Jump to content
BulForum.com

С ква боя да пръсна колата?


operator

Recommended Posts

С ква боя да пръсна колата?

предложете от кой магазин да взема.. каква марка боя.. нещо около 10-15 лева литъра..

 

също така и автолак..къв, от къде и цена..

Link to comment
Share on other sites

С ква боя да пръсна колата?

предложете от кой магазин да взема.. каква марка боя.. нещо около 10-15 лева литъра..

 

също така и автолак..къв, от къде и цена..

 

Как 10 15 лв литъра бре човек. Тва боя за прозорци ли ще е.

Link to comment
Share on other sites

значи знам два магазина за бои,единия е на данаил николаев по пътя за киното който са доста сериозни,втория ако си от кичука до втора градска болница е вижда се ясно има до него магазин за акумулатори,а сещам се за един друг пък на коматевско щосе и такива неща за 10-15лв ги забрави,трябва ти акрилна боя,тя е около 30 лв,има и българска,но не ти я препоръчвам,малко по скъпички са но питах баща ми и каза от тия BODY e доволен,но има и чешки и немски,вече зависи според кесията,но бащата ми каза на българска да не налиташ,по добре боди,даже каза че за 30-40лв има металици,значи по обикновените им бои ще ти паснат ;),но не се лигави с евтино,ще ревеш :excl:

Link to comment
Share on other sites

говоря само за пръскане на калник и капак..от него боята.. аз ще си обработя капака и калника.. горе долу цена ми трябва..

 

1литър не ми трябва за калник и капак..

Link to comment
Share on other sites

Ще обясня по подробно.

Отиваш в магазина, който посочих. Питаш за Жоро. Там работи дъщеря му. Обаждаш му се по телефона и ако ти харесват условията, ти взимат точния цвят на колата и после отпрашваш при него да види там какво ще ти боядисва. Той казва колко грама боя ще ти трябват. Оставяш колата и той се оправя сам нататък. Точен е и работи качественно.

Горе долу цена към 200, 200 и нещо всичко вероятно.

Link to comment
Share on other sites

Ще обясня по подробно.

Отиваш в магазина, който посочих. Питаш за Жоро. Там работи дъщеря му. Обаждаш му се по телефона и ако ти харесват условията, ти взимат точния цвят на колата и после отпрашваш при него да види там какво ще ти боядисва. Той казва колко грама боя ще ти трябват. Оставяш колата и той се оправя сам нататък. Точен е и работи качественно.

Горе долу цена към 200, 200 и нещо всичко вероятно.

 

неможе да ми вземе 200 за калник и капак.. като 400-450 ми е цялостно с боята..

Link to comment
Share on other sites

Защо мислиш така? Докато ти вкарат колата в камерата и си нацапа пръскалките и си 100 лева назад. Оттам на сетне зависи само от разхода на боя и още малко труд. Камерата се плаща на час, а дали ще ти пръскат само капака или цялата кола - няма голяма разлика във времето.

Ако искаш тука има един пич ще ти я пръсне на улицата за 20 лева. Боята от теб.

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти дам телефон на един приятел от Перущица-бояджия.Ако те интересува пиши на ЛС да ти дам номера му :) .Иначе караш колата при него(или само там елементите за боядисване) казваш кфа боя искаш и той се оправя от там нататък.Хубаво боядисва аз съм доволен :P

Link to comment
Share on other sites

awto email laka e nai ewtina, no nokoi wege na q izpolzwa za koli, akrilnata e drugoq wariant no e skypa. kolkoto do bojdjij , kakto se razberes s nego na mjasto no i tam ne si misli ge 6e e 50-60 lw.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...