Jump to content
BulForum.com

Lexus IS


stefan

Recommended Posts

Дизел не е зле ама да го слушам как чопли семки докато работи..пък и ако не караш много файда няма, нафтата е кофти, турбото баталясва чат пат и струва скъпо..та по хубаво бензинче.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Стефчо,

гледаи сега, ако караш малко все едно коя ще купиш щото като седи в гаража рядко се разваля :laughing:

Ако държиш на газариата БМВ-то, не че лексуса не е газарски, ама всики дето се бара на отворен или не чак толкова отворен е чувал за БМВ и му е марка мечта и я познава като я види. Ша викат "Глеи го тоя газар къв баварец е купил". Докато Лексуса съм убеден че половината които ти писаха по темата ако му махнеш надписите (че дори и емлемата да му оставиш) няма да познаят марката. Ако обаче искаш да ти е готино на теб и не те интересува кой какво мисли, искаш да караш кола, Лексуса е избора ти :punk За поддръжката не му мисли - все пак е от колите които най-рядко дават дефекти според световните класации.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо,

гледаи сега, ако караш малко все едно коя ще купиш щото като седи в гаража рядко се разваля :laughing:

Ако държиш на газариата БМВ-то, не че лексуса не е газарски, ама всики дето се бара на отворен или не чак толкова отворен е чувал за БМВ и му е марка мечта и я познава като я види. Ша викат "Глеи го тоя газар къв баварец е купил". Докато Лексуса съм убеден че половината които ти писаха по темата ако му махнеш надписите (че дори и емлемата да му оставиш) няма да познаят марката. Ако обаче искаш да ти е готино на теб и не те интересува кой какво мисли, искаш да караш кола, Лексуса е избора ти :punk За поддръжката не му мисли - все пак е от колите които най-рядко дават дефекти според световните класации.

 

 

Малко, малко 60-70 на ден си ги правя. А като те видят с бмв ти викат а, бмв, а като те видят с лексуса ще си викат а, НЛО :)

Link to comment
Share on other sites

Лично на мен Лексуса ме кефи повече, а пак ако и правите сравнение Лексуса си е по-газарски, лично на мен ми писна от БМВ в тая даржава

Link to comment
Share on other sites

То е излишно да се пуска подобна тема при положение, че си се навил за лексуса. Това ми беше идеята ;)

Аз лично съм останал с впечатлението, че хората се заглеждат повече по БМВ/Мерцедес/Ауди отколкото Лексус :D

Link to comment
Share on other sites

То е излишно да се пуска подобна тема при положение, че си се навил за лексуса. Това ми беше идеята ;)

Аз лично съм останал с впечатлението, че хората се заглеждат повече по БМВ/Мерцедес/Ауди отколкото Лексус :D

Mи понеже са масовка затова..... :D

Link to comment
Share on other sites

То е излишно да се пуска подобна тема при положение, че си се навил за лексуса. Това ми беше идеята ;)

Аз лично съм останал с впечатлението, че хората се заглеждат повече по БМВ/Мерцедес/Ауди отколкото Лексус :D

БМВ/Мерцедес/Ауди има много и на хората дори не им прави впечатление(е не говора за последни модели или за новата тройка кабрио :D хахаха )

докато Лексус-а като го видят и ще се чудят кво е тва ;)

Link to comment
Share on other sites

БМВ/Мерцедес/Ауди има много и на хората дори не им прави впечатление(е не говора за последни модели или за новата тройка кабрио :D хахаха )

докато Лексус-а като го видят и ще се чудят кво е тва ;)

 

 

Шшшт, тихо, никой не се заглежда по моята кола :P

 

 

Сори за офф-а :)

Link to comment
Share on other sites

По твойта ще се загледат точно толкова колкото и по старата тройка. :) Не се заяждам. За да ми направи впечатление трябва да е с кожен салон, ксенони и 17 джанти. Иначе изобщо даже не се обръщам. Едно че не е кой знае кво(лично мнение), а и ги има вече доста. Докато лексуси има 10тина от старите и 1 или 2 нов IS. Най-малкото от любопитство "кво е тва" се заглеждат хората ;)

Link to comment
Share on other sites

По твойта ще се загледат точно толкова колкото и по старата тройка. :) Не се заяждам. За да ми направи впечатление трябва да е с кожен салон, ксенони и 17 джанти. Иначе изобщо даже не се обръщам. Едно че не е кой знае кво(лично мнение), а и ги има вече доста. Докато лексуси има 10тина от старите и 1 или 2 нов IS. Най-малкото от любопитство "кво е тва" се заглеждат хората ;)

 

 

Няма значение, няма да коментирам ;) Те хората достатъчно я оглеждат. - А според мен това не е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

По твойта ще се загледат точно толкова колкото и по старата тройка. :) Не се заяждам. За да ми направи впечатление трябва да е с кожен салон, ксенони и 17 джанти. Иначе изобщо даже не се обръщам. Едно че не е кой знае кво(лично мнение), а и ги има вече доста.

