Jump to content
BulForum.com

Издирват се хора,които учат или са учили с ПГСАГ


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Злобиле,а защо си копирал моите думи ?!? Само да вметна че ПГСАГ сам го завършил преди 2 години,а не сам 11 клас(тъпия ми брат явно знае паса) :)

Link to comment
Share on other sites

@Zlobil - Аз завърших тази година :) и да прост съм бил като съм писал тия си глупости :) Определно детска пишка с още по детски акъл даже се смях като го четох... но пък ти далеч не се вживявай като голяма работа особено след като съм те виждал няколко пъти :)

 

Така че знаем си кирливите ризи и съм далеч от мисълта че си бил нещо повече на годините на които съм писал тези неща !

 

 

А това за даскалите не да се хваля пак ама да не казвам всички но Много хора и сега да стане на въпрос са ЧУВАЛИ за Теодор който от 8 до 12 си беше В клас и 13 даже :)

 

Кофти е че тук няма хора които да го говорят но определено на завършването ДИРЕКТОРКАТА го каза на микрофона...

 

...Нека незабравяме една от най-емблематичните личности в училище Теодор от Водно строителство... даже май го имам наклипче като ме награждаваха с диплома(не за олигуфрен а за шпакловчик ahahah )

 

 

Със здраве и без лоши чувства !

Link to comment
Share on other sites

не съм влагал лоши чувства като го написах , изразих мнение колко е глупаво да пишеш по тоя начин верно леко подигравателно ама като цяло без лоши чувства , екстра е щом си го осъзнал.....

 

иначе аз не можах да си взема последният "разряд" за специалист за съжаление :Д

сега май съм втори разряд без 13ти клас..... ма ше зема да се запиша да го ми го дадът

Link to comment
Share on other sites

Няма да сгрешиш 3та квалификационна степен не е просто някакво си звание :) ;)

 

Оп и да не забравя поне като цитираш...Дооглеждай имената по хубаво че не си ми написал името правилно тамън два пъти :) И просто за да не те държа любопитен...първият ми сексуален контакт(забележи с МОМИЧЕ) беше в 8ми клас...нещо с което малко момчета могат да се похвалят но по интересното за теб е моята СЕМЕННА ТЕЧНОСТ...повярвай доста съм напред в тази насока...обучаван съм на методи ,които дори не предполагаш че съществуват...

 

 

По-здрави :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да сгрешиш 3та квалификационна степен не е просто някакво си звание :) ;)

 

Оп и да не забравя поне като цитираш...Дооглеждай имената по хубаво че не си ми написал името правилно тамън два пъти :) И просто за да не те държа любопитен...първият ми сексуален контакт(забележи с МОМИЧЕ) беше в 8ми клас...нещо с което малко момчета могат да се похвалят но по интересното за теб е моята СЕМЕННА ТЕЧНОСТ...повярвай доста съм напред в тази насока...обучаван съм на методи ,които дори не предполагаш че съществуват...

 

По-здрави :)

Хахахахахахаахахахахаахахаахахахахаахахахахаахахахахахаха :bowdown: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, курса за трета степен ми излезна 50 лева барабар с изпита, който си беше чиста формалност. Мога да те свържа с жената, която ми води курса.

 

Иначе... гледам че вече меренето на пишките е стигнало до фаза мерене на семенна течност...

Link to comment
Share on other sites

Иначе казано почнахме да си правим философски чекииии!!!

Link to comment
Share on other sites

трябва да отида да питам дали изобщо е възможно след като веднага след 12ти клас не съм записал 13ти дали изобщо мога да го изкарам , знаеш ли като нищо може да ми потрябва някога.....

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че 13-ти клас можеш да го запишеш по всяко време.Друг е въпроса в каква форма.

Link to comment
Share on other sites

Слушай сега майсторе :)

 

Тази година министъра на образованието рече че повече няма да има 13ти клас !

 

И тази година за да не прецакат нашия набор, който изкара 5 години в професионални гимназии ,и да си вземем специалното за нас ще ИМА !

 

ПРИ ТЕБ НЯМА НИКЪФ ПРОБЛЕМ ДА ЗАПИШЕШ !!! но ще е задочно...а дали ще плащаш нещо незнам ,за нас ще е безплатно !

 

От догодина ще е забавно как в 12 клас ще се учат по 25 специални предмета които до сега бяха 15 :D ние нямахме време да си правим проектите камо ли догодина :) АЙЛЯК ДУПЕ ДА ИМ Е ЯКО !!!

Link to comment
Share on other sites

е то 100% ще е задочно ако изобщо запиша , най-вероятно и ще трябва да плащам ма тва е друг въпрос

ще отида да питам иначе аз не помня колко точно специални предмета съм имал ама ако е вярно че от 15 стават 25 мамата ще им се ебе..... аз с тая механика и стоманобетон накрая ми се ревеше , дадох една камара пари за проекти за да завърша.......

Link to comment
Share on other sites

Така така... ние стоманобетон нямахме !!! Иначе механиката я зех с 5 :) първия скор 6 втория 4 и ми писа 5 с о6те 124235245 изпитвания :D Да ама пък ние имахме други бири... Хидромелиорации , Технология по специалността , Технология на строителството , Канализация на населени места , Водоснабдяване на населени места , Пътно строителство , Технология на водното строителство и такива

 

аве със всяка година почват да шибат се по здраво... един квартален арап сега тряя6е да е 11 клас обаче 3 години се бори с 8мия и вика зема ли основното и се отказвам ! ахаахахах смятай на къде отиват нещата !

