Jump to content
BulForum.com

Арена БГ


бат Ицо

Recommended Posts

Ето как ми излиза. Преди имаше още 2 колонки S и L.

kjsdnfux9.th.jpg

 

lognat sum

Това не върши ли работа http://arenabg.com/torrents.php?active=1&a...eds&by=DESC ? и как така да ги няма колонките? Там са си.

от линка ти ми излиза това: Unknown column 'seeds' in 'order clause'

коефициента ми е 0.25, да не е от това?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

И на мен не ми ги показва от около 5-6 дена. 1во мислех че е претоварен сървъра, но взех да се съмнявам, че това е поредната яка мисъл на екипа им. С тези ограничения, ако не си супер потребител да не ти отваря сайта поради претовареност :lol: :lol: Айде моля моля, да си ъпгрейднат сървърите, все пак благодарени на нас, юзърите, има фирми които рекламира, а оттам админите хапват и пийват, нали?!

Абе българска раота, всеки гледа да се 'наяде', в случая на чужд гръб...

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми ги показва от около 5-6 дена. 1во мислех че е претоварен сървъра, но взех да се съмнявам, че това е поредната яка мисъл на екипа им. С тези ограничения, ако не си супер потребител да не ти отваря сайта поради претовареност :lol: :lol: Айде моля моля, да си ъпгрейднат сървърите, все пак благодарени на нас, юзърите, има фирми които рекламира, а оттам админите хапват и пийват, нали?!

Абе българска раота, всеки гледа да се 'наяде', в случая на чужд гръб...

малко офф: бъркам ли нещо или ти си модератор в замундата без да ти плащат?, т.е. помагаш им да се "наяждат" на твой гръб като им вършиш работата? Но когато става въпрос за арената това е много лошо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eleutherios, колко ти е коефициента?

Аз си направих нов акаунт, същата работа..

Достатъчно малък - 0,01 :lol: Както казах, поредната им измишльотина, все едно са някой сцен тракер...та да банват и да се правят на оборотни, в случая без покритие. Ние им вадим хляба с редовното си посещение те ни намалят екстрите, еми има хора, които и да искат не могат да имат добър коеф. - с 20к ъплоуд накъде :bgrin: Е моя не е толкова, ама е достатъчно, че да поддържам в 1-2 тракера добър :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие още ли не сте разбрали, че арената е най-загубения тракер на света? Очаквам скоро пак да почнат да искат пари, за да можеш да сваляш от него :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе вие още ли не сте разбрали, че арената е най-загубения тракер на света? Очаквам скоро пак да почнат да искат пари, за да можеш да сваляш от него :angry1

За това ли клиентите на ГГБИТ не могат да свалят оттам ?

Link to comment
Share on other sites

Загубен, но поне го има. В замундата от 3 месеца чакам да се регистрирам и все ми пише че бил достигнат някав лимит на юзерите. А в тъпото wrzru никой няма. Кой сайт ще ми предложиш да ползвам?

Link to comment
Share on other sites

Загубен, но поне го има. В замундата от 3 месеца чакам да се регистрирам и все ми пише че бил достигнат някав лимит на юзерите. А в тъпото wrzru никой няма. Кой сайт ще ми предложиш да ползвам?

Значи ще ти кажа защо в замунда не ти дава. Просто надмиха лимита си от 500к и вече имат около 530к регистрации, трият се стари, неактивни, спамерски и всякакви такива акаунти и пак не намалят :lol:

А иначе стой си в арена, не е лош, обаче с тези ограничения се излага. Мога да ти препоръчам друг бг тракер, който е на светлинни години пред нашия уарез - avatar.info. Има всичко ново и с приличе сийд...

А аз имам един въпрос, който сега възниква - защо в арена торентите се удвойха...допреди 2 седмици бяха ~17к, а сега "31401 - 31404" :confused

Това да не би вече да ми показва всички торенти, вкл. и 'мъртвите'...

 

 

едит:

За това ли клиентите на ГГБИТ не могат да свалят оттам ?

