Jump to content
BulForum.com

Арена БГ


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Свалено 136.19 GB

Качено 154.71 GB

Коеф. 1.14

 

и сайта пак ми е лагнат понякога

Кога понякога? Тая екстра е от няколко дена. :)

Link to comment
Share on other sites

...нека не издребняваме.

 

а бе, за теб може да е издребняване, ама за някои 0.05 си едно сериозно число :lol:

 

и къде пише за тая екстра, щом споменаваш, че е от няколко дни?

Link to comment
Share on other sites

Във форума им, новина номер 1. Пък и се усеща.

 

Врменно до решаването на хардуерните проблеми (разбирай следващ ъпгрейд) защитата от претоварване, изразяваща се в появяващото се доскоро на всички съобщение Script Stopped! Website overload ... bla-bla ... за това че сайтът е претоварен) занапапред ще действа само за потребители със статус "Потребител". За всички останали със статус "Супер Потребител" или по-голям тази защита ще бъде изключена. Това ще е особено полезно за тормозените дълго време ъплоудери и модератори.

 

Е на това викаме ние "соломоновско решение" :)

 

PS

това май ще е първата "екстра" за супер потребителите при нас. Ако обаче се наложи вероятно ще въведем втора степен на защитата, при която при 4-кратно претоварване ще отпадат и супер потребителите.

 

едит 20.01.08

 

новия вариант е следния:

 

при натоварване над 2 съобщението се показва на нелогнати и нерегистрирани потребители

при над 3 на тези със статус "Потребител"

на всички останали не се показва никога

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Да, от това ще да е :huh: Онзи ден натиснах с десния бутон в/у едната : "Block images from ... " А сега как да ги отблокирам :blink: Знам ,че въпроса е адски глупав , но тия хакерски хави не са ми стихията

 

П.С. Къде пипам , където не ми е работа :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ква е тая цензура, дето се налага в-ху арена и замунда ба си измислените тракери, ба си измислената държава :angry1 половината от новите заглавия са изтрити, щото някой си държал авторските права, ай сиктир.

Link to comment
Share on other sites

Кое не ти е ясно тогава? Ти ли ще плащаш после обещетенията? Затова си имаме bt.wrzru.com ;)

 

Прооптики си търсят правата. Всички филми, които те разпространяват са с цензура

Link to comment
Share on other sites

Кое не ти е ясно тогава? Ти ли ще плащаш после обещетенията? Затова си имаме bt.wrzru.com ;)

Интересно в ThePirateBay кой плаща обезщетения, че всички торенти си седят както са качени? Помисли си малко защо се трият точно определени заглавия и си спомни последните акции на НСБОП точно срещу арена и замунда. Просто това си беше една сплашваща акция поръчана (според мен ) от хората, които в момента карат 2та тракера да трият точно определени заглавия ;) Сега не ми се занимава, но ще ми е интересно да разбера кои държат авторските права на изтритите заглавия.

 

Едит: както и предполагах играчът е един, благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

Интересно в ThePirateBay кой плаща обезщетения, че всички торенти си седят както са качени? Помисли си малко защо се трият точно определени заглавия и си спомни последните акции на НСБОП точно срещу арена и замунда. Просто това си беше една сплашваща акция поръчана (според мен ) от хората, които в момента карат 2та тракера да трият точно определени заглавия ;) Сега не ми се занимава, но ще ми е интересно да разбера кои държат авторските права на изтритите заглавия.

 

Прооптики си търсят правата. Всички филми, които те разпространяват са с цензура

 

Всеки е разпространител за дадената държава. Това, че там където се хоства piratebay фирмата разпространител не ги е подгонила не значи нищо, а и сигурно си прави достатъчно печалба. Понеже тук доста замря киното, прооптики прибягват до тези методи...

Link to comment
Share on other sites

Всеки е разпространител за дадената държава. Това, че там където се хоства piratebay фирмата разпространител не ги е подгонила не значи нищо, а и сигурно си прави достатъчно печалба. Понеже тук доста замря киното, прооптики прибягват до тези методи...

Аз пък доколкото знам пиратския залив е доста гонен и не веднъж е преустановявал дейността си, но там нещата са малко по-различни. Няма да коментирам какво съм чувал за тракера им, защото не съм 100% сигурен колко е вярно. Иначе навсякъде има борба с пиратството, просто тук в БГ нещата стоят по малко по-различен начин и тея "Прооптики" са решили да си платят за една силова акция. Нещо което в друга страна не може да стане и затова и PirateBay колкото и да се мъчат нито могат да го цензурират, нито пък да го спрат :punk Колкото до нашето тракерче като се разрасне предполагам, че ще се получи като при арена и замунда :(

Link to comment
Share on other sites

Защо пък прооптики да плащат нещо? Просто и двата сайта вече имат опция за докладване на нарушени авторски права. Пращат договора и те го изтриват...

Link to comment
Share on other sites

Защо пък прооптики да плащат нещо? Просто и двата сайта вече имат опция за докладване на нарушени авторски права. Пращат договора и те го изтриват...

Не можеш да ме разбереш явно :bgrin: Задай си въпроса от къде на къде изведнъж двата сайта започнаха да трият точно определени филми? Може би ей така са решили да станат добри самаряни или някой им извива ръцете? Прооптики ги е имало и преди, защо не се триеха тогава филмите? И понеже не можеше да се направи нищо по въпроса (законово), дадената фирма разпространител реши силово да извие ръцете на тракерите чрез НСБОП. Тва е малко изтъркана и остаряла дискусия, дето водим с теб, ама вече няколко пъти се опитвам да намеря даден филм и се оказва, че го няма и затова и реших да пиша по въпроса. И пак да отбележа, навсякъде се води борба с пиратството, но такова като нашето няма никъде.

Link to comment
Share on other sites

А не мислиш ли, че по-скоро акциите бяха, за да се симулира някаква дейност и за показност, видиш ли колко се борим срещу престъпността. Защото нищо не се постигна с тези действия и ако някой плащаше със сигурност щеше да има осъдени и спрени сървъри...

Link to comment
Share on other sites

А как мога да разбера кой е най сваляния филм в момента, след като колонките за сийдъри лийчъри и т.н. ги няма?

 

И не само филм, ами за всички секции е така.

Link to comment
Share on other sites

А как мога да разбера кой е най сваляния филм в момента, след като колонките за сийдъри лийчъри и т.н. ги няма?

 

И не само филм, ами за всички секции е така.

Това не върши ли работа http://arenabg.com/torrents.php?active=1&a...eds&by=DESC ? и как така да ги няма колонките? Там са си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...