Jump to content
BulForum.com

Easy-lan


Recommended Posts

350kb/s нз какво е ставало имало ли е нещо но ме кефи че си спомняк какво беше да сваляш с 300кб/с едно от любимите си анимета.Това е второто аниме което свалям с 350кб/с само се надявам да не е нещо моментно

Speedtest

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
350kb/s нз какво е ставало имало ли е нещо но ме кефи че си спомняк какво беше да сваляш с 300кб/с едно от любимите си анимета.Това е второто аниме което свалям с 350кб/с само се надявам да не е нещо моментно

Speedtest

 

На коя тарифа я постигаш тази скорост

Link to comment
Share on other sites

И ся последно на 19 левовата тарифа има ли инсталационна такса или не че не разбрах.Другия въпрос ми е за колко време те вързват и само 1 офис ли имат на "Тракия" 9а щото ми се струва че около Евмолпия съм им гледал офис

Link to comment
Share on other sites

Значи на тарифата от 19лв плащаш и 19лв депозит(общо 38лв) ти излиза прекарването,централния им офис е на 9а иначе картите с които си плащап интернет-а могат да се закупят от всички кабинки на нет тел в Пловдив.Интернета ми през дена е прекрасен но сега почна да се среща явлението вечер след 20:00 нет-а да е доста зле 25-30кб/с бг и 10-15 международен с доста висок мс нз на какво се дължи това но не е приятно иначе през дена международен 50-60кб/с бг-то ми е 340-360кб/с на 19лв тарифата съм.

Link to comment
Share on other sites

И ся последно на 19 левовата тарифа има ли инсталационна такса или не че не разбрах.Другия въпрос ми е за колко време те вързват и само 1 офис ли имат на "Тракия" 9а щото ми се струва че около Евмолпия съм им гледал офис

 

Тва "Тракия" 9а е името на улицата, а не на квартала Тракия. И се намира наистина към Евмоупия Някъде срещу Районното.

Link to comment
Share on other sites

Тва "Тракия" 9а е името на улицата, а не на квартала Тракия. И се намира наистина към Евмоупия Някъде срещу Районното.

Ххахаха....я пак?Къде е улица "Тракия"?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

az sam na teq i sam dovolen zasega vapreki che v pikovite chasove skorosta stava mnogo pikliva i otvreme na vreme dropi no sym dovolen pone momchetata doidoha za nqma i 2 dni shtoto beshe sabota kogato gi viknah. Internetionala im e malko v gz no se nadqvam da go poopravqt. Za razlika ot giga drishnite teq zaslujavat pohvala.

Link to comment
Share on other sites

От 2 дена съм отделно ... от нашия лан които бяхме първите в Тракия зона ЮГ и ето резултатите:

БГ ТРАФИК

122097909.png

ЧУЖД-Германия

122098647.png

 

Има един проблем и моля най-сърдечно emilios защото той бачка там да ми каже. НЕ СЪМ ГИ ХВАНАЛ НИКОГА ТИЯ СКОРОСТИ .. дефакто имам 1 Mbit/s (125kb/s) които хващам когато свалям от abv.bg нещо от чекмеджето си. Чуждия трафик ... как да кажа не дига повече от 50 кб/с. За ъплоуда немога да говоря защото:

 

1. От който и да е БГ тракер (arenabg.com или zamunda.net или avatarbg.info) ако ще да има над 500 сидъра аз си свалям с 15 кб/с уплоудвам с 5 кб/с с който и да е клиент (BitComet или utorrent). Същото е и ако го оставя да седи така над .. 2-3 часа .. не мърда от 10-15 кб/с

2. От който и да е чужд тракер(Scenetorrents.org или bitmetb.org) пак с доатъчен брой сидъри не вдигам повече от 50 кб/с.

3. Локалния ми насича филмите ... измерена скорост от там не повече от 200 кб/с. Имам сложените всички кодеци които са нужни, както и задължителната Windows media player 10

 

След като се обадя на учтивите операторки в София (0700 12 700) почват да ми се хвалят че скороста на 29 лв е до цитирам: 10 Mbit. И че разбираш ли всичко си е ок. Къде в Пловдив има такова нещо - никъде и да престанат с тия хвалби. Поне 4 пъти се обаждам - само един пич каза че ще проверят трасето, но всичко си е така.

