Jump to content
BulForum.com

Издирват се хора,които учат или са учили с ПГСАГ


Recommended Posts

А уе то олигофрения олигофрения ама.. тама ми е целия клас.. приятелката и тя.. тъй че що да не ида.. пак става шоу..бая познати виждаш ала-бала :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Тая по география е баси селската особа с големите притенции, а дали ще е толкова отворена ако и забия притенцийките в дупарата а?

Само едно мога да им кажа : Да се молят да не стана НЯКОЙ, че ще се безработни до края на дните си :) Мноу съм злопаметен.

Link to comment
Share on other sites

Аз го завърших през 2005-та . Изкарах страхотни 6 години там . Стига се оплаквайте , защото като завършите и ще си кажете "Ееех мамка му искам пак да съм ученик" . Ама да ви кажа това ще си го казвате след края на студентството ,защото няма по-яко нещо от студентския живот. :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Ей! Много се дървите бе хлапета...на 17 били,незнам си к'во... :lol: :lol: :lol: ...учете,не се оплаквайте!

 

Edit:Много ми е интересно дали вие "нахаканите" ще имате смелост да кажете това,което мислите на учителя в лицето...

Link to comment
Share on other sites

:laughing: То е ясно че няма никой да и каже....ама аз поне бая често се карам с тях и не ми пука кво ша им кажа...е после съжалявам ама.... наприме тая по БЕЛ мноо обича си праи гавра с нас...ама .... и аз с нея :punk
Link to comment
Share on other sites

Айде бе ! ахахах шефе точно можеш да разпиташ за Теодор 10в клас дали не казва сичко което мисли на тъпите даскали има го и доказано и документирано просто СЪМ прекалено важен субект за тях !!!

Link to comment
Share on other sites

И .... ще споделиш ли кое те прави важен за тях... :punk Те и мене нещо нещат да ме гонят .ама.. то и аз неща де :tongue Ама ся тряя си признаем че мноо често даскалите сами си го търсят..... и после нии сме им виновни

Link to comment
Share on other sites

Ае мекия за тия охлюфи we ! ми щото съм намерил тънката граница от базика до наредбата до резака и така нишо не моат ми кажат праа ги барливи когато си поискам !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Оп, оп ...

 

вече 13-ти клас.

 

Има вероятност и да ни закрият паралелката, но засега държим фронта, въпреки че сме малко на брой :punk .

 

Искам да изкажа специални благодарности на моята класна Маргарита Гостиловска, това е един човек, който ми даде насока в живота, ще съм благодарен докато съм жив.

Такива хора се помнят, всички мъки за контролни вече са отминали, но приятелските чувства ще ги помня дълго време!

 

Само аз ли се радвам изключително много на избора си на училище ? Моля ви, отстъпете крачка назад и погледнете възможностите, които са пред вас.

 

Вече започнах и да мисля по различен начин, понеже и работя по специалността(геодезия).

Да, харесва ми много! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
мен пък си ме кефи даскалото много :):):)

Ще си позволя да коментирам училището, защото от няколко години имам преки наблюдения над развитието му.

Като цяло училището не може да съперничи по организация на много други Пловдивски училища. Работата със стипендиите е много смотана, лелката която дава парите винаги се кара за нещо. Гецова е много смотана и въобще не става за класен ръководител, като се сетя за нея ми идва на ум как в главата и е само как да "покаже"(не буквално) среден пръст на учениците, да се отърве от тях.

Радвам се, че не съм учил там :) , преди не знам как е било, но сега не ми харесва как стоят нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Готино си е даскалото стига мранкахте,а тая лелка за стипендиите да е голям боклук,изживява се за човек само пред учениците,а като си купува билет в автобуса мълчи!!! За да си останал на изпит си невероятно тъп,ограничен и безотговорен(освен ако не е по механика или геодезия,там понякога е късмет да захапе6 нещата) :punk

Link to comment
Share on other sites

Даскалото си е екстра, 5 прекрасни години, мъчно ми е за него като го заварших, и без да учиш можеш да го завършиш, стига да имащ малко мозък, иначе и аз учих геодезияи и Шишков ми бвшв класен. 11 и 12 клас на изпити ме остави много противен човен, иначе имаше и готини даскали

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Училището е чудесно, дава отличен старт за тези, които по-нататък желаят да се занимават с избраната специалност. Искам само да питам kennyg - как изобщо направи такива смели заключения за организацията на училището като не си учил там?

