Jump to content
BulForum.com

Easy-lan


Recommended Posts

Ми аз като гледам , по добре на този етап да си седя на GGbit-a.

Тея договори направо ме влудяват!

А пък за Ланките просто едвали кои знае колко ще спечеля от смяната да доставчика.

За ЕК и лаф да не става! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Подал съм заявление за включване на Лангейм, чувам че в наш'та махала не им били зле скоростите и постоянността, чакам ги вече втора седмица и хвърлям ези-тура дали да си платя и следващия месец на ЕК... :blink:

А от брошурите на EasyLAN няма отърване... всеки ден има нови и нови в пощата!

Link to comment
Share on other sites

а тези карти от месец за месец ли са или за определен период т.е. от датата на включване/логване до еди коя си дата? вторият вариант би бил доста удобен (поне аз не знам някой да предлага подобен род услуга).

само от доставчика ли могат да се купят или имат представители?

 

освен това, не знам за вас, но аз не мога да приема на сериозно едно ISP, което на официалната си страница никъде няма поместени скоростите на тарифните си планове ... или аз не довиждам нещо? :unsure:

 

 

Привет на всички ! Нека да поясня относно този интернет доставчик.Работя в тази фирма и брошурите , които са разнесени наистина на тях пише , че включването е безплатно но фактически се зареждат

2-ве карти по избор на клиента в зависимост от избраният от него тарифен плант. Едната остава депозит , евентуално ако клиента се откаже , той получава 1 месец безплатен интернет. При нас достъпа до интернет се осъществява чрез канекция посредством PPPOЕ протокол.Офисът се намира на ул."Тракия" 9А / тел. 622-303

Link to comment
Share on other sites

канекция посредством PPPOЕ протокол

би ли разяснил за незапознатите какво точно представлява това

 

евентуално ако клиента се откаже , той получава 1 месец безплатен интернет

и кво му е безплатното на тоя месец, като съм си го заплатил предварително

Link to comment
Share on other sites

би ли разяснил за незапознатите какво точно представлява това

и кво му е безплатното на тоя месец, като съм си го заплатил предварително

Защото няма инсталационна такса.

Link to comment
Share on other sites

91938799.png

 

91938152.png

 

Преди малко ми го вързаха и съм много доволен. Тоя нет е с класи над достъпната тарифа на еврокома. А най-доволен съм, че за 19 лв на месец мога да си гледам онлайн филми от локалния им сайт

Link to comment
Share on other sites

Нещото което ме радва при тях е че скоростите ми ги даржи почти стабилни цял ден независимо дали рано сутрин или късно вечер за разлика от ггбит но аз имам лек проблем с локала трябва да звънна :)

Link to comment
Share on other sites

който им е абонат, нека пусне един тест - http://www.speedtest.net/

мисля че е по-добре да се гледат цифрите, отколкото малко или много субективни мнения.

ето и за българския пийринг - Български сървър, тъй като в последно време стана значителен приоритет. за сметка на локалните скорости (според мен)

 

 

Нека наистина някой, който се е включил да направи един тест на тия сайтове.

Link to comment
Share on other sites

92134524.png

 

Тва е в Германия

 

92139337.png

 

Тва е в България

 

Това ми е скороста на ГГбит и засега не мисля да се местя другаде...вярно локалните се преебаха,ама те не бяха много хбави още от началото...вече си свалям само от замунда...

 

 

гледам ги тия еаси лан и си викам...като,че ли не са по-добри...навсякаде гледам никой не доволен от ГГбит,но тук в Смирненски си е наред нета

Link to comment
Share on other sites

Точно тва е проблема на ггбит неможе в единия квартал интернет-а да е 6 а в другия да е супер зле тва е некоректно спрямо клиентите като цяло и тук възниква другия въпрос ами утре ако стане така,че смирненски се скапат скоростите,а в друг квартал се оправят пак ли ще пеем песента,че сме доволни..а за съпорта не искам да говоря...

Link to comment
Share on other sites

91938799.png

 

91938152.png

 

Преди малко ми го вързаха и съм много доволен. Тоя нет е с класи над достъпната тарифа на еврокома. А най-доволен съм, че за 19 лв на месец мога да си гледам онлайн филми от локалния им сайт

 

 

Ми да ти кажа не виждам с какво е толкоз добър, 70 К не е кой знае колко над ЕК, вярно българския ъплоуд

е по-добре, но външния пък е два пъти по-слаб. Нищо революционно не виждам което да ме накара да се преместя.Лан-а си е лан и сам по себе си е обречен като бъдеще. За мен е важна стабилността, локала не казваш колко е но вече локалите нямат тази сила за зарибяване на клиенти защото виждате накъде вървят нещата.Ако българския беше поне 200 К симетричен (ъп и даун) вече щеше да е друго и щех да се преместя, ама за едни въшливи 25К отгоре и то само за българската мрежа е нищо. Ами ако ми потрябва да свалям нещо от чужбина или просто да ровя.Знаете че няма нищо по-гадно от това да минеш на по-ниска скорост, веднъж свикнеш ли край, не че по-рано не се кефехме като се вържем на 4 К от бтк-то.