Тука мисля че ГГшита е виновен, ограничават р2р - външен, но съм забелязал, че всички задачи в Уторент от Арена са 'червени' -'връзката прекъсната от потребителя'. Това се отнася и за лана и за модема :angry:

Link to comment
Share on other sites

За това ли клиентите на ГГБИТ не могат да свалят оттам ?

Проблемът, както каза Eleutherios е в гигадръв.

ROBIN, сигурно ще стана малко досаден, но спокойно можеш да си сваляш от пиратския залив, а да не говорим, че има доста международни торенти, които също са на доста високо ниво. Не знам дали се следи, но ако никой не гледа мога да ти дам да ползваш моя акаунт в замунда :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако му е слаб външния много ясно, че ще гледа от бг да сваля... То пиратския залив само него няма, а повечето са с толкова кофти нет, че трябва от 100 човека да взимаш, за да направиш 400-500кб/с. Хубаво, че има пак българи, за да се вдига малко...

 

иначе за коефицентите .. То с нета на Лангейм на голямата тарифа за 1 седмица такива коефиценти се правят, че после 5 месеца не можеш да наваксаш със сваленото... добре, че я разкарах на време :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Като искам да отворя http://new.arenabg.com/index.php

се появява търсене в ICQ search (enhaned by google). В резултатите от търсенето е тоя сайт /в който пишем сега/, jabse.com и някакъв сайт lubimi.com, където пише, че няма достатъчно информация за тоя сайт. А познатите ми казват, че са в арената. Само аз ли не мога нищо да отворя?

 

Отидох и на old.arenabg.com където пак излиза jabse.com и някаква информация за някакви сървари и айпи адреси. Та не мога да отворя нито старата, нито новата арена

Link to comment
Share on other sites

Кликвам на http://0.arenabg.com/ и пак нищо не отваря. Този път остава бяло полето. Даже не изписва, че документа не може да бъде отворен, нито отваря гугъл търсачката. Нищо. Замръзва бяло и даже изписва Done като да е зередена страницата, а нищо не е заредено. :( А имам интернет, отварям всякакви други сайтове, ето, че и тук чатя, ъплоудера ми сваля разни торенти от други тракери, мулето влачи, всичко е на шест. Възможно ли е моят провайдер да е спрял достъпа до арената? Аз съм в Княжево към кабелна телевизия Естнет.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

От близо месец при опит да изтегля една компилация клипове,utorrent ми дава следната грешка: unregistered torrent pass.Някоий може ли да ми каже как да оправя този проблем ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте,интересува ме дали случайно няма някой подобен на моя проблем.Влизам в арената,всичко е ок,но в момента,който избера опцията с торентите ме прехвърля автоматично на страницата dtrailer.com.Сканирах за вируси,но нищо не отрких.Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Проблемът ми се оправи,ето какъв отговор получих от сайта на арената:

 

"Проблем наистина имаше и беше в скрипта хостван от dtrailer.com който е временно спрян. Самия домейн dtrailer.com е изтекъл вчера и поради някаква странна комбинация от предприетите от регистратора подканящи пренасочвания и самия скрипт от dtrailer се получаваше това пренасочване, първоначално за тези потребители с по-бързо рефрешване на ДНС-ите, а по късно щеше да е валидно за всички. Слава Богу

хванахме го сравнително на време."

 

Така,че ако случайно някой е имал подобен на моя проблем,да бъде спокоен,причината не е от неговият компютър,както си помислих първоначално аз (вирус,шпионин или друга гадина).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

arenabg.com си работи

0.arenabg.com дава това съобщение - This site is stopped!!! Please, check here for new address. Soon...

Това го разбрах,заради тъпаците от булсата е,тяхното IP. ме определя като външен и немога да отворя нормалната арена.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A на някой направи ли му впечатление какво количество торенти са баннати заради "авторски права"? Бавно и славно май я утрепаха арената... не че я гледам кой знае колко но си беше алтернатива...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...