Jump to content
BulForum.com

Гладко избръснати или леко, небрежно брадясали, как ни предпочитате?&#


Recommended Posts

Кое точно му е гейското :huh:

Защото обикновенно жените толкова много им се слагат на такива красавци тип - Барби и Кен. Съответно.. на въпросните пичове бързо им омръзва от жените и откриват смисъла на живота в хомосексуалните удоволствия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Може би, защото притежават онези изброените неща в другата тема... защото са хубави и поддържани..вие защо си падате по Барбита? ;) същата история

Link to comment
Share on other sites

Ба, западал съм си по Барбита... Между другото, ако Барби беше в реални размери, щеше да има мерки 99-58-83. Щеше да е 218 cm висока и да има два пъти по-дълъг от нормалното врат. Това хората сме много извратено племе, а?

Link to comment
Share on other sites

защото са хубави и поддържани..вие защо си падате по Барбита? ;) същата история

:blink:

1. Не си падам по барбита - защото са от пластмаса. в буквалния и в преносния смисъл. Според мен трябва да има закон които да задължава всички поп-фолк ботушчета тип Барби да.. носят табелка със ценоразпис тъй като мъжете трябва да знаят на кои жени директно да плащат и на кои реално да предоставят парченце от себе си. ;) Така де.. какъв смисъл има един мъж да е мил и внимателен с разни кучки които просто не си обявяват директно цената... така де... трябва да престанем да си губим времето един на друг :P

 

2. къпя се достатъчно често :) и се чувствам прекрасно в собствената си кожа без да ме е набедило обществото за красавец. боли ме гъза :D

 

P.S. Тази тема отново доказва че женските списания ся Evil!! :devil

Link to comment
Share on other sites

Кой си пада по барбита бе? Тука всички сте на хероин. Барбито става да му се порадваш на снимка малко, не да си във връзка с него или нещо подобно. Мързи ме да пиша повече, а и съм пил така малко...

 

Освен това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HTN6Du3MCgI

Link to comment
Share on other sites

Кой си пада по барбита бе? Тука всички сте на хероин. Барбито става да му се порадваш на снимка малко, не да си във връзка с него или нещо подобно. Мързи ме да пиша повече, а и съм пил така малко...

 

Освен това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HTN6Du3MCgI

 

Офф: Тва ми напомни за : Един за всички, всички сме на хероин! Късно е и ми се спи от тва ше да е :D

Link to comment
Share on other sites

Абе..я са скрийте :D Не мога да разбера какво имате против мъж като този? Нито лицето му, нито тялото му са гейски?!!?! разбирам да е някъв 20 кила с мазна усмивка...хъ! Не обичали барбита..ама като видите някоя по улиците и ви текат яко лигите, ай сиктир

Link to comment
Share on other sites

Хах, ся излиза че всички 20 кила с мазна усмивка са гейове.

Въпросния тип на снимката е от откъдето и да го погледнеш чист педал.

Link to comment
Share on other sites

lola, Нещо не си в час, захарче :)

 

Нека ти обясня сега.. то е много просто:

 

Хората се делят на мъже и жени, след това се делят най-общо казано - на по-скромни и по-отворени. Практиката обаче винаги е показвала че тихите води са най-дълбоки .. но тъй като са тихи не ги забелязваме.. та и ти така:

 

- видяла си някакви селски бекове как точат лиги по някакви.. също повърхностни като тях мадами

- пропуснала си да видиш погледа на онова по-скромното момче което по стечение на обстоятелствата не е чак толкова popular в даскалото.. или както avril lavigne пее пък за скромното момиче: "she's like so .. whatevaaa" :P

 

така че общо взето това са нещата - въпроса е ти в кой лагер искаш да бъдеш ;)

 

според мен, нещата които ще разбереш за хората когато погледнеш отвъд тяхната повърхност са много по-ценни :)

 

P.S. Ако си мислиш че по-скромните и по-затворените хора са съответно скучни - дълбоко грешиш - всички сме хора.. и на всички ни минават едни и същи глупости през главите, а само се мислим за уникални и отделени от света. Проблема е че по-надарените момичета и момчета когато разберат че тялото е самодостатъчно за .. съществуване.. изоставят интелектуалното си развитие.

 

Получава се нещо като естествения подбор между.. по-привлекателните хора и тези които са.. не чак толкова (да кажем така).. само че реципрочно.

 

Което всъщност не е чак толкова лошо защо все някой трябва да ми носи бирите като седна на кафенце в Eskada примерно :P (и да гледам цици докато ги пия :))

Link to comment
Share on other sites

Ооо, пак почнахме с категоризирането. Тая е красива, значи е курва; на тоя му се лепят жените, значи е гей. Оставете ги хората да се радват на живота, какво само се опитвате да им намерите недостатъци?

