Jump to content
BulForum.com

Гладко избръснати или леко, небрежно брадясали, как ни предпочитате?&#


Recommended Posts

гей радар? :huh: гей, т.е. метро? :huh: Изяснете си малко понятията, това, че един мъж се поддъра определено не го прави ГЕЙ! Прави го по-привлекателен за нас ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply
"Всички велики кралства се командват от жени"

Друг е въпроса за кой коя е "барби" и т.н.

Е не.. айде да не смесваме нещата. Принципно това че жените командват е вярно. Но под "Барби" имах предвид именно синтетичните жени които ние много добре познаваме :) и не всички харесваме. Мен лично по-скоро ме плашат.

 

Прави го по-привлекателен за нас ;)

Кой вие?!

Link to comment
Share on other sites

Е не.. айде да не смесваме нещата. Принципно това че жените командват е вярно. Но под "Барби" имах предвид именно синтетичните жени които ние много добре познаваме :) и не всички харесваме. Мен лично по-скоро ме плашат.

Кой вие?!

Ясно е разбрахме се! :) Е чак да те плашат стига де ;) ама и аз не съм им фен! Думата синтетични :) ми хареса доста! :)

Link to comment
Share on other sites

Има няколко вида синтетични жени, едните са синтетични по душа, други са платмасови, има и гумени, а най-вървежни са май-латексовите!

Като говорим за това..

 

click

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за това..

 

click

хахахах

това ще е забана гледка вече :rolleyes:

 

Тази тема май вече няма тема, но все пак...

 

набола брада за всички ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ся, що ме дразните!

 

Метро е човек, който се поддържа, но има поддържка и поддръжка. Нормалната поддръжка е като се виждаш с жена да си избръснат, чист, с коса в приличен вид и дрехите ти да не са от чувал, вероятно и леко парфюмиран.

 

Вчера чакам една колежка на пощата и покрай мен за 5 минути минаха две потресващи неща. Едното момче беше около 1.80м, не повече от 50 кила, дрехите дори не му ги гледах, квото такова, но косата му беше просто ужас. Напред пуснати три дълги кичуча, под 90 градуса ъгъл спрямо челото, с някакъв циментов гел хванати, отзад стърчат още някакви бодили, и това цялото направено на една миниатюрна глава, с черти повече дамски отколкото мъжки. Разбира се, беше с една камара шумни кокошки около него, afx какво им викаше, ботушчета?

 

След още две минути минава някакъв с приятелката си, торбести 3/4 гащи, чорапи на шарени ивици, гуменки, горе някакво сетренце, косата черна на дълги фитили предимно напред, с грим майка му дейба! Пича имаше очна линия!!

 

Моля ви не ми говорете за метро и била и сани. Това е отвратително и женската част би трябвало да я е срам от наличието и насърчаването на такива подобия на хора.

Link to comment
Share on other sites

Темата стана много забавна :D

Иначе по същество-леко наболи, така е по-секси.

mobo: това беше много добро :P

Link to comment
Share on other sites

гей радар? :huh: гей, т.е. метро? :huh: Изяснете си малко понятията, това, че един мъж се поддъра определено не го прави ГЕЙ! Прави го по-привлекателен за нас ;)

понятията са си ясни. това че ти отказваш да ги разбереш си е твой проблем.

значението на думите в един език се определя от това което влага в тях мнозинството от общността, използваща езика. по този начин мнозинството мъже влагаме в думата "педал" значение на "хомосексуалист", което я изравнява с ефвемизма "гей" или модното напоследък "метросескуалист". независимо от разнообразието на думите, значението им остава едно и също.

 

а жените от одеве не смеят да си признаят, че леко наболата брада ги радва заради топлите спомени които им остават от моментите, след които трудно си затварят краката .....

Link to comment
Share on other sites

Ама изобщо не ме интересува мъжете какво влагат в думата метросексуален. Метросексуален НЕ ОЗНАЧАВА гей, от консервативните разбирания на повечето мъже направо ми се гади...а да не говорим за етикетите, които лепите на тоя и на оня!

