Jump to content
BulForum.com

Women drivers


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Е браво ти пък нищо не каза сега.То дали вие от нас или ние от вас не се знае. :angry: Нищо лично просто бизнес ;)

nikita ti nqkav 6ofior li si :confused :P

Link to comment
Share on other sites

awe nqkoi kaza 4e nqmalo da dade na bude6tata si jena da mu kara kolata....

samo taka pi4!!!

i az sum na tva mnenie

nikoga ne bih dal na jena da mi kara lubimoto trabant4e

.. ili golf4e

za kvoto ima pari

:P

Link to comment
Share on other sites

Не, но вече съм на друго мнение.Никакви жени зад волана. ;)

как си промени така радикално мнението?

Link to comment
Share on other sites

She kaja samo che kato si vikna taksi i doide jena otkazvam da se kacha v kolata i se obajdam na drugo ako otkajat smqnata.Znam che e gadno i che tova chista DESKREMINACIQ no kakvo da se pravi !!! PRINCIPI !!!Imam poznat koito e prejivql sluchka (nepriqtna) s takova jensko taksi i az prosto spazvam praviloto....ne zakona ili osthe po tochno TEOREMATA koqto e citirana na nqkolko mesta veche !!!

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ssh neznam no moita maika kara kato poludqla nqma cherveno jalto bolie .........

i sam sigoren che kara mnogo po dobre ot povecheto maje

ne pada pod 80 v grada i nqkoi pat gaz do dupka imam chustvo che shte izdaxne kolata i tq e edna brakma no darji oshte

Link to comment
Share on other sites

ssh neznam no moita maika kara kato poludqla nqma cherveno jalto bolie .........

i sam sigoren che kara mnogo po dobre ot povecheto maje

ne pada pod 80 v grada i nqkoi pat gaz do dupka imam chustvo che shte izdaxne kolata i tq e edna brakma no darji oshte

:woot мани, мани...Ти на тва ли му казваш по-добро каране или аз нещо не разбрах :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

abe te jenite ne sa gola voda ma kato se stresnat i otide......... :wacko:

ina4 te si karat dobre....... :music

samo4e o6te ne sam dobre ot tova kak maikami kara :cry ........

Link to comment
Share on other sites

Жена зад волана????Малко ме е страх да вървя по улиците като го кажат това ;) .Обаче знам една жена която кара по-лудо и от рали-пилот...(на един приятел майка му)Тая жена така кара че ме е страх да се возя при нея...и е таксиметров шофьор :laughing:

 

...днеска за първи път майка ми ме возеше,понеже скоро взе книжка(не можах да си оправя косата после) :punk :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Айде като отворихме темата за майките да спомена моята как обърка задна със първа скорост и паркира в двигателя на една шкода... Или за една нейна приятелка... веднъж се вози при нея и после около половин час ми трябваше да се нормализира пулса ми (бях на 9-10 години). Или пък да споменем как обърках газта и спирачката и паркирах вектрата на шефа ми на един пръст (буквално) от предната кола...

 

Offtopic:

Е браво ти пък нищо не каза сега.То дали вие от нас или ние от вас не се знае.  Нищо лично просто бизнес 

Доказано е, че жените средно живеят с поне 10 години повече от мъжете...

Link to comment
Share on other sites

Само да добавя за жените шофьорки....преди 2 месеца си бях спрял колата отгоре на бордюра пред нас, ама буквално горе на бордюра подаваха някаква си броня леко навън. Едн жена незнам как улицата и се видяла тясна (двупосочно плътно), но ми свали бронята от тогажа на жени не се качвам и да си кажа чесно няма да се кача :excl: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Незнам за жените зад волана,ама снимките са много добри.

Link to comment
Share on other sites

снимките са резак, няма спор :) култови постижения са. хаха!

