих моето ти твоето.Ако имаш по голям стаж с апарати(гсм) от мен се съгласявам с теб на 100% -нокиите са селски :) но ако си хал хабер и си имал по малко от 20 телефона през целия си житейски няма път как да се съглася с теб.

 

Като заключение казвам че ако к800 е фотоапарат значи старата акумулираща печка в избата ми е климатик и се извинявам на тези който съм убидил.

 

 

 

Относно въпроса който задавам в първия ми пост в тази тема за микрофона и слушалката на х6....вече имам отговор.

Чува се и те чуват чудесно.Много съм доволен от привилега за сега но съм почти сигурен че проблеми с тоя телефон ще имам съвсем скоро.Въпроса е колко бързи и коректни ще са хората от сервиза.

Link to comment
Share on other sites

По междудругото привилега е просто телефон чудо мн съм доволен само че има един (сиг има и още ще видим) мн гаден недостатък който не съм срещал при други апарати а може и да не съм обърнал внимание.... ако някой телефон от телефонната книга е изписан без кода на българия (така например 0889123456-станчо )при входящо повикване апарата изписва 00359889123456 а не станчо както всички бихме желали. И трябваше да си коригирам повече от половината контакти че да ми изписва име при входящо повикване.

Link to comment
Share on other sites

С 2 думи: китайски боклуци. Може и с повече, но ще трябва лично 1 мой приятел да ти разказва патилата си - то не беше глъхнене то не беше липса на обхват и т.н. На теория може много работи, на практика ако не говориш много може и да ти хареса - т.е. стои си в калъфчето си и нито ти го тормозиш нито то теб...

 

Горе-долу толкова съм изнервен и от Nokia 6500 в момента аз но явно на мен ми се падна някаква дефектна и ме мързи да ида да я занеса в сервиза на мтел но съвсем скоро ще и се случи това...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
По междудругото привилега е просто телефон чудо мн съм доволен само че има един (сиг има и още ще видим) мн гаден недостатък който не съм срещал при други апарати а може и да не съм обърнал внимание.... ако някой телефон от телефонната книга е изписан без кода на българия (така например 0889123456-станчо )при входящо повикване апарата изписва 00359889123456 а не станчо както всички бихме желали. И трябваше да си коригирам повече от половината контакти че да ми изписва име при входящо повикване.

Проблемът съществува и при други телефони - спомням си, че преди време един приятел ми се оплакваше заради подобна простотия... Марката и модела не си ги спомням много добре, но като че ли беше някоя от последните модели на Motorola...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...