Jump to content
BulForum.com

Lexus IS


stefan

Recommended Posts

Човека май написа,че е грозна отвътре ама ти да покажеш снимка отвън :D

 

Това само лайно може да го загрози от вътре. ;). Мислиш ли, че БМВ ще са луди да си преебът интериора и освен това бият МЕРЦЕДЕС за втора поредна година 05, 06 по продажви и малкия клас сиреч 3-ката им е супер

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Това само лайно може да го загрози от вътре. ;). Мислиш ли, че БМВ ще са луди да си преебът интериора и освен това бият МЕРЦЕДЕС за втора поредна година 05, 06 по продажви и малкия клас сиреч 3-ката им е супер

Мен също на БМВ никога не ми е харесвал интериора и приборите по таблото,така че и без да има лайна и аз съм на по горното мнение!Пък това кой бият и кой не според мен не е важно понеже тука сравняваме точно 2 определени модела!

Link to comment
Share on other sites

http://www.exoticcarsite.com/pictures/Cars...e90_330i-17.jpg

 

http://www.webwombat.com.au/motoring/image...coupe-e92-4.jpg

 

Oт снимките се вижда кое кое е.

 

Грозно грознооооо и това не е М има още кво да се желае ;) http://static.blogo.it/autoblog/bmw_335i_interni_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тъй като това не е тема за БМВ, хайде със същото усилие да намериш линкове към интериора на Lexus IS поне, ако искаш дай и към новата С-класа. И после кажи кое ти харесва най-много ;)

Link to comment
Share on other sites

така и така сме си заговорили за дизайн...

аз лично ако бях някъв върл фен на бмв щах да хвана чартъра за мюнхен и да инзасиля дизайнерският екип на бмв....колосално грозни са им автомобилите в последно време,особено в муцуните :sick

Link to comment
Share on other sites

Тъй като това не е тема за БМВ, хайде със същото усилие да намериш линкове към интериора на Lexus IS поне, ако искаш дай и към новата С-класа. И после кажи кое ти харесва най-много ;)

 

Новата Ц класа неможе да се сравнява с тези колли. Тя е от друга планета. Ц класата ми харесва най-много

 

Чак грозно не е,но Лексус-а просто е убиец,допада ми повече :love

 

Не съм запознат, но дали този монитoр го има в базовия модел и дали говорим за малкия IS :)

 

 

Starata C klasa http://mercedes-benz.autohirch.com/Jahresw...assic-8758.html

 

Novata C klasa http://www.speedsportlife.com/photopost/da...nz_Saks_Fif.jpg ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам ама Аз сам 100 % за БМВ-то не ме кефят японси коли пък и незнам кво грозно виждате в тва БМВ..според мен малко коли може да са толкова красиви и отвътре и отвън...за мен колите са Мерцедес и БМВ тва е.. тва че някой нямат пари да си позволят да карат такива красавици незначи че колата не струва айде със здраве

Link to comment
Share on other sites

Незнам ама Аз сам 100 % за БМВ-то не ме кефят японси коли пък и незнам кво грозно виждате в тва БМВ..според мен малко коли може да са толкова красиви и отвътре и отвън...за мен колите са Мерцедес и БМВ тва е.. тва че някой нямат пари да си позволят да карат такива красавици незначи че колата не струва айде със здраве

Че той лексуса е по-скъп от бмв-то :)

Link to comment
Share on other sites

някой по-нагоре беше казал, че нямало значение дали една японска кола е правена в япония или другаде... аз мой да не разбирам от коли... ама тва изказване ме накара бая да се посмея

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за офтопика:

 

дефинирай думата "пържилка" ... аз нека си имам един Civic VTi с 1,6 DOHC V-TEC 160 кончета пък нека ми е лошо... пък и да имах финансовата възможност за такава тя нямаше да остане 160 а щеше да се пипне поне до едно 280-300... па вие си карайте немските и италианските кочини
Link to comment
Share on other sites

аз малко си падам улигофрен па и японска кола карам та я обясни по нашироко кво имаш предвид с тоя цитат... виж .. ако карах някоя европейска марка 100% щях те разбера... та осветли невежия ми разум

Link to comment
Share on other sites

Тая пък хонда сивик 1.6 160кс от началото на 90те е мечтата на селянина. Нека да си вземеш една такава. Ще са й останали има няма 120 умрели магарета, защото предишния собственик й е скъсал шортите от ръчкане. Като сложиш и турбо за да стане 280-300 коня след 10 000км ще я караш на белканто :D Въртящ момент 150nm/7000rpm. :laughing: Пълна кочина. Да не говорим че само лилипути се събират в нея.

Sorry za selskoto.

Link to comment
Share on other sites

пак са почна .... кой каквото си няма, това плюе ? ROBIN на теб ако ти дадат една такава хонда да не би да откажеш защото е уж селска ? Една кола не е селска, селското в една кола е шофьора ( не казвам че всички шофьори са селяни, да не ме разберете погрешно ) има една група хора които си мислят че пътя е техен, карат както си знаят, правят каквото си искат.... такива хора са си наистина селяни..., но да набеждаваш една кола че е селска , не съм съгласен. Примерно една такава хонда може да е кара един много свестен човек... същата работа е и с голфовете ... когато един селянин си е селянин, квато и кола да му дадеш, той няма да се промени ... и викам да спрем с тези истории че една кола е селска, че да не стане така че и ние да караме "селски" коли.

Е и аз виках че нняма да си купя VW и че само селяните карат такива, ама виж кво стана ся и аз карам VW...

Link to comment
Share on other sites

Осрахте ми темата...въпроса беше кое е по-добро, БМВ Е46 или Лексус ИС...не кой е селянин и кое е селска кола. Между другото хонда е една невероятна марка със безупречни двигатели и много малко европейски марки могат да го мерят с тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Адаш ако имах парата за новото да съм го взел вече, ама на, трябва да се мъчим още със втора употреба коли ;)

 

Мислих, че за новите коли говорим и за тва. Иначе втората ръка и на мен ми писна ама кво да праиш шанс :(

Link to comment
Share on other sites

Говорим за 2000-2001 година :)

 

Че 2001-ва да не е зле. Нови технологии едно друго. Аз лично може би бих си зел дизелаче, заради разхода. Щото бензин + газ не ми се чини. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...