Link to comment
Share on other sites

Ако случайно в този форум има жена, която си мисли, че може да кара добре :confused , с удоволствие може да дойде и да ми покаже! Ще я убедя в противното! :excl:

Нямат поглед над пътната обстановка, не следят грам останалите участници в движението, мислят си, че габаритите на колата се изчерпват с арматурното табло, не могат да паркират и да правят маневри, не са съобразителни, не реагират бързо в критични ситуации, не знаят добре правилата за движение, мит е и че повече ги спазвали, светлини и мигачи рядко ползват, огледалата ползват за гримиране, създават задръствания и предпоставки за ПТП, не могат да потеглят, не могат да спират, карат на непрекъснато тропащ аванс (което даже не знаят какво е), не знаят улиците и маршрутите, не се пазят от дупки и бордюри, технически са абсолютно неграмотни (дори да им извади очите червена лампа, че няма масло - ще си карат!)... И още, и още - да не изброявам! :punk

ПРОСТО АКО има такава дама, която си е въобразила, че може да кара - да ми се обади да и го избия от главата и да и насадя комплекси за цял живот! :devil

 

P.S. Не, че половината от мъжете по пътищата не са същите льольовци, но ПОЛОВИНАТА! А при жените 99,9% (0,1% се губи заради статистическа грешка!).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз имам едно правило като карам: От жена и такси - СПАЗВАЙ ДИСТАНЦИЯ!!! :)

да не говоря за комбинацията - жена караща такси :ohmy:

 

Важно да кажа, че снимките от топика не ми ги отваря. Ако може да се направи нещо по върпоса :unsure: ...или нещо при мен е проблема

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно правило като карам: От жена и такси - СПАЗВАЙ ДИСТАНЦИЯ!!! :)

да не говоря за комбинацията - жена караща такси :ohmy:

 

Важно да кажа, че снимките от топика не ми ги отваря. Ако може да се направи нещо по върпоса :unsure: ...или нещо при мен е проблема

Просто май са ги махнали от FTPто, но не знам дали ги има в нет-а някъде

Link to comment
Share on other sites

От жена и такси - СПАЗВАЙ ДИСТАНЦИЯ!!! :) да не говоря за комбинацията - жена караща такси :ohmy:

 

А жена, караща автобус или тролей :confused :blink: :crazy: Че ги има из града...

Иначе мнението ми по-горе остава - ако има някоя "пилотка", да се обади! :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

да не говоря за комбинацията - жена караща такси :ohmy:

 

...те щом са я пуснали да работи като таксиметров шофьор значи може да кара.Пък и те не взимат някакви които току що са взели книжка ;) .

Link to comment
Share on other sites

има еднонеписано правило, че жените са лоши шофьори. аз го подкрепям с две ръце! :punk натъсвал съм се обаче на прекрасни изключения! според мен не е въпросът от какъв пол е шофьора, а колко му са бързи рефлексите и каква му е преценката за разстояние. тези качества се развиват по-добре предимно при мъжете, тъй като жените се занимават предимно със застояли професии - в затворени пространства, кабнети и т.н. също така нямам спомен като малки много момичета да играят навън с момчетата на футбол и др. динамични спортове. така лека по лека много от тях губят точна представа за скорост, разстояние и другите основни величини при шофьорлъка!

p.s. да си добър шофьор не е достатъчно да спазваш правилата за движение :argue

Link to comment
Share on other sites

Ami i az podkrepqm mnenieto 4e jenite s lo6i 6ofiori no onzi den gledah edno mnogo interesno predavane po TV-to!!!!Ot nqkolko testa se okaza 4e jenite sa mnogo po malko sklonni kym risk ot majete i 4e e po malko veroqtno da napravqt nqkakva tejka katastrofa!!!Sy6to taka na toq test kolkoto i da be6e u4udva6to jenite se predstaviha po dobre ot majete na testa s parkiraneto!! :confused Oba4e otnosno orientaciqta jenite prosto nqmat 6ans :devil :devil Majete mnogo po dobre se opravqt s orientaciqta :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...