 

Ей ядосахте ме вече признавам си, затова отивам да се напия :D ще пия ено и за вас

 

а жените от одеве не смеят да си признаят, че леко наболата брада ги радва заради топлите спомени които им остават от моментите, след които трудно си затварят краката .....

 

аахахха това беше добро :D

Link to comment
Share on other sites

Ама изобщо не ме интересува мъжете какво влагат в думата метросексуален. Метросексуален НЕ ОЗНАЧАВА гей, от консервативните разбирания на повечето мъже направо ми се гади...а да не говорим за етикетите, които лепите на тоя и на оня!

 

Ей ядосахте ме вече признавам си, затова отивам да се напия :D ще пия ено и за вас

аахахха това беше добро :D

 

Начи момчето/мъжа до теб трябва да има малко по-тънки вежди от твойте и да има една идея повече грим и може би по-добре лакирани нокти. Не е нужно да си "метро" за да излгеждаш добре, а не като жена.

Link to comment
Share on other sites

*lola*, ти ако си се ядосала, аз трябва да си мъкна косата вече :ph34r:

 

Чети и пробвай да извадиш някакви доводи, а не да спориш за семантиката на "метросексуален".

Link to comment
Share on other sites

Абе... Жени, кво толкова ви привлича в момчета/мъже, които се поддържат ПОВЕЧЕ ОТ ВАС по дяволите!? Вчера и аз видях един индивид с личице точно като на кукла. Фон дьо тен, руж, прическата беше бом-бок, сигурно и очна линия е имал... кльощавичък, но все пак ходи с разкопчана риза и потник да му броя ребрата... абе гадно си беше...

Съгласен съм, че метросексуален не означава гей... ама вече се прекалява... Къпя се всеки ден, бръсна се на повечето места, използвам парфюм, режа си ноктите. Не прекалявам. Вчера влизам аз в тийнпроблема да се посмея за чужда сметка и гледам тема: Епилирате ли си космите на гъза. Темата беше насочена към момчетата... Това вече избива на жива педерастия! И като го видиш това как няма да свържеш метросексуалността с хомосексуализма!?

 

бтв. тва смайли кърти :P -> :notify:

Хехе... Удивителни... дава quest :laughing: !

Link to comment
Share on other sites

Абе... Жени, кво толкова ви привлича в момчета/мъже, които се поддържат ПОВЕЧЕ ОТ ВАС по дяволите!?

Еми извратени сме, хареваме мъже, които си обръщат внимание. Плюс това в последно време "модата" е свързана с emo "културата", при което броят на хипер-метросексуалните е нарастнал неимоверно много. По темата - дойде времето на мъжете, които не могат да си пуснат брада :devil

 

P.S. И omg, виждали ли сте групата Tokio hotel??? Вокалистът им как може да го сбъркаш с момиче, без да ти мигне окото....

Link to comment
Share on other sites

Еми извратени сме, хареваме мъже, които си обръщат внимание. Плюс това в последно време "модата" е свързана с emo "културата", при което броят на хипер-метросексуалните е нарастнал неимоверно много. По темата - дойде времето на мъжете, които не могат да си пуснат брада :devil

 

P.S. И omg, виждали ли сте групата Tokyo hotel??? Вокалистът им как може да го сбъркаш с момиче, без да ти мигне окото....

 

Евнусите O_o...

 

Не, виж сега, и според мен човек трябва да се поддържа, но не да си епилира космите на гъза по дяволите!!! Е, ако е по-космат може... ако е гей и това пречи на приятеля му пак може...

Не ми напомняй за Токио хотел... като видях за сефте вокалиста и си казах: "Баси яката мацка" :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Ама изобщо не ме интересува мъжете какво влагат в думата метросексуален. Метросексуален НЕ ОЗНАЧАВА гей, от консервативните разбирания на повечето мъже направо ми се гади...а да не говорим за етикетите, които лепите на тоя и на оня!

