Jump to content
BulForum.com

Cat or dog person?


afx

Cat or dog person?  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

CAT RULEZZZ !!!

 

поне не зависят толкова от стопанина си и имат малко повече мозък в главата ( въпреки че е по-малка ) за да се грижат сами за себе си. Затова котките имат 9 живота а кучетата само един :) Господ и той си е дал мнението :D

Link to comment
Share on other sites

Стига с тия котки бе, кучетата много малко останаха, те затова са и гладни (като се замисля наистина ме олицетворяват :D ).

 

Doggy! Big Doggy!

Link to comment
Share on other sites

168606880_63c0e90820.jpg

 

Ето това са хората които се интересуват от мнението ти по въпроса.

По принцип, това би трябвало да са броя хора, които се интересуват от чие да е мнение във форум(raiseaneyebrow).

 

On:Котка, ъф корце

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Коткаа :)

 

супер гадните егоистични създания са :) но ги обожавам , поне си имат дотойнство , за разлика от кучетата

Тука си в много дълбока грешка. Изглежда бъркаш арогантност и достойнство. Лицемерие и достойнство. През последните седемнайсет години покрай мен винаги е имало куче, буквално в ръцете ми са се родили дванайсет паленца. Това, че някои стопани смятат за възпитание да пречупят характера на кучето си не значи, че те нямат достойнство.

А за котките - давам пример. Прибирам се и имам спешна работа на компира. Котката се качва и почва да ми се умилква - гладна е. Качва се на клавиатурата - хващам я за врата и я мятам от масата. Тя се качва пак. Свалям я с шамар. Продължава да ми се търка в краката, въпреки, че с досада я отритвам.

Това достойнство ли е?

CAT RULEZZZ !!!

 

поне не зависят толкова от стопанина си и имат малко повече мозък в главата ( въпреки че е по-малка ) за да се грижат сами за себе си. Затова котките имат 9 живота а кучетата само един :) Господ и той си е дал мнението :D

Слона също има повече мозък в главата от човека, без да е по-умен. Кучето е на четвърто място по интелект сред животните. Котката не знам дали е в топ десет.

Нека пак да дам пример. При кучетата има едно много специфично давене преди да повърнат. Бяхме свикнали, когато чуем този звук - моментално някой да изхвърчи и да отвори вратата на терасата, за да пусне кучето да си повърне там. Самия пример - бяхме на планина, в бунгало. Псетата обикновено се събуждаха преди нас. В просъница чувам точно това давене. Без да се събудя напълно изхвърчам и отварям вратата на бунгалото за да пусна животните навън. Когато излезнаха на полянката - това, което уж повръщаше беше забравило, че ще повръща и двамата се заиграха лудешката. Родителите ми също бяха чули давенето - не е било сън.

Съмнявам се някоя котка да може да погоди такъв номер :)

Link to comment
Share on other sites

Изглежда бъркаш арогантност и достойнство. Лицемерие и достойнство.
Тука си в много дълбока грешка.

 

А за котките - давам пример. Прибирам се и имам спешна работа на компира. Котката се качва и почва да ми се умилква - гладна е. Качва се на клавиатурата - хващам я за врата и я мятам от масата. Тя се качва пак. Свалям я с шамар. Продължава да ми се търка в краката, въпреки, че с досада я отритвам.

Това достойнство ли е?

Търка се не за да се подмаже, а просто да и обърнеш внимание, като междувременно те маркира. А и е по-лесно да я нахраниш отколкото да я изритваш. Кучетата да не би да не си просят храна?

 

Кучето е на четвърто място по интелект сред животните.
Тука си в още по-дълбока(направо бездна) грешка. Хайвана дори не е близо до десетката.

 

Това, че някои стопани смятат за възпитание да пречупят характера на кучето си не значи, че те нямат достойнство.
Ами че то си е така, дресировката е пречупване на характера.

 

Нека пак да дам пример. При кучетата има едно много специфично давене преди да повърнат. Бяхме свикнали, когато чуем този звук - моментално някой да изхвърчи и да отвори вратата на терасата, за да пусне кучето да си повърне там. Самия пример - бяхме на планина, в бунгало. Псетата обикновено се събуждаха преди нас. В просъница чувам точно това давене. Без да се събудя напълно изхвърчам и отварям вратата на бунгалото за да пусна животните навън. Когато излезнаха на полянката - това, което уж повръщаше беше забравило, че ще повръща и двамата се заиграха лудешката. Родителите ми също бяха чули давенето - не е било сън.

Съмнявам се някоя котка да може да погоди такъв номер :)

Ник'ъв номер, просто му се е разминал зора.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...