Jump to content
BulForum.com

Мерилин Менсън в София!


PSYCHOSIS

Recommended Posts

За охраната - по-заспала охрана не бях виждала X_x Оня, дето се качи на сцената и прегърна Менсън, след 10 мин куфееше пред мен, даже не го изнесоха нанякъде или нещо от сорта... човек може да скочи на сцената и да изколи цялата банда един по един, докато смотаните "ВИП гардове" се усетят...

Иначе си беше яко :) Особено на 5 метра от сцената (mm)

А публиката... мда... very emo ... с презрамки от черен сутиен, използвани като жартиери О.о

 

Хаха тва с прегръщането и презрамките съм го пропуснал. Бях изключително погълнат от разговорите на групите фешъни около мен. Някои стигнаха дотам, че изявиха желание да си тръгнат, защото изкарали "някви други" и явно Менсън нямало да пее. Хахаха! Догодина искам Finntroll в България :punk .

Link to comment
Share on other sites

Зле. Много зле. Не съм очаквала, че Менсън и хората му могат да си позволят нещо толкова кофти откъм озвучение и организация. Изглеждат като същества, които изпипват всичко до последния детайл, поне с такова впечатление бях останала. Музиката им като продукт не се развива само по отношение на звученето, но и като визия.

Но пък си е по-добре в студийни условия. На живо, особено у наш'та мила Родина, с това покъртително жалко озвучаване, определено не струва.

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам че в метъл музиката е изключително важно качеството на звуковата система поради самото естество на звуковия сигнал характерен за стила. Не мога да го обясня добре но при други стилове най вече при електронната музика ... са допустим по-големи отклонения в качеството ..и въпреки това пак да става.

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам че в метъл музиката е изключително важно качеството на звуковата система поради самото естество на звуковия сигнал характерен за стила. Не мога да го обясня добре но при други стилове най вече при електронната музика ... са допустим по-големи отклонения в качеството ..и въпреки това пак да става.

 

Ами естествено, че е така. В метъла, в рока като цяло най-много се набляга на високите и ниските честоти, а както добре знаеш, некачествените говорители страдат предимно от липса в тези диапазони...особено във високия....

Link to comment
Share on other sites

Heart Shaped Glasses също е доста добра и се накефих, че я изпя.

 

Иначе озвучаването си беше идеално. Не знам какво против имате.

Link to comment
Share on other sites

За охраната - по-заспала охрана не бях виждала X_x Оня, дето се качи на сцената и прегърна Менсън, след 10 мин куфееше пред мен, даже не го изнесоха нанякъде или нещо от сорта... човек може да скочи на сцената и да изколи цялата банда един по един, докато смотаните "ВИП гардове" се усетят...

Не знам на колко концерта си била, ама поне сте попаднали на охрана. На 90% от концертите дето съм бил охранителите са уникално прости същества, отнасящи се с публиката като стадо говеда. Тия хора тряя да разберат, че ния сме ги дали тия 40-50-60-100 кинта колкото е билета там да са кефим, а не да ходим да колим бандата. И че не е нужно да почнат да припадат хората отпред, че да са усетат да фърлат 2 шишета мин вода и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Иначе озвучаването си беше идеално. Не знам какво против имате.

 

явно си бил един от малкото с проблеми със слуха...

нямаше човек около мен,който да беше доволен от звука. Менсън беше с прекалено тих микрофон и едва се чуваше какво пееше.

 

Организацията беше абсолютна трагедия.

 

Поне шоуто на Менсън си заслужаваше.

 

Аз все си мисля,че самата група не прави нищо...идиотите,които подреждат и правят техническата поддръжка са за голям бой - реално групата пристига малко преди концерта,качва се,пробва техниката набързо и започва. Докато малоумниците си бяха оставили ръцете из сцената и се получи кофти ефект... Това,което чува публиката и това,което чува групата на сцената се различава и може затова да не усетят,че не е наред нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Мамка му нямах пари за билет, но май не съм изпуснал много (колко струваше билета?)

и някой може ли да каже кои песни е изпълнил плс

Link to comment
Share on other sites

Ей, чак сега виждам, че има такава тема. То е малко късно да се обяснявам, ама поне да отговоря на човека и да пусна setlist-а...

 

1. If I Was Your Vampire

2. Disposable Teens

3. Irresponsible Hate Anthem

4. You And Me And The Devil Makes 3

5. Rock Is Dead

6. Putting Holes In Happiness

7. mOBSCENE

8. Sweet Dreams (are made of this)

9. Just A Car Crash Away

10. Great Big White World

11. Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand)

12. The Dope Show

13. Tainted Love

14. The Fight Song

--------------------

15. The Beautiful People

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...