Jump to content
BulForum.com

Мерилин Менсън в София!


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Marilyn Manson to Play Gig in Sofia July 4

 

"Shock rock" star Marilyn Manson will play a gig in Sofia on July 4, with gothic metal band Type O Negative opening.

The concert will be the third major event of the annual Arena Music festival organized every summer by Sofia Music Enterprises.

The other two concerts will be headlined by Iron Maiden on June 4 and Pink on July 1.

Marilyn Manson will promote his new album "Eat Me, Drink Me", while Type O Negative is touring Europe to promote its album "Dead Again".

Tickets for the show will be made available on April 26.

Link to comment
Share on other sites

Мерилин Менсън на концерт в София

 

 

Мерилин Менсън идва в София за „Арена музика". На 4 юли на столичния стадион „Академик" една от най-ексцентричните и шокиращи фигури в световния рок ще застане пред българските си фенове.

 

Заедно с Менсън - като специални гости на концерта му, в София идват и готик идолите от Ню Йорк Type О Negative.

 

Билетите за шоуто тръгват на 26 април, като първите хиляда от тях са по 20 лева, а останалите ще струват между 30 и 50 лева.

 

Месец преди изявата Мерилин Менсън ще пусне и поредния си албум "Eat me, drink me", който ще се появи на нашия пазар, издаден от Вирджиния Рекърдс/ Universal Music Group на 4 юни 2007.

 

"Всички песни в новия албум са писани, за да съблазнят някого умишлено," признава певецът.

 

„Не искам хората да си мислят, че това е някаква експлоатация на личния ми живот, но от друга страна парчетата в новия албум ме показват такъв, какъвто съм в момента. Показват много точно мен и онова, което чувствам сега".

 

Ексцентричният артист е роден на 5 януари 1969 в Карлтън, Охайо с името Брайън Уорнър. На 18 години заминава за Флорида, където работи като музикален журналист в местно списание.

 

През 1989 заедно с китариста Скот Мичъл създават група, в която решават да се представят с артистични имена.

 

От този момент Скот се прекръства на Дейзи Берковиц, а Брайън вече е Мерилин Менсън.

Името е крещяща комбинация от имената на легендарната Мерилин Монро и един от най-издирваните серийни убийци в света Чарлз Менсън.

 

Няколко месеца по-късно към тях се присъединяват басистът Гиджет Гейн и кийбордистът Мадона Уейн – Гейси. В този състав групата избира името „Marilyn Manson and the spooky kids”.

 

В продължение на година изнасят концерти в местния клуб „25-я Паралел" и продават демокасети с музиката си.

 

С подчертано шокираща визия, готически грим и впечатляващи светлинни ефекти, концертите им се превръщат в истинска атракция и това силно впечатлява публиката и критиката.

 

След 15 години на сцената, 10 супер успешни албума и безброй провокации по негов адрес в пресата, мегазвездата Мерилин Менсън не спира да изненадва феновете си. Със своята подчертано шокираща визия, скандални текстове и агресивен тежък саунд, Мерилин Менсън е институция в световната музика, превърнала се в истинска рок икона.

 

Неслучайно автобиографията му завършва с изказването: „Разбирам, че Америка, Nothing Records, приятелите ни и медиите са приели, че това е върхът на кариерата ни. А всъщност всичко тепърва започва...”

 

Нюйоркският готик метъл квартет Type O Negative става известен по цял свят с провокативната си визия и разтърсващи текстове. Групата е основана през 1990г. от Питър Стийл - вокал, басист и текстописец - заедно с членове на Carnivore и барабанистът Сал Абрускато.

 

Така е поставено началото на неподражаемите Тайп Оу Негатив. Останалите членове на групата са Кен Хикли (китара), Джош Силвър (кийборд) и Джони Кели (барабани).

 

Последният албум на Type O Negative - „Dead Again” - излиза на фаталния 13 март 2007 г. и светкавично се изкачва на челни позиции в музикалните класации по цял свят.

 

Източник-

News.bg

Link to comment
Share on other sites

ааааа това ще е уникално събитие :love :love :love

тоя човек толкова искам да го видя(чуя) на живо :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Маалка поправка - Тайп не са "гости" на Мерилин Менсън... Леко наобратно е - Мерилин Менсън подгрява Тайп О Негатив... Да сме наясно...

Link to comment
Share on other sites

независимо дали ше подгрява или не той ше направи шоуто :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хех... понякога сте много забавни с такива изказвания :Д

 

Иначе Type O Negative определено ще се гледат :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

датата наближава,гледам няма отзиви в темата :)

 

Ще има ли хора,които ще ходят или никои не слуша такава музика ? :)

Link to comment
Share on other sites

датата наближава,гледам няма отзиви в темата :)

 

Ще има ли хора,които ще ходят или никои не слуша такава музика ? :)

Хората, писали по темата може би? ...;)

Link to comment
Share on other sites

Менсън изпя парчетата които исках, но като цяло концерта не беше изпипан като хората. Особено липсата на охрана... ужас!

Link to comment
Share on other sites

Мбля... Емота, чалгари и пияни дебели метълки :sick . Поне Тайп О Негатив си заслужаваха...

Link to comment
Share on other sites

Менсън изпя парчетата които исках, но като цяло концерта не беше изпипан като хората. Особено липсата на охрана... ужас!

Да не оставяме на заден план и узвочението което беше направо ужас,баса беше като на велико търново колоните :lol:

иначе останалото като цяло си заслужаваше да се виде :punk

Link to comment
Share on other sites

Поне Тайп О Негатив си заслужаваха...

Точно пък тези ме разочароваха. Българите бяха в пъти по-добри от тях.

Link to comment
Share on other sites

Точно пък тези ме разочароваха. Българите бяха в пъти по-добри от тях.

 

Аз забелязах, че доста хора се изнесоха след като те свършиха. Менсън малко ме разочарова, честно казано. От песните, дето тя само mOBSCENE и Tainted Love бяха от малкото дето си струваха... Хубаво е все пак, че заложи повече на старите работи. Абе като цяло... Яко си беше, догодина пак :D!

Link to comment
Share on other sites

За охраната - по-заспала охрана не бях виждала X_x Оня, дето се качи на сцената и прегърна Менсън, след 10 мин куфееше пред мен, даже не го изнесоха нанякъде или нещо от сорта... човек може да скочи на сцената и да изколи цялата банда един по един, докато смотаните "ВИП гардове" се усетят...

Иначе си беше яко :) Особено на 5 метра от сцената (mm)

А публиката... мда... very emo ... с презрамки от черен сутиен, използвани като жартиери О.о

Link to comment
Share on other sites

презрамки от черен сутиен, използвани като жартиери О.о

Дори не мога да си го представя :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...