Jump to content
BulForum.com

Как трябва да изглежда 1 торрент ?


azneron

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Еми оставих машината да почива...

това за почивка на компютъра винаги ми е било много смешно. Нали е машина? Каква почивка за машина. Хладилника да не почива случайно

Link to comment
Share on other sites

Уф ае като ше се хавалим, да се хвалим: http://bt.wrzru.com/details.php?id=2236

 

Какво ще кажете. Утре/събота ще ъпна всяка част по отделно, че има желаещи! :)

Добре за торента, но няма смисъл само да флоодиш със всяка част поотделно. То който иска да има само 1та, ще си изтегли само нея, а не 3те( ако случайно не знаеш :)) Така че по-добре не си губи времето с Властелина, а направи някои др хубав торент ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно предложение: Нека хората които са се заели с направата на bt.wrzru.com да направят стандартни NFO- файлове за игри, филми и т.н. или ако са прекалено заети да се направи една темичка където всеки ще може да предлага свои NFO- файлове и накрая да се изберат по един за всеки раздел.Също така ще се радвам ако има рездел BOOKS.

 

А ето и един мой торент http://bt.wrzru.com/details.php?id=1874

Link to comment
Share on other sites

това за почивка на компютъра винаги ми е било много смешно. Нали е машина? Каква почивка за машина. Хладилника да не почива случайно

 

 

Не го знаех. Иначе събота или неделя ще пусна една от любимите си трилогии! А дотогава може някое филмче да пусна!

Link to comment
Share on other sites

:huh: Имам проблем с качването на торенти! :huh: и по точно с такива, които са теглени от другаде и нямат NFO. :confused Я обяснете как става? :(

Link to comment
Share on other sites

:huh: Имам проблем с качването на торенти! :huh: и по точно с такива, които са теглени от другаде и нямат NFO. :confused Я обяснете как става? :(

 

Ами правиш си сам един такъв файл... Отваряш notepad/wordpad, запсиваш информацията и след това преименуваш файла и му слагаш разширение .nfo. И си готов! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но на мен ми писна от торенти които нямат никакво инфо освен заглавието което е копирано и в инфо файла (много умно!) Всички гледате да качите нещо там да го има пък количеството да е много а качеството да е никакво :(

 

А има и торенти които са само от една песен лелее ми почнете да качвате и снимки по една в торент ще е интересно. Обърнахте го на DC++ :angry1

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но на мен ми писна от торенти които нямат никакво инфо освен заглавието което е копирано и в инфо файла (много умно!) Всички гледате да качите нещо там да го има пък количеството да е много а качеството да е никакво :(

 

А има и торенти които са само от една песен лелее ми почнете да качвате и снимки по една в торент ще е интересно. Обърнахте го на DC++ :angry1

мда,прав си,съгласен съм има си и добрите страни,но както също и лошите-никакво инфо на моменти,картинка или нещо си друго относно запознаването,но все пак се радвам,че хората ъплоудват и сме длъжни да уважим трудът им

Link to comment
Share on other sites

мда,прав си,съгласен съм има си и добрите страни,но както също и лошите-никакво инфо на моменти,картинка или нещо си друго относно запознаването,но все пак се радвам,че хората ъплоудват и сме длъжни да уважим трудът им

 

 

Как да уважаваш трудът им, който е за 1-2 минути. Примерно ей тоя http://bt.wrzru.com/details.php?id=3190 !!! Аз като ъплоудвам торент, за да направя хубаво описание отделям около половин час... След като знам, колко време отнема да направиш нещо горе - долу добре, аз не мога да уважавам подобни ъплоудъри!!!

Link to comment
Share on other sites

само да вметна, че nfo файловете се използват от release групите за техническа информация на съдържанието, което мисля че е по-важно, тъй като обща информация може да се намери навсякъде в мрежата.

Link to comment
Share on other sites

само да вметна, че nfo файловете се използват от release групите за техническа информация на съдържанието, което мисля че е по-важно, тъй като обща информация може да се намери навсякъде в мрежата.

 

 

Така е... но като нямаш такъв нфо файл под ръка, по - добре е да си измайсториш нещо сам, а не да се отказваш от ъплоуда... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...