Jump to content
BulForum.com

Издирват се хора,които учат или са учили с ПГСАГ


Recommended Posts

Гледам станало е модно да има такива теми и си викам що да не направя и аз...Та ако има хора от тва даскало да се обаждат.... и да го коментираме :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Ха-ХА добре дошъл в клуба...то наистина е мноо гадно даскало..шото гадните даскали искат мноо учене а това по 10000 предмета не виждам как ще стане... А и законите са им като на няква каторга..а БТВ ти кой си и кой клас си

Link to comment
Share on other sites

Той е племенник на заместник директорката ПЕЙЧИНОВА и е 12ти клас !!!

 

МАДА ФАКА и аз съм в тая каторга да го ярам много тъпо даскало нема такафа шитня аз съм 10в клас а ти кой си Джони

Link to comment
Share on other sites

Еми аз съм 10г Лазар.. и ари уе толкова ли няма хора да пишат ж тая тема от нащо даскло дето нз.. ама мноо режат тама ей

Link to comment
Share on other sites

Щом толкова не ви понася даскалото, защо тогава сте влезли там аз да ви питам. Завърших го 2004-та година и мога утвърдително да кажа, че е една от най-добрите школи по специалността си. Ако продължите да учите същото и след средното си образование ще разберете за какво ви говоря... Да не споменавам, ако имате желание да се занимавате със строителство и занапред колко много възможности има пред вас. Даскалите са си супер пекани стига да видят, че влагате н'як'во старание все пак, а не просто да се явявате там! Винаги когато имам възможност ходя там да се виждам с познати лица, ако имах възможността отново бих учил там!

kaktusa, каква специалност си бил и как се казваш!?

 

Moga da kaja samo na tezi koito vse i6te sa tam-GORKICHKITE!!! :P

 

ПГСАГ-Професионална гимназия по строителство и архитектура

 

ПГСАГ - Професионална Гимназия по Строителство, Архитектура и ГЕОДЕЗИЯ

Link to comment
Share on other sites

Абе то че си е бая елитно у-ще си е... наистина обучението е на мноо добро ниво...ама страно що аз не съм при такива пекани даскали..а се сам при такива дето гледат да те забият.. и които все си мисля че с удоволстие ти ги пишат тея двойки.. то на мене бележника ми стана еднообразен с тея двойки вече..те явно не разбират че е малко трудно за всеки ден да си подготвен по 1000 предмета дето имаш....а тая година благоволиха и на изпит да ме оставят...само щтото сам бъбрил в часовете.. е тва справедливо ли е :cry

Link to comment
Share on other sites

Кво става Лазаре :bgrin: аз съм Данчо от 9г :lol: Хуу си са сетил да напраиш такава темичка.Не се оплаквай ве нормално зле е :tongue

Link to comment
Share on other sites

Дейба секи съжалява че е влезнал в строителния ,а аз се питам кой ме би по главата да влизам там ???

Link to comment
Share on other sites

А уе я дайте.... всеки дето е от тва даскалo или е бил от него.. да споделя разни мизериии с даскали дето са ставали и да казва кой го е дразнил най-много и кои мрази така да се каже :punk :lol: Аз ще запазя мнението за по-късно :excl:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Офф а на мене и кошмарите вече са ми с даскали от тва даскло...особено често тама се появяват даскалите в коплект щото няма един дето да не ме е писхясал.... мноо малко са тея готините-Гроздана Иванова,Георги Чемишанов... и май са тва от тея дето мо преподават
Link to comment
Share on other sites

Ако ще говорим за точни даскали няма как да не кажа Гюдженов :punk :punk :laughing: .И Иванова е готина неска ми писа 6 по чертане ;) и да не забравим Сънчо :sleep: :sleep:

А тея дето много гърчат са Анелия Георгиева, пфф някой хора знаят за кво става въпос(които са Геодезия :) ), а тая по български дето ми е е дроб сърма от сякъде не може да говори бългаски обаче е даскалка тцтц

Link to comment
Share on other sites

хаха данчо брат ми прав си..тая Георгиева е мноо зле горката... мъчи се да го раздава няква тама... ама ша и духа и тя ша напълни гащите.... а инъче да Гюдженов не ми е преподавал..ама доста пъти сам лафил с него.. и харабия .. е мноо точен и готин... пфф ся се сетих тая по география Т.Колева.... пфф тая толкова ме дразни че искам да и вкарам шамарите

Link to comment
Share on other sites

КФото и да си говорим БЪНДИТО по физическо е пича както и КОЛЧЕВ ПРОКОПИЕВА по зградо е айляк както и НАшия даскал по ВиК това е общо взето !

Link to comment
Share on other sites

Оле неска някой ша хоиди ли на тоя шибан театър ве.....То май поне който иде ще е освободен за 1-вия час ама аз се чудя дали да не се освободя за целия ден :D

Link to comment
Share on other sites

Е-е-е що никой не пиеше темата ве :cry А БТВ ша има ли някой от форумците където тая вечер ще идат на купона в "Чака-Рака" ..Аз очаквам че пак ша стане яко шоу като миналия път.....А и да добавя тая по география не спира да ме нерив... жалко че немога да се оплача от тормоза и ;)

Link to comment
Share on other sites

Ае шефе ти си станал на 17 години вече ше ми хои на детска още повече с лапетата от строителния баси и олигофренията ахахахаахахахахахахахахахахахагх !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...