Jump to content
BulForum.com

Как трябва да изглежда 1 торрент ?


azneron

Recommended Posts

Така е... но като нямаш такъв нфо файл под ръка, по - добре е да си измайсториш нещо сам, а не да се отказваш от ъплоуда... :)

то не е казано, че трябва да го "правиш" ... изваждаш техническата информация от видео файла с помоща на някоя програма (аз примерно ползвам gspot) и я paste-ваш в един обикновен txt файл, на който му променяш разширението - от *.txt на *.nfo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Единствената ми критика е СИЙД ве!!! Кво си ги уплоуднал тея торенти, като няма да ги сийдваш!

 

 

Сеедвам ги,но в момента тракера е спрян!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ся кво очакваш? Някви супер ласкави думи за това, че си изпълнил условията за ъплоуд?!? Ако е така: "Браво!" Колкото повече като тебе, толкова по-добре!

Link to comment
Share on other sites

 

Май това е най -добрия торент в цялата тема ;) .Дано скоро някой да даде торент който да го измести :)

 

 

 

П.С. Тая тема ме вдъхнови да направя и аз торент :D

Link to comment
Share on other sites

Хора как слагате картинки (обложки или там каквото са ...) в информацията на торентите.Опитах с "URL" и "" (това не го показва -_- img от двете страни и url в средата) - и в двата случая нищо не ми излиза =/

Link to comment
Share on other sites

Хора как слагате картинки (обложки или там каквото са ...) в информацията на торентите.Опитах с "URL" и "" (това не го показва -_- img от двете страни и url в средата) - и в двата случая нищо не ми излиза =/

Сигурно за пореден път ще го напиша - ЧЕТЕТЕ ГО ВНИМАТЕЛНО :excl: :excl: :excl:

Пишеш [имг]линка към пика[имг] и си патрон :excl:

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже как да направя торента на такива рар-чета по 14.3МБ.

Да кажем 300.DVDSCR.XviD-NEPTUNE.torrent е на такива рар-чета, но аз го свалих от другаде разархивирано, апък искам да ъп-лоадвам в bt.wrzru. Пробвах с уинрар-а да го архивирам на части по 15МБ, ама май не става точно.

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже как да направя торента на такива рар-чета по 14.3МБ.

Да кажем 300.DVDSCR.XviD-NEPTUNE.torrent е на такива рар-чета, но аз го свалих от другаде разархивирано, апък искам да ъп-лоадвам в bt.wrzru. Пробвах с уинрар-а да го архивирам на части по 15МБ, ама май не става точно.

14.3MB, всъщност е като дадеш Make Archive - Split на 15,000,000. И защо, по дяволите, искаш да го правиш на архив по 14,3МБ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Браво, на мен лично ми харесват, може би в заглавието на първия е трябвало да споменеш за субтитрите на български.

Твоите торенти са по добри поне от 80% от останалите.

Продължавай в същия дух, но да знаеш, че пиърите не заслужават и 10% от това което правиш за тях, те си мислят, че това им е даденост и не са длъжни да ти помагат в сийда.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...