Jump to content
BulForum.com

Как трябва да изглежда 1 торрент ?


azneron

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Единствена критика е че почти всички гепите описанията от замундата ... :sick :unsure:

Кво значение има от каде са. Важното е да ги има... Предполагам замундата не са си ги лицензирали B)

Link to comment
Share on other sites

Единствена критика е че почти всички гепите описанията от замундата ... :sick :unsure:

... а ти можеш да ползваш nfo файловете на release групите, вместо някакъв твой, с който си правиш реклама или нещо от сорта (не ми е много ясно) :laughing:

все пак се вижда кой е пуснал даден торент файл. няма нужда да си го татуираш и на челото ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблем в това има ли?А за въпроса с лицензирането не е но пък става кофти. Филма свален от там описанието от там :( . Вярно има филми където ги намя никаде и аз съм стигал до там. Но въпроса е че при вас е цялостно.

Link to comment
Share on other sites

Ем ние сме 1 група ъпери където знаят как да качват :P

 

0 сийдър(и), 0 лийчър(и) = 0 пиър(и) общо No coment :D :D :D :D

няма проблем, но като имаш претенции, че си наясно как се качават торенти, не знаеш ли за какво служи nfo файла? те не са специално предназначени за торент системата (имало ги е преди още въпросния протокол да се разпространи толкова) ... щом го слагат "хората", значи има защо. едни работи като битрайт на видеото, резолюция, вид на аудиопотока ... такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Мога да качвам НФО файловете. И много добре знам за какво са. Въпроса е че шепа хора гледат там. Затова мисля че това е излишно.

Link to comment
Share on other sites

Мога да качвам НФО файловете. И много добре знам за какво са. Въпроса е че шепа хора гледат там. Затова мисля че това е излишно.

Щом смяташ така, а пък твърдиш, че си чел Правилата на Форума и тракера значи нещо май не е станало ясно и после се появяват теми в които ревеш, че ти променят торентите.

Това какво смяташ, че е правилно или не е същото като това което ти го писах и на лична за това което смяташ дали е смешно или не.

 

Тъй като искаш да продължаваш да участваш тук, аз съвсем отговорно мога да ти заявя, че ако не спазваш Правилата - всичките ти торенти, ще бъдат трити.

 

Успех и остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Продължавате да се заяждате с мен. Изразявам мнение а ти постоянно пишеш някакви теми в който се оказва че едва ли не обиждам някого. Незнам дали го разбирате че викам или де да знам.? С какво ви провокирам. Твойте съобщения както и да ги чета ги разбирам като някакъв вид заяждане. Това немога да го разбера? За 1та тема ли беше или какво?

Link to comment
Share on other sites

Movies, специално за теб (или групата ви знаещи ъпери) ще се самоцитирам от предложението ми за правила:

 

3. Да се забрани със закон меренето на пишки с други тракери. П2П обществото трябва да сме единни, а не да се изяждаме един друг.
Link to comment
Share on other sites

Movies, почини си... помисли върху отношението си към околните... дори и да тежиш две торби цимент, не се мисли за нещо по-специално... пък ако ще и да си последния "ъпер" на света... или ако щеш - първия... три дена отпуска от форума.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой може би да ми каже как мога да оцветя шрифта като тук

И как мога да слагам линк като този тук

39260s.jpg

 

Дано сте ме разбрали :)

http://bt.wrzru.com/tags.php виж тука пише всичко, иначе е така - text --->

 

Иначе и аз да похваля един торент...:rolleyes: Моя - Цък

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така е. Затова мисля че трябва да се направи една матрица (начин) по-който всички ъпери да правим описанията... Като в замунда или арена ...

Link to comment
Share on other sites

Така е. Затова мисля че трябва да се направи една матрица (начин) по-който всички ъпери да правим описанията... Като в замунда или арена ...

Аз това предложих още в началото на темата за въпросите. Вече е само въпрос на организация, след като групите са на лице.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...