Jump to content
BulForum.com

Александър Тасев убит


Dreamer

Recommended Posts

РАЗСТРЕЛЯХА АЛЕКСАНДЪР ТАСЕВ!!!

 

45-годишният Александър Тасев, президент на ФК “Локомотив” (Пловдив), бе убит днес в столичния квартал "Бояна". Александър Тасев е застрелян около 10,30 часа на ул. “Севастократор Калоян”. Тялото му бе намерено в лекия му автомобил черен “Мерцедес” S класа, с регистрационен номер СА 6969. Сигналът е подаден в полицията минути след 11 часа от случайно преминаващ гражданин. Автомобилът, в който е убит, е лизингов, на "Балканстар". Тепърва ще се изяснява дали убитият има регистрации в полицията, съобщи говорителят на Столичната полиция Малина Колева. Тасев е прострелян с два куршума в главата, сочи първоначалният оглед на местопроизшествието.

На мястото на престъплението е Наташа Николова, началник на столичното Шесто РПУ, Роман Василев, заместник-градски прокурор на София и началникът на отдел Убийства към Столичната полиция Ивайло Спиридонов. Продължава огледът на местопроизшествието.

Александър Тасев е президент на ФК “Локомотив” (Пд) от пролетта на 2006 година, около шест месеца след убийството на предишния шеф на клуба Георги Илиев.

Информацията на информационна агенция "Фокус".

 

текст: Стоян Грозлеков

 

Еби му майката... що не гръмнат Христолов поне да зарадват някого !?

Link to comment
Share on other sites

Еби му майката... що не гръмнат Христолов поне да зарадват някого !?

 

А де !!!

Ама няма кой да се занимава с Селския !!!

Link to comment
Share on other sites

“Моето мнение е, че са убили нашия президент Александър Тасев погрешка”. Това заяви клубната легенда на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев пред Агенция “Фокус”. “Не трябваше да бъде той. Г-н Тасев бе изключително свестен човек и бизнеса му бе законен и чист. Не мога да повярвам, че това е станало. Още не знам какво ще бъде бъдещето на клуба ни. Относно въпроса за евентуалното ни отлагане на мача с Левски за това трябва да попитате генералния секретар Атанас Узунов”, допълни Христо Бонев.

Link to comment
Share on other sites

Еби му майката... що не гръмнат Христолов поне да зарадват някого !?

А дано! :) А иначе за Тасев е нормално, щом бил черешов бос са ясни нещата...

Link to comment
Share on other sites

“Моето мнение е, че са убили нашия президент Александър Тасев погрешка”. Това заяви клубната легенда на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев пред Агенция “Фокус”. “Не трябваше да бъде той. Г-н Тасев бе изключително свестен човек и бизнеса му бе законен и чист...."

 

зума е тотално out of space ... или поне се прави на такъв

Link to comment
Share on other sites

Айде жив и здрав :D

 

 

Не, дано да гръмнат и Христолов....

 

Сорка за буферите.

Link to comment
Share on other sites

Що не убият мен или съседа от първия етаж а?Щото не караме S-класа!Такива хора като Тасев,Жоро Илиев,Васил Божков,Венци Стефанов са си за трепане.Помислете те само колко хора са измъчвали и може би убивали!И стига с тоя RIP за такива хора.То хубаво сте Локомотивци ама дори да беше президент на Ботев тоя нямаше мнението да ми е различно!

Link to comment
Share on other sites

Какъвто и мошеник да е, такива дебилни, тъпанарски коментари като "Нека" или "Няма РИП мрип...

Да мрът всичките!!!" не мога да ги коментирам.

 

Към всички, които мислят по този начин:

Мили смотаняци, отнемането на човешки живот не е това което си мислите. Гледате твърде много "Декстър" по Фокс Крайм!!!! :angry1

 

 

ЕДИТ: Хич не ми дреме ако получ уарн за това. Според мен модераторите даже трябва малко да контролират и изказванията във форума!

Link to comment
Share on other sites

Тоя Зулума ме кефи с неговите изказвания! :D

Било по погрешка,то бива да си малоумен,ама неговото вече на нищо не прилича.

Айде дано следващия е Селския!

Link to comment
Share on other sites

Zaio, бай бай. Отивай да си изливаш простотиите от този сорт на други места, където е мястото - във фенските форуми. Това е сериозен форум и такива простотии не се толерират.

 

Или обсъждайте сериозно или въобще не си правете труда да пишете простотии.

 

Stenli и BurnRus също получават warn.

 

edit: изтрити обиди и подстрекателства към такива

Link to comment
Share on other sites

Уоу :blink:

Първо като прочетох заглавието си помислив за Александър Томов(този на цска)

:blink:

хммм....явно бизнесът му не е бил много чист

а изказването ,че е бил убит по погрешка е като от момченце 2-3 клас :blink:

не знам за буферите...но като се замисля едва ли хората на Илиев ще оставят отбора му(донякъде) на случаен човек.

 

И като се замисля ,че преди седмица го видях пред блока ми влизайки в мерцедеса си без никаква охрана.

Link to comment
Share on other sites

ми кво да каже зумата-очаквах го, бизнеса му не е чист...само прах в очите на льольовците.всички са един дол дренки.никой не може да ме убеди, че за няколко години се правят милионите по честен път.сега очаквам още двама-трима гръмнати бизнесмени,явно пак има преразпределение на територии :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Как може още да са живи разни като Маргините, Очите, Черепа, Чорни и разни други бандюги, а баш тоя човек да убият...бахти държавата :angry1

 

Много съжалявам за Тасев. Опитваше се да направи отбора европейски и не беше далеч....лека му пръст...

Link to comment
Share on other sites

лека му пръст...

интересно сега дали някой ще иска да стане президент на локото...мн кофти работа

 

 

ХАхаха

Чуда Ралта :lol:

Страх ЯКО :lol:

Link to comment
Share on other sites

интересно сега дали някой ще иска да стане президент на локото...мн кофти работа

Няма майтап :)

 

Вече приемам залагания кой ще е следващия... :lol:

Само трябва да определя коефициентите на останалите живи,"добреоблечени" биснесмени.

Ако някой стане президент на локото коефициента му пада рязко. :D

Link to comment
Share on other sites

лека му пръст...

интересно сега дали някой ще иска да стане президент на локото...мн кофти работа

 

Надали Локо-то е причината да ги гърмят един през друг. С мръсни пари не става работата. Или трябва да си много високо, или трябва да се разхождаш по улицата в бронирана кола и тежко-водолазки костюм.

Link to comment
Share on other sites

“Моето мнение е, че са убили нашия президент Александър Тасев погрешка”. Това заяви клубната легенда на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев пред Агенция “Фокус”. “Не трябваше да бъде той. Г-н Тасев бе изключително свестен човек и бизнеса му бе законен и чист. Не мога да повярвам, че това е станало. Още не знам какво ще бъде бъдещето на клуба ни. Относно въпроса за евентуалното ни отлагане на мача с Левски за това трябва да попитате генералния секретар Атанас Узунов”, допълни Христо Бонев.

 

хох...по погрешка....такива показни разстрели няма по погрешка.... имал напълно легален бизнес... да бе тия на някой друг... той бил най богатия човек в западна България.... движел е бизнес с череши...имал е петролна фабрика...дискотека.... при тези неща не мисля че бизнеса му е много чист, въпреки че симпатизирам на Локото.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...