Красивите жени обичали парите. Е, съжалявам да го кажа, но според моите наблюдения повечето жени обичат парите (като ги гледам какви неща обсъждат мацките, направоооооо). Просто красавиците не ги е страх да си го кажат веднага, защото са по-самоуверени и ако не ги удовлетворява какво може да им предложиш - чао, next please.

 

Интересна тема се получи, само дето не е много свързана със заглавието :blink:

Link to comment
Share on other sites

Добре, ние живеем в държава-стадо, как да няма категоризиране, като огромната част от хората наистина са еднакви и стадни?

Link to comment
Share on other sites

Добре, ние живеем в държава-стадо, как да няма категоризиране, като огромната част от хората наистина са еднакви и стадни?

Да.. иначе принципно си права, chicatillo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

afx 1во не съм ти захарче :D

2ро ти ама изобщо явно не си разбрал за какво говорим и скачаш от тема на тема?!?! Кой сега ти говори за деление на жени, мъже, скромни, нескромни..нз...а иначе уж казваш, че ценното е под повърхостта, а преди това ми обесняваш, че като си хубав, значи трябва да си тъп. Демек да си търсим грозни мъже и жени, понеже хубавите, ако ги опознаеш ще са някакви мега зле...Противоречиш си... Еми да, ама не е така. Ти изобщо къде отиде незнам...какво ми обесняваш какви били скромните хора и незнам си какво..къде прочете аз да пиша изобщо за това?!?!?! Попитах как разбирате, че е един мъж като този, на снимката, която постнах, е гей. По телосложение ли, по черти от лицето, по косата ли, какво?

 

Thief търся поне нещо, по което може да се познае, защото просто не виждам такова!!! Смучите си от пръстите някакви глупости..тоа бил такъв, оня бил онакъв

Link to comment
Share on other sites

afx 1во не съм ти захарче :D

2ро ти ама изобщо явно не си разбрал за какво говорим и скачаш от тема на тема?!?! Кой сега ти говори за деление на жени, мъже, скромни, нескромни..нз...а иначе уж казваш, че ценното е под повърхостта, а преди това ми обесняваш, че като си хубав, значи трябва да си тъп. Демек да си търсим грозни мъже и жени, понеже хубавите, ако ги опознаеш ще са някакви мега зле...Противоречиш си... Еми да, ама не е така. Ти изобщо къде отиде незнам...какво ми обесняваш какви били скромните хора и незнам си какво..къде прочете аз да пиша изобщо за това?!?!?! Попитах как разбирате, че е един мъж като този, на снимката, която постнах, е гей. По телосложение ли, по черти от лицето, по косата ли, какво?

 

Thief търся поне нещо, по което може да се познае, защото просто не виждам такова!!! Смучите си от пръстите някакви глупости..тоа бил такъв, оня бил онакъв

съществува такова нещо като гей-радар в мъжкия мозък.

а и добрата стара логична мисъл много помага :)

айде малко ша навлезна в разсъжденията. една дърта поговорка гласи че "хубавите ябълки прасетата ги ядът". и това си е така. хубавите ябълки получават интересни оферти и от двата пола и в повечето случаи бързо им се насищат и започват да преследват собствените си интереси, възползвайки се от слабостите на прасетата, дето ги ядът. без да им пука че с пластмасовата си кора им образуват киселини. лично аз предпочитам съвсем обикновени понатъртени ябълки с петънца по-коричката. най-сладки са :P

 

а конкретно за тоя сладур, чиято снимка постна е приложимо и друго съждение. на този ръст с тази широчина на раменете индвидида има "момчешка" фигура, а не мъжка. също така си личи ясно че е адски суетен и дори носи грим и др. подобни "метро", т.е. "гей" истории. да се върнем на момчешкото. момиченцата много харесват момченца. активните гейове (майкъл джексъни подобни) също много харесват момченца. а момченцата поласкани от вниманието, често избират не само момиченцата, та да им се отдадат. с акта на отдаване и приемайки ролята на пасивна страна директно се подписват под декларация за "гейственост".

 

сега разбра ли по какво се познава? или ти епрекалено просто, за да бъде истина.

