Jump to content
BulForum.com

Александър Тасев убит


Dreamer

Recommended Posts

По погрешка няма да е било.Тва е професионално направено.Но и немисля,че е било и заради бизнеса му.

 

а за какво тогава е ? или щото може да не е симпатичен на някой килър ?

Link to comment
Share on other sites

а за какво тогава е ? или щото може да не е симпатичен на някой килър ?

...или някой бултрас го е гръмнал...

Link to comment
Share on other sites

...или някой бултрас го е гръмнал...

много умно. В интернет пише, че се е занимавал с наркотрафик и за това е бил застрелян

Link to comment
Share on other sites

По БТВ казаха,че е бил замесен в корупционен скандал в политиката преди няколко години и дължал големи суми на доста хора. :)

Иначе всичко др си го знаете череши-мереши :D

Link to comment
Share on other sites

На мен ми беше симпатичен човек. Не очаквах и той да е от кръга на мутрите, въпреки че за никой не е тайна, че в последните години Локомотив си е мутренски отбор. Тази есен отбора вървеше в правилна посока, правиха добри мачове, залагаха на млади играчи... Дано да си намерият нов президент и най-накрая да се отърват от "кюстендилската" връзка.

Link to comment
Share on other sites

Не може да имаш чист бизнес и да та гръмнат с два куршума в главата.За тфа,че било случайно- :laughing: :laughing: :laughing: .Калеко като изкупува грозде лятото що не гръмнат и него :D .Замесил се е в някоя игра,прецакали са го,задължал е с пари,става неудобен и го заличават.Така са мафиотите-и преди 70 години е било така и сега е така ;)

Link to comment
Share on other sites

Не може да имаш чист бизнес и да та гръмнат с два куршума в главата.

Ти за конкуренция чувал ли си? И че тя може да е на много високо ниво! Не защитавам Тасев, ама просто не пишете глупости. Не знам с какво се е занимавал, вие също не знаете.

 

 

Другият пък- в интернет пишело... Аз мога всичко да напиша в интернет. И какво от това? И ти сега пишеш в интернет.

Link to comment
Share on other sites

Zaio, бай бай. Отивай да си изливаш простотиите от този сорт на други места, където е мястото - във фенските форуми. Това е сериозен форум и такива простотии не се толерират.

 

Или обсъждайте сериозно или въобще не си правете труда да пишете простотии.

 

Stenli и BurnRus също получават warn.

 

edit: изтрити обиди и подстрекателства към такива

Не че нещо ама исказване от сорта не "Еби му майката... що не гръмнат Христолов поне да зарадват някого !?" не бих казал че е сериозно...

 

по темата: наистина гадна новина все пак тва е втория президент за толкова малко време...Не гледам мн БГ футбол но такива мафиотски афери да се завъртат във футбола в крайна сметка може да пострада някой невинен :(

Link to comment
Share on other sites

Абе кво мрънкате, че имало мафиотски пари не мога да разбера... Футбола по цял свят е ПРАНЕ НА ПАРИ! Да не мислиш, че на Роман са му много чисти сметките...или пък на Берлускони & Co. Всичките са маскари ;)

Link to comment
Share on other sites

много умно. В интернет пише, че се е занимавал с наркотрафик и за това е бил застрелян

ти не схвана иронията, мой.

 

 

бтв, това е футболен раздел. ;о

Link to comment
Share on other sites

...щом бил черешов бос са ясни нещата...

 

Мда има нещо вярно в това...Ако си спомняте картофения бос какво го сполетя...Явно хората мразят бизнесмените , които се занимават със земделие :lol:

Link to comment
Share on other sites

Другият пък- в интернет пишело... Аз мога всичко да напиша в интернет. И какво от това? И ти сега пишеш в интернет.

не говоря за форум, а за новинарски сайтове и то не само в един

Link to comment
Share on other sites

Какво се изненадвате,буферите взимат мафиоти за президенти затова така свършват...

Никакви саболезнования за мартеницата за Илиев за Тасев за Илия Павлов ... смърт за тия боклуци!!!!

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам на каде са тръгнали нещата, май нито един президент на Локото няма да остане жив !!! :blink:

Абе да ти кажа, все още не е имало човек, който да не умре :) Раждането и смъртта са си част от живота ;) Въпроса е, че при Локото нещата вървят много зле. Даже може да се отвори една обща тема "Убиха президента на Локо Пд" за да се намали флууда ( черен хумор ).

Иначе има ли вече предположения кой ще е следващият президент?

Link to comment
Share on other sites

Няма РИП мрип...

Да мрът всичките!!!

Не трябва да ви дреме за такива отрепки,напротив трябва да е празник! :)

Аха празник викаш ми желая ти с теб да се случи това и народа да въздъхва по същия начин ... добър лош ли е бил не сме нито ти нито аз хората които го решаваме. По тази логика трябва да се изтребят всички президенти на футболни клубове ... та кой си ти та да решаваш кой да живее и кой да умре! За феновете на Локо Пд той означаваше нещо и бе ценен нека бъде запомнен с добро пък косури винаги могат да бъдат намерени!

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам и да организираме една молитва за доброто здраве на Моамар Кадафи, че изпаднал в кома. Така де, и той е важен за семейството си, а и не ние решаваме кой е добър и лош :)

Link to comment
Share on other sites

не говоря за форум, а за новинарски сайтове и то не само в един

Абсолютни глупости. Канал 3 казаха, че единствено някакви международни сайтове са писали такива неща за наркотици и никъде по българската преса не е писано такова нещо. Ще ме извиняваш...

Link to comment
Share on other sites

то реално ако се замислите неможе да не е бръкнал в кацата с меда(наркотиците)....след като е дължал много пари,може да е гледал да навакса от наркотици...но никой не е доживял 50 години,щом се е захванал с тях...

Link to comment
Share on other sites

Мда има нещо вярно в това...Ако си спомняте картофения бос какво го сполетя...Явно хората мразят бизнесмените , които се занимават със земделие :lol:

 

 

тоя тип "бизнесмени" се наричат "селяни"

 

 

Абсолютни глупости. Канал 3 казаха, че единствено някакви международни сайтове са писали такива неща за наркотици и никъде по българската преса не е писано такова нещо. Ще ме извиняваш...

 

То щото в БГ-то всичко е ясно и чисто, открито и непокрито, а пресата супер свободна и независима!

Link to comment
Share on other sites

uj pishe neshto za bojkov ama kolko e vqrno edin gospod znae...

 

И на мен ми хрумна за Божков ама ако той случайно ви стане президент,вярвай ми че и отй няма да живее още дълго.Аз очаквам той да е следващия голям убит!

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни глупости. Канал 3 казаха, че единствено някакви международни сайтове са писали такива неща за наркотици и никъде по българската преса не е писано такова нещо. Ще ме извиняваш...

е за кво да лъжа? Може да са го копирали от чуждите сайтове

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...