 

Та извода е .. какво става Емо ( emilios ) ... къде е нета, нет за тарифа БРОНЗ (29 лв) Така ли ще е .. винаги, или е временно. Погледни проблема, защото ако продължава така .. няма да мине и 1 месец и ще сменя доставчика.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Easy-Lan,2дена нямане нет заради дъждовете после една вечер без нет сега пак 50мин без нет нз какво правят но въобще не ми харесва положението и изключително съм бесен че в този град няма спакана конкуренция никой никви намаления на инсталационните не прави съществени, не си мърдат дебелите седалища да привлекат с нещо хората (скорост,качество)отчаян съм..

Link to comment
Share on other sites

никой никви намаления на инсталационните не прави съществени

 

 

ммм не е много за тука тва мнение но според мен именно конкуренцията си каза думата - ще дам пример с Визио щот аз съм техен абонат и съм в час най - вече с тяхните тарифи.

по отношение на инсталационните такси - те са намалени от 72 на 36 лв сравнение с миналата година (според мен е доста "съществено намаление")

също така сравнение с миналата година скоростите са в пъти по бързи за същите пари... тва ако не е "съществена" промяна та на, а за да се осъществи тази промяна бе налице 1 катализатор - КОНКУРЕНЦИЯТА

Link to comment
Share on other sites

съществена казах,защото само визио са си е намалили посочи ми друг достачвик който да си е намалил?? май няма да можеш а и другия момент конкуренция мога да кажа че има в шопландия но не и тук тама от маса време няма инсталационни такси,скоростите хубаво са ги увеличили но качеството на нет-а също не е на нивото което трябва да е

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз и един приятел сме на easylan и той сподели нещо обаче аз не мога да го намеря в network connections :( Имали някакъв начин това да стане :unsure:

и още нещо защо от арена.тв свалям с маск 300 :unsure: в повечето случай се върти около 250*280

Link to comment
Share on other sites

.....той сподели нещо обаче аз не мога да го намеря в network connections....
Не ви препоръчвам Window_кото споделяне на файловете, защото то е предназначено да работи в малки домашни или фирмени мрежи, и поради това не е достатъчно защитено а и не поддържа възобновяване на прекъснат трансфер. Изпозването му в публични мрежи не е разумно. За споделяне на файлове е по добре да използвате някой FTP или HTTP сървър - аз използвам безплатния hfs сървър - опростен но за сметка на това лесен за употреба.
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам защо от арена.тв не мога да свалям с повече от 100??Винаги 80-90!А един приятел,който също е на aesy-lan и ни разделят 3-4 блока сваля с 600-700!И под 300 не ми каза,че пада!!

Link to comment
Share on other sites

Аз по едно време свалях с 350кб/с толкова ми беше и бг-то после обаче пак 120кб/с и отново забравих за онлайн гледане на филми(става доста важна екстра когато имаш 10гб хард...)и ме раздразниха с още няколко неща и се върнах на ггшит

Link to comment
Share on other sites

До тук бян с тоязи изи лан - лъжат за скоростите .. мизерия тотална са .. :) Тая седмица им казвам чао :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това е най-лъжливата фирма за пренос да данни (интернет).Работих за тях една година като през цялото време ме лъжиха ,че имам договор а аз нямах ,освен това скоростите за които говорят са пълна измама и имат много прекъсвания.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И аз бях на Easy-Lan определено нямах такива скорости но нямаше и да ги чакам с тяхната несериозност а относно тия скорости на каква тарифа са? не са нещо непостижимо Лангейм на 35лв имат подобни скорости

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа аз сам на easy-lan от една година и скоростите са повече от добри спрямо другите доставчици в Пловдив. Ето вижте тези снимки. изтеглете от тук: http://4storing.com/oie53/34379f42e41ff3c3...0a17ad5a5c.html

на 19лв такса са тези скорости

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

нета си е перфектен :) самоче от няколко дни ми изписва като пускам пс-то едно балонче на което пише:A dublicate name exist on the network! :unsure: И понякога(вечерта повечето пъти) както си се ровя изведнъж ми изписва A network cable is unpluged :angry:

Как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...