Jump to content
BulForum.com

Lexus IS


stefan

Recommended Posts

Някой тук кара ли такъв ? Колата е невроятна от където и да я погледнеш, ама много ме притеснява въпроса с поддръжката и частите...някой ако има опит с такава кола ще се радвам да го сподели.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Някой тук кара ли такъв ? Колата е невроятна от където и да я погледнеш, ама много ме притеснява въпроса с поддръжката и частите...някой ако има опит с такава кола ще се радвам да го сподели.

Стеф4о к'ва подръжка ве брат т'ва да не е ай да не казвам к'во.....масло и вода и т'ва е! :D ....ина4е,ако се наложи да сменяш некой слън4ев ден нещо предполагам,че 4аркалъците ще са скъпи4ки ама все пак за тоя клас автомобил нормално! :punk

Ина4е може да попиташ за пове4е инфо ето тука: http://www.toyotabg.net/

Link to comment
Share on other sites

Аз знам че тойота ни хляб ни вода иска, ама си е много рядка кола, да не стане да ми искат 1000 долара за един шарнир :) Мислех БМВ 3 да си взимам ама лексуса е къде къде по-добър :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам че тойота ни хляб ни вода иска, ама си е много рядка кола, да не стане да ми искат 1000 долара за един шарнир :) Мислех БМВ 3 да си взимам ама лексуса е къде къде по-добър :)

Мани т'ва БМВ да не мислиш,4е ша са му по евтини 4астите зимай Лексуса и си свиркай.... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Незнам БМВ-то го карах, сега остава и на лексус-а да направя един тест драйв и ще видя. В тая тема май става дума за новия лексус. Адаш тва в подписа някой да не те излъга че пари се правят от него :)

Link to comment
Share on other sites

Да ама въпроса е че японските автомобили не обичат много много да се развалят ;) Май тук няма собственици на точно такава.

Link to comment
Share on other sites

Ти недей така... това е машина -разваля се. На един авенсис му сменихме двигателя на 100 000 километра ;)

Дам само дето така и не каза к'во му е станало! :D ....темата стана отново супер субективна...който,квото има т'ва си хвали!Фактите обаче говорят друго,така 4е ако искаш по здрав автомобил според мен избора е ясен!!!

Link to comment
Share on other sites

Дам само дето така и не каза к'во му е станало! :D ....темата стана отново супер субективна...който,квото има т'ва си хвали!Фактите обаче говорят друго,така 4е ако искаш по здрав автомобил според мен избора е ясен!!!

 

Как какво? Стана на 100 000, свърши му гаранцията и даде фира ;)

 

А кой каквото и да говори... Stefan като е харесал някоя кола, независимо лексус, бмв или ферари... каквото и да си е наумил това ще си вземе ;)

Link to comment
Share on other sites

Как какво? Стана на 100 000, свърши му гаранцията и даде фира ;)

 

А кой каквото и да говори... Stefan като е харесал някоя кола, независимо лексус, бмв или ферари... каквото и да си е наумил това ще си вземе ;)

Той Стефчо разбира така,че верно нема смисъл да му се говори! :D

Link to comment
Share on other sites

Стефчо иди в ТМАуто или Тексим и поискаи Тестдрайв, попитай колко струва подмяна на един тампон, на един шарнир, ...

 

щом си карал япоска кола мисля, че нема смисъл да те убеждава никои в предимствата и. Лексуса е добар избор и не мисля че трудно ще намираш части все пак имат представителство - трудно ще ти е да намираш неоригинални части :) а колкото до цената при всички положения ще са по евтини от на БМВто а и факта че много по рядко ще ти се налага да сменш нещо. А като купуваш такава кола значи имаш пари и се замисли, че вероятно ще я смениш още преди да ти се наложи да пипнеш нещо понея, защото ще искаш по нова ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти недей така... това е машина -разваля се. На един авенсис му сменихме двигателя на 100 000 километра ;)

 

Ми ако е бил made in turkey е нормално да му го сменят на 100 000 км :) Първите авенсиси имат много детски болести :) Не че да сменяш двигателя е детска болест де...INCINERATOR, колата си е машина и то с 4000+ компонента, нормално е да се разваля, въпроса е колко често :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак не мисля, че частите за лексус ще са по-евтини от тези за БМВ ;)

 

Най-малкото ако си вземе някое БМВ може да намери части втора употреба, докато да намериш такива за лексус би било доста трудно.