 

Ей ядосахте ме вече признавам си, затова отивам да се напия :D ще пия ено и за вас

аахахха това беше добро :D

когато употребяващите понятието "метросескуален" в смисъл различен от "мъженствен" станат повече, тогава ние нормалните мъже ще се признаем за малцинство и ще се съгласим с вас, че "метро" е различно от "хомо". дотогава обаче ако обичаш не употребявай оксиморони от типа "метросексуален мъж" или е едното или е другото.

Link to comment
Share on other sites

mobo

Абе тва как ти си възприемаш нещата няма да промени значението на думата. Ако метросексуалния мъж беше гей, то чисто и просто нямаше да има изобщо такова понятие, щеше да си е просто гей.

 

Аз също не се кефя на повечето младежи последно време, тея дънки по тялото и тесни блузки не ме радват. Да не говорим, че повечето са някакви кльощави по двайсе кила...или пък с разни гети и т.н и т.н. Те незнам как се водят, но за това съм съгласна! Пак не мисля, че са гейове, просто следват сляпо модните тенденции.

 

А когато казвам, че еди някой си се "поддържа", това определено не значи да се гримира...един такъв мъж има вкус към дрехите и аскесоарите, знае как да ги съчетава, чист е, с хубава коса(прическа), не виждам лошо да си поддържа също така и ноктите, може да ходи и на солариум, за да не е бял като дърт дядо :D абе просто не тръгва навън, както се е събудил сутрин...

 

Curunir какви доводи да извадя, аз изобщо не виждам за какво трябва да споря като вие една и съща песен си я знаете и още не сте ми обеснили как разбирате, че примерно оня мъж на снимката е гей (да оставим надписа) Понеже имам чувството, че всеки добре изглеждаш мъж е набедяван за гей без никаква видима причина, понеже много жени му се лепят и е готин, за това е гей :) ее браво

 

Един гей...имам предвит, един истински гей може много трудно да бъде познат, но вие явно имате някакви невероятни способности и веднага като го видите, го разпознавате :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Един истински гей веднага се познава. Познавам няколко такива и им личи по начин на изразяване,маниери и не толкова по външния вид. А "метро" си е хомо. mobo e прав.

Link to comment
Share on other sites

Ще ударя някой скоро време :wacko: отказвам се да обеснявам какво е метро. Ок, метро е хомо. Стойте си със остарелите разбирания и набедявайте всеки хубав мъж за гей. Щом от това ще се почувствате по-добре.. Пък "гейовете" ще продължават да са заобиколени от яки мацки.

 

А бай дъ уей кво против гейовете имате :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нищо бе. Имам против онея изнежените,които ходят на групички и изглеждат като циркови артисти. Против нормални гейове нямам нищо против. Живи и здрави да са. Единственото нещо, което не им харесвам- че са с характер като на жена :D Не всеки хубав мъж е гей, не всеки хубав мъж е метро. Ама нищо. Повечето подрастващи се кефят на "метро". и "метровците" се кефят на подрастващи, щото излизат по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против гейовете, имам против хетеро мъже, които изглеждат като гейове!

 

[Edit] Той Велвет ме преварил! :D *lola* радвам се, че излезе със сериозни доводи! :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Бе така и така сме тръгнали, тука velvet_underground ме подсети...интересно ми е ква логиката на мъж на 20-25 да тръгне с 13-14годишна? :D ?Вие бихте ли

Link to comment
Share on other sites

Бе така и така сме тръгнали, тука velvet_underground ме подсети...интересно ми е ква логиката на мъж на 20-25 да тръгне с 13-14годишна? :D ?Вие бихте ли

И къде да ходим :)

 

Освен да я карам за училище сутринта за да спести 30 стотинки от автобуса.. друго не виждам :D

 

А колкото до педофилите - има си закони за тях :)

Link to comment
Share on other sites

тука стана нещо въпроси тип лексикон :lol:

 

 

е ко педофили...то ако е по взаимно съгласие няма пробелм

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...