Jump to content
BulForum.com

SAW IV


Recommended Posts

Да точно така правилно сте прочели - ЩЕ ИМА SAW IV :excl: :excl: :excl:

poster1.jpg

 

Saw4.jpg

 

Ето официалният сайт на филма http://www.saw4.com/ тук го има и трейлъра.

Ето и IMDb линка .

 

И СЕГА НАЙ-ДОБРАТА НОВИНА:

ДАТАТА НА ИЗЛИЗАНЕ Е 26 ОКТОМВРИ ТАЗИ ГОДИНА :punk :punk :) :) :woot :woot

 

CAM:

Saw.IV.CAM.XViD-CAMERA

Saw.4.2007.CAM.iNTERNAL.XViD-AFH

Link to comment
Share on other sites

Бъркам ли се или май имаше тема за новия Saw...

Иначе онзи ден гледах трейлъра-мм страшна работа ще е. Според мен всяка следваща част е все по-хубава или отвръщаваща :punk Филм-шедьовър

Link to comment
Share on other sites

Бъркам ли се или май имаше тема за новия Saw...

Иначе онзи ден гледах трейлъра-мм страшна работа ще е. Според мен всяка следваща част е все по-хубава или отвръщаваща :punk Филм-шедьовър

Ми няма проверих 2 пъти !

 

Определено летвата е доста високо,но все пак режисьора е същият и това ме успокоява.Очаквам поредната доза човешка психика на макс :wacko: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

В началото не гледах с добро око на поредицата, но какво ми прищрака един ден и изгледах и 3-те части и останах доволен. :) Дано и тази да е добра!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

И какво сега? Днес филма трябва да излезе по кината в истинските държави, така ли? А ние кога ще можем да го гледаме? След 6 месеца?

Link to comment
Share on other sites

И какво сега? Днес филма трябва да излезе по кината в истинските държави, така ли? А ние кога ще можем да го гледаме? След 6 месеца?

6 не ама поне месец :P .Незнам защо,но ако филма не е нещо от рода на Хари Потър или Спайдърмен и т.н. наще не си дават много зор да ги пускат :angry: .Еми здраве да е.Ще направя както при предишните части и ще си го гледам в къщи :)

Link to comment
Share on other sites

6 не ама поне месец :P .Незнам защо,но ако филма не е нещо от рода на Хари Потър или Спайдърмен и т.н. наще не си дават много зор да ги пускат :angry: .Еми здраве да е.Ще направя както при предишните части и ще си го гледам в къщи :)

Жалко,че не си дават труд (и пари) за тази велика поредица ! Сега остава само да го пуснат по кината след DVDRip версията :D :cry

Дано да излезне в идните 2 седмици иначе и аз ще си правя home cinema !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Филма е интересен , но на мен лично предишните части ми харесват повече.А иначе би трябвало да има и Saw V , щото за новия Пъзел аз почти нищо не разбрах :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филма кърти да :punk .Аз отдавна го гледах,но чак сега видях темата.Достойно продължение на миналите 3 части!

 

Филма няма да го пускат по кината в България.Забранен е :devil

Link to comment
Share on other sites

Но накрая нищо не можах да разбера...

 

Какво пишеш тогава ?????? Един приятелски съвет от мен - стигни жив и здрав поне 18 години и тогава пиши пак

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...