 

 

А авенсисът беше правен в Англия (май). И не мисля, че има значение къде се произвежда една кола за да се каже качествена ли е или не.

Link to comment
Share on other sites

Все пак става въпрос за нова кола или такава на няколко години, за какви части втора употреба говориш :) Аз бях хвърлил око на BMW 320d преди месец, но сега се прехвърлих на Lexus is220d. Просто когато си търсех кола преди бях забравил за него ;) Гледал съм директно сравнение между двете в аутобилд, където БМВ-то печели и то с не малко точки, но .. някакси лексуса е по привлекателен. С това БМВ ставам поредния с БМВ, лексусите поне са малко.

Link to comment
Share on other sites

Незнам БМВ-то го карах, сега остава и на лексус-а да направя един тест драйв и ще видя. В тая тема май става дума за новия лексус. Адаш тва в подписа някой да не те излъга че пари се правят от него :)

 

Za IS 300 Лексус ли говориш. Ами аз си мисля, че обслужването на БМВ няма да е евтино, ама то и на ТОЙОТА не е пък камо ли на ЛЕКСУС. Ако не ме лъже паметта имаше едно предаване посветено на сравняване между тройката на БМВ и нейния еквивалент на Лексус и мисля, вторите имаха още какво да научат. ТИ си знаеш де. Парите са си твои и т.н. А иначе аз най-харесвам МИТОВЕТЕ и ЛЕГЕНДИТЕ за колите дето не се развалят и дето ще те надживеят. Тва е машина, а нашите пътища не са аутобани. Така, че законите на физиката със семки и бонбонки не се оборват.

 

Иначе, тва от подписа трябваше да съм го махнал одавна. Оказа се пълен шит :)

 

Все пак става въпрос за нова кола или такава на няколко години, за какви части втора употреба говориш :) Аз бях хвърлил око на BMW 320d преди месец, но сега се прехвърлих на Lexus is220d. Просто когато си търсех кола преди бях забравил за него ;) Гледал съм директно сравнение между двете в аутобилд, където БМВ-то печели и то с не малко точки, но .. някакси лексуса е по привлекателен. С това БМВ ставам поредния с БМВ, лексусите поне са малко.

 

нужен ли е повече коментар на темата. Второто........... ами колега и Фераритата са малко ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А аз говорех за този. И съм сигурен че БМВ спечели в изданието на аутобилд, само защото е немско. Ако има японско аналогично списание кой ще спечели? :) Чесно, по грозна кола от вътре за 60 000лв+ от БМВ 3 няма. Лично мнение.

 

Ходих в ТМ Ауто, казаха ми че за съжаление is220d не се предлага в България, защото от лексус не удобрявали качеството на нафтата тук. Този двигател 2.2д 177кс го слагат и на тойота, но и те не го предлагат тук. Добре че я има Германия, може да се намери от там, хем по евтин с 10 000лв :D

Link to comment
Share on other sites

А аз говорех за този. И съм сигурен че БМВ спечели в изданието на аутобилд, само защото е немско. Ако има японско аналогично списание кой ще спечели? :) Чесно, по грозна кола от вътре за 60 000лв+ от БМВ 3 няма. Лично мнение.

 

Ходих в ТМ Ауто, казаха ми че за съжаление is220d не се предлага в България, защото от лексус не удобрявали качеството на нафтата тук. Този двигател 2.2д 177кс го слагат и на тойота, но и те не го предлагат тук. Добре че я има Германия, може да се намери от там, хем по евтин с 10 000лв :D

 

http://www.e90post.com/forums/uploadedimag...2coupeimage.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...