Лично на мен най-трудна ми беше механиката - голем зор, големо чудо, спомням си как инж. Маврова и инж. Пенчева затягаха юздите, сигурно още пишат яко двойки... :rolleyes: Сега, доколкото разбрах вече няма 13ти клас, а и училището си има нов директор - много готин човек ;)

Един от преподавателите, който уважавах най-много беше госпожицата тогава по български език - Мара Иванова, също много готин човек (:

Link to comment
Share on other sites

Няма втора такава като Пенчева.. И до днес срещнем ли се - се поздравяваме. Зор, зор, зор и пак зор беше, ама честно казано искам пак :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Училището е чудесно, дава отличен старт за тези, които по-нататък желаят да се занимават с избраната специалност. Искам само да питам kennyg - как изобщо направи такива смели заключения за организацията на училището като не си учил там?

Имам огромни преки наблюдения над вашето училилище и част от организацията му, като най-голям плюс определям екскурзиите ви, които в много други училища не се организират. А кое училище не дава отличен старт за избрана специалност :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам огромни преки наблюдения над вашето училилище и част от организацията му, като най-голям плюс определям екскурзиите ви, които в много други училища не се организират. А кое училище не дава отличен старт за избрана специалност :laughing: :laughing: :laughing:

Личи си колко преки наблюдения имаш :)

Link to comment
Share on other sites

Тая по география е баси селската особа с големите притенции, а дали ще е толкова отворена ако и забия притенцийките в дупарата а?

Само едно мога да им кажа : Да се молят да не стана НЯКОЙ, че ще се безработни до края на дните си :) Мноу съм злопаметен.

 

 

Какъв ще станеш бе мамин златен? Ти си НЕграмотен .... какъв очакваш да станеш .... чистач ? И като ходиш да им чистиш да да ги гледаш лошо......

Отделно не се изживявай като ебахти бияча и че си непробиваем , тва че в момента си в пубертета и имаш малко повечко силичка от обикновенно , наболи са ти девствените мустаци и си се целувал с Пенка от 8Б клас не те прави рамбо..... :ph34r:

 

Айде бе ! ахахах шефе точно можеш да разпиташ за Теодор 10в клас дали не казва сичко което мисли на тъпите даскали има го и доказано и документирано просто СЪМ прекалено важен субект за тях !!!
Ае мекия за тия охлюфи we ! ми щото съм намерил тънката граница от базика до наредбата до резака и така нишо не моат ми кажат праа ги барливи когато си поискам !
Готино си е даскалото стига мранкахте,а тая лелка за стипендиите да е голям боклук,изживява се за човек само пред учениците,а като си купува билет в автобуса мълчи!!! За да си останал на изпит си невероятно тъп,ограничен и безотговорен(освен ако не е по механика или геодезия,там понякога е късмет да захапе6 нещата) :punk

 

Питайте за Тодор от 10В бе..... ьахьахьхах123хХЬХ|хьЬХ|Хьхь\\?!@#?!@#

Важен субект ?!@?#!?@ ХАХахХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ Само да те питам тая година вече би трябвало да си 11-ти клас .... започна ли вече семенната ти течност да побелява и да става по-гъстичка или още е само водичка ?!? ЬХАХЬХАЬХЬА ПИТАЙТЕ ЗА ТОДОР ОТ 10В...... :woot :woot :woot :woot :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

супер .... сега му кажи да влезе да прочете кво е писал и ако е възможно да осъзнае колко просто лапе е бил....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...