 

Иначе ТЪРСИ Марианка Спасова...даже ако я намериш във Фейсбука можете да сключите некфа сделка и за без мангизи много Точен Човек :)

Link to comment
Share on other sites

Абе освен че ти е дружка е и директор(не зам.) А вече е баш ДИРЕКТОР на даскалото ,незнам дали си запознад де :)

Link to comment
Share on other sites

@Zlobil - Аз завърших тази година :) и да прост съм бил като съм писал тия си глупости :) Определно детска пишка с още по детски акъл даже се смях като го четох... но пък ти далеч не се вживявай като голяма работа особено след като съм те виждал няколко пъти :)

 

Така че знаем си кирливите ризи и съм далеч от мисълта че си бил нещо повече на годините на които съм писал тези неща !

 

 

А това за даскалите не да се хваля пак ама да не казвам всички но Много хора и сега да стане на въпрос са ЧУВАЛИ за Теодор който от 8 до 12 си беше В клас и 13 даже :)

 

Кофти е че тук няма хора които да го говорят но определено на завършването ДИРЕКТОРКАТА го каза на микрофона...

 

...Нека незабравяме една от най-емблематичните личности в училище Теодор от Водно строителство... даже май го имам наклипче като ме награждаваха с диплома(не за олигуфрен а за шпакловчик ahahah )

 

 

Със здраве и без лоши чувства !

 

 

Няма да сгрешиш 3та квалификационна степен не е просто някакво си звание :) ;)

 

Оп и да не забравя поне като цитираш...Дооглеждай имената по хубаво че не си ми написал името правилно тамън два пъти :) И просто за да не те държа любопитен...първият ми сексуален контакт(забележи с МОМИЧЕ) беше в 8ми клас...нещо с което малко момчета могат да се похвалят но по интересното за теб е моята СЕМЕННА ТЕЧНОСТ...повярвай доста съм напред в тази насока...обучаван съм на методи ,които дори не предполагаш че съществуват...

 

 

По-здрави :)

 

 

Иначе казано почнахме да си правим философски чекииии!!!

 

 

Така така... ние стоманобетон нямахме !!! Иначе механиката я зех с 5 :) първия скор 6 втория 4 и ми писа 5 с о6те 124235245 изпитвания :D Да ама пък ние имахме други бири... Хидромелиорации , Технология по специалността , Технология на строителството , Канализация на населени места , Водоснабдяване на населени места , Пътно строителство , Технология на водното строителство и такива

 

аве със всяка година почват да шибат се по здраво... един квартален арап сега тряя6е да е 11 клас обаче 3 години се бори с 8мия и вика зема ли основното и се отказвам ! ахаахахах смятай на къде отиват нещата !

 

Иначе ТЪРСИ Марианка Спасова...даже ако я намериш във Фейсбука можете да сключите некфа сделка и за без мангизи много Точен Човек :)

 

Даааам. Темата взе да става много арна. А онова с арапа не е много за Фалба. Щом 99.99% завършват :pirate

Link to comment
Share on other sites

Темата е направо ЧАЙ ШУКАРИЕ !

 

Иначе пича просто е карък и не учи и неще и да има образование след като баща му е некъф голям баровец :)

 

А честито за 5000ния ти пост...сорка за офф-а !

Link to comment
Share on other sites

Абе освен че ти е дружка е и директор(не зам.) А вече е баш ДИРЕКТОР на даскалото ,незнам дали си запознад де :)

 

Даааа знам ходихме да видим класната и разбрах че е станала директор.....

Добре че не е станала Георгиева , аз при нея толкоз зор видях че като си затворя очите в 12ти клас и виждах стомано-бетонни конструкции .... толкова учене не ми се е събирало за всичките години колкото при нея за няколко месеца...

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал че не беше директор ? - Тамън 1 година !!! И ни е*а майката на всички даже ни накара нашия клас да подписваме декларация за недопускане на каквито и да е отсъствия... добре че беше малко преди да я махнат !

Link to comment
Share on other sites

Аз съм специалност "геодезия" и ми казаха 18 специални предмета...отделно ЗИП земеустроиство...и само като си помисля и ми се иска да се гръмна :(

Link to comment
Share on other sites

Е аз като завъшил вече геодезист мога да кажа че даскалото е супер... толкова купон на едно място едва ли ще намеря другаде....Само хубави спомени ще ми останат..дори и от инж.Шишков..... Страшилището на геодезиста..И Данчо спокойно ..12 клас си е айляк от всякъде.... Хахха не се притеснявай за Земеустройството ще ви бъде Старейшински... който всеки час ще ви занимава с ниви и БКП ... и ще говори пълни глупости и а бе знаеш го.... повече се притеснявай за Шишков.. макар че както казах.... мен ме кефи пича

Link to comment
Share on other sites

Аз завърших миналата година пичове, в момента си бачкам като Геодезист и мога да кажа че тази работа е много медена!

Определено си струваше 4 те години :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...