Link to comment
Share on other sites

132244825_dbf0e21d9f_m.jpg

 

:D

 

Направо по темата: Човека е гей защото над него пише: Gay Tea Dance :)

 

А аз си позволих да разширя разсъжденията си защото това беше прекрасен начин да докажа че повечето мъже от неговия тип са гей :D

 

Във втората част от изложението ми - момента със скромните и не дотам скромните хора: просто се опитвам да те насоча :rolleyes: нали се сещаш: към the dark side of the force. :starwars: :devil

 

Все пак .. дървото се изправя докато е младо :P

 

edit: @mobo - радвам се от факта че разсъжденията ти до голяма степен следват моите :) това за гей-радара беше добро :punk даже май се наричаше gaydar (gay-radar) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

P.S. Тази тема отново доказва че женските списания ся Evil!! :devil

YES! Най-сетне някой да го забележи..тфа говоря на мойта жена от месеци...тия списания са си чиста секта!

Не обичали барбита..ама като видите някоя по улиците и ви текат яко лигите, ай сиктир

Текат ми лигите щот ми се плюе!Писна ми да гледам една наконтена и до нея още 5-6 излезнали като от калъп еднакви...кфи барбита...тфа и на такова не прилича..(*lola* извинявай ама не се сдържах :D )

 

По темата:

Аз без брада немоа се трая...тфа е..тряа съм брадясъл,освен когато бачкам по-сериозни работи където се изисква да съм обръснат.Иначе моята жена си ме харесва с брада..всякак.Даже ми дава идеи как да си я разнообразя :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Тази тема отново доказва че женските списания ся Evil!! :devil

Чи ко им е на списанията ... пише яки работи ... "аку му лапате патката и не я дъфчите ша ва обича" аз съм съгласен с това колкото до промоването на мозъци и липсата на самостоятелно мислене и стил на обличане в следствие четенето на такива бърсалки съм съгласен.

 

Кой си пада по барбита бе? Тука всички сте на хероин. Барбито става да му се порадваш на снимка малко, не да си във връзка с него или нещо подобно.

Така наречение "барбита" са мноу яки ... чи ко им е ??? освен че не връзват на 90% от хората които пишат в тая тема включително и на мен ко им е ?? Аз бих ги изтропал без да се замислям ма после ич няма и да ги познавам. Чи по-убуу ли е да изтропам неква дет е пълен "батъл" в лицето ???

 

Все пак .. дървото се изправя докато е младо :P

Мъ кат тръгне от младо да се криви после съ ни оправя !

 

Та по темата: бръснати или не ко ви дреме кат ни ва аресват пътя чантата и ади ... иначе има една убаа песновка на Хиподил :woot - Нова Градска Песен която е много подходяща за случая ;)

Link to comment
Share on other sites

кат ни ва аресват пътя чантата и ади

Съгласен съм. Затова и от известно време насам съм на следния основен принцип: :rolleyes:

 

Като не се получават нещата с определена жена, се минава нататък просто защото не е честно спрямо останалите свободни момичета, да отделяш ценно време на жена която не го заслужава в крайна сметка :)

 

Резултатът от този метод е ... по-лесно адаптиране към постоянните промени които се случват в живота, както и по-малко нерви и съответно - кръвно налягане и пулс в нормалните стойности. :D

 

@karaman: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Аз излизам с Барби и хората, които ме познават от форума могат да потвърдят! И мога да ви кажа, че това, че една жена е хубва не я прави курва! Нито съм много богат, нито съм гей! Теорията ви не е вярна (Просто хубавите жени са за отличници! :)) Както и един хубав мъж не е задължително да е гей! Но тоя на снимката определено е гей!

 

За брада или без - аз ходя обръснат 2 пъти седмично :) Мързи ме и нямам време.

Link to comment
Share on other sites

Няма парфектна жена... щом набедим някоя за толкова перфектна - поне краката трябва да й миришат :) иначе няма да има равновесие в природата :inqn:

 

Така че... B)

Link to comment
Share on other sites

Няма парфектна жена... щом набедим някоя за толкова перфектна - поне краката трябва да й миришат :) иначе няма да има равновесие в природата :inqn:

 

Така че... B)

айде ся гроздето е кисело ;)

Link to comment
Share on other sites

Е гати за два дена заминах малко извън града и тука се е оформил ожесточен спор!!!

А аз очаквах 5-6 риплея!

Така ви искам спорете за спорта!

А майната й на темата, Вие толкова философски и висши въпроси разгледахте, че....вски може да почерпи знание от Вас! :rolleyes:

ПС: Аз пък нямам нищо против спрямо "барбитата" :love и честно казано всички пичове трябва да си го признем, че им се кефим и то колкото по-рано толкова по-добре! Друг е въпроса за кой коя е "барби" и т.н. Хубавата жена е уверена в себе си и умее да контролира, а на нас мъжете, колкото и да не си го признаваме, колкото и да се оптиваме да командваме парада, а бе квото и да прайм, изсъска ли жена ти...и край! То са си казали хората:"Всички велики кралства се командват от жени" така е и в моето велико кралство! Въпреки това аз не съм се предал още :D :D :D :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...