 

21052007237qt0.th.jpgimg6931yx6.th.jpg

Не е нищо особено.В Пловдив гъмжи от такива :D Нали ? :P

Link to comment
Share on other sites

Абе заради едните ХОРА ли си зимате кола или заради вас. Щом в пряк двубой тройката е била лексуса в срванителен тест има ли смисъл да спорим още за глупости. Мерси за вниманието.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте много странни.Той човека да не си зима кола да му я гледат хората.Нали ша си я кара и най-много ще си я гледа той.Тфа,че няма да се обръщат зад теб голямата работа.А и те хората да не са малоумни да не знаят за Лексус.Е ся кварталните пу''нца може и да не са чували,но все пак да ми казвате,че хората не са чували за Лексус :P .А и за мен Лексус-а е по-гъзарска марка от БМВ .Ако имах достатъчно пари бих си зел нов модел Лексус кабрио отколкото БМВ тройка кабрио :)

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте много странни.Той човека да не си зима кола да му я гледат хората.Нали ша си я кара и най-много ще си я гледа той.Тфа,че няма да се обръщат зад теб голямата работа.А и те хората да не са малоумни да не знаят за Лексус.Е ся кварталните пу''нца може и да не са чували,но все пак да ми казвате,че хората не са чували за Лексус :P .А и за мен Лексус-а е по-гъзарска марка от БМВ .Ако имах достатъчно пари бих си зел нов модел Лексус кабрио отколкото БМВ тройка кабрио :)

 

 

А те лексус имат ли кабрио в класа на 3та серия кабрио, сериозно питам? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В предишния ми пост говорех за 320i, а не за 325i кабрио ;) Иначе лексус имат един единствен модел кабрио SC430.

Link to comment
Share on other sites

То е излишно да се пуска подобна тема при положение, че си се навил за лексуса. Това ми беше идеята ;)

Аз лично съм останал с впечатлението, че хората се заглеждат повече по БМВ/Мерцедес/Ауди отколкото Лексус :D

 

Амм 50/50 бях ама вече се навих. Иначе хората се заглеждат по каквото им хареса и по каквото не знаят какво е :) Лексуси наистина няма много много в Пловдив, а тройки има пред всеки втори блок.

Link to comment
Share on other sites

А те лексус имат ли кабрио в класа на 3та серия кабрио, сериозно питам? :rolleyes:

Отговориха ти.Аз говорих ако можеше да си позволя и двата модела.Дали имат кабрио в класа на 3-тата серия ми е през ... :D . Стефане начи зимаш Лексуса ?Правилен избор :)

Link to comment
Share on other sites

Абе заради едните ХОРА ли си зимате кола или заради вас. Щом в пряк двубой тройката е била лексуса в срванителен тест има ли смисъл да спорим още за глупости. Мерси за вниманието.

 

 

Аз на това се дразня малко, че всеки гледа, не можеш да си караш на спокойствие...

Link to comment
Share on other sites

Аз на това се дразня малко, че всеки гледа, не можеш да си караш на спокойствие...

Земи си Лексус да не те заглеждат и да си караш на спокойствие.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз на това се дразня малко, че всеки гледа, не можеш да си караш на спокойствие...

 

Е ако кажеш, че не ти прави поне малко кеф като те заглеждат ще излъжеш :)

Link to comment
Share on other sites

Ми виж ей тая тема и ще ти стане ясно за БМВ частите :) 3та японска карам вече и май пак с японски ще си продължавам.

 

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=44574

 

Само не мога да си обясня, ти тая тема за к'во си я пуснал ?

Карал си япоски коли, въпроса ти е напално безмислен :)

Ако мяташ да продаваш скоро БМВ-то ... :punk

Link to comment
Share on other sites

рено 19, тойота корола, тойота карина, нисан алмера, нисан примера :) БМВ-то си е гъзария, но лексуса си е лексус...Идеята на темата беше да се намери някой, който е карал и двете и да каже кое е по-надеждно, а не кое върви повече, защото 2 литра и 155 коня са повече от достатъчно както и да ги гледаш. Мен ме интересува главно поддръжката като цена. Намерих такъв човек, но не във форума и определено е останал по-доволен от лексуса :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...