 

Аз съм на тях от 1на седмица скоростите са ми що годе стабилни смисъл под международния не пада под 20кб/с бг-то ми е 90кб/с,но при един приятел на същата тарифа лепи 60кб/с международен 300кб/с бг немога да се оплача като цяло най-важното е че нета не ми се насира както беше последните седмици при гигабит имаше 3-4 спирания но не бяха за повече от 3-4мин и не толкова на често.

 

Тоест искаш да кажеш че твоя приятел за същите пари получава три пъти повече. От опит знам че нема да ми се паднат неговите а твоите скорости а това ме кара да се чувствам леко прецакан, затова мразя ланките защото само хари потър знае какви са скоростите. Егати и услугата, егати и интернета.

Link to comment
Share on other sites

Интересно, като гледам, кой интернет доставчик пише отдолу, едва ли е нещо по-различно, едва ли е нещо по-хубаво.. Inter-BG-Com Ltd. хаха :D А някой конспиратор беше споменал, че почти всички isp-та в Пловдив са под една и съща софииска шапка..

Link to comment
Share on other sites

Абе тия са някви фантоми ми се чине.3 пъти ходя до "офиса" им и все е затворено.Телефоните им дават заето постоянно,а и не ми отговарят на мейлите.Бях навит да ги пробвам,ама май е невъзможно да стане.

Link to comment
Share on other sites

та :-) от нашия блок бяхме един от 1-вите потребители на Easy-lan :) Докараха ни го с радио :) сочещо към SPS-а :)

 

Та как стоят нещата :) нета е луд .. за момента незнам да имат локални ама си имам торенти :) за ко ми е кокален .. лятото .. през ноща имах 2-ни скорости :) Не е спирал почти никога само ако имат някъв сериозен проблем. Никви ограничения :) всичко е ок :) Доволен съм .. от него. Това че няма инсталационна е добре .. :punk

Link to comment
Share on other sites

Естествено че имат локален - арена.тв. Нета наистина ,както съм казал и преди, е най-добрия в Пловдив по отношение цена-качество. А и тези ваучери са супер удобни зареждаш си когато искаш по колкото искаш

Link to comment
Share on other sites

Естествено че имат локален - арена.тв. Нета наистина ,както съм казал и преди, е най-добрия в Пловдив по отношение цена-качество. А и тези ваучери са супер удобни зареждаш си когато искаш по колкото искаш

 

Много странно ... не отварям следния саййт ... защо ли :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

в момента и на мен не миго отваря, но опитай по късно. Влизаш с името и паролата ти за нета

ЕДИТ: Днес цял ден имаше проблем със сайтовете им, но в момента вече всичко е точно

Link to comment
Share on other sites

А и тези ваучери са супер удобни зареждаш си когато искаш по колкото искаш

Това за ваучерите не горазбрах. Как така по колкото си искаш? От колко има?

Link to comment
Share on other sites

Еми 14, 19, 29, 49 и 99 каквито са и таксите за месец в различните тарифи. Аз примерно сега като съм на 19 левова тарифа, ако заредя ваучер от 49 лева, си плащам за следващите 2 месеца и половина, а ако заредя 14 лева за 19 дни някъде. На сайта им си имаш сметка, която можеш да си я проверяваш, когато си искаш и всеки ден ти се отнема сумата за деня която ти се пада, в случая при мен ми отнемат по 63 стотинки на ден

Link to comment
Share on other sites

A ако днес си на една тарифа, можеш ли утре да минеш на друга, като така да ти взима по-повече или по-малко пари на ден? Примерно съм на тарифа от 49 лева, но заминавам за няколко дена някаде и няма да си ползвам РС-то и минавам на 14 левовата. :) После ми се налага да свалям нещо по-голямо и ми трябва повече скорост и си минавам на 99 левовата тарифа за 1-2 дена и така да си ги въртя както искам, може ли така?

Link to comment
Share on other sites

A ако днес си на една тарифа, можеш ли утре да минеш на друга, като така да ти взима по-повече или по-малко пари на ден? Примерно съм на тарифа от 49 лева, но заминавам за няколко дена някаде и няма да си ползвам РС-то и минавам на 14 левовата. После ми се налага да свалям нещо по-голямо и ми трябва повече скорост и си минавам на 99 левовата тарифа за 1-2 дена и така да си ги въртя както искам, може ли така?

Уместен въпрос :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

A ако днес си на една тарифа, можеш ли утре да минеш на друга, като така да ти взима по-повече или по-малко пари на ден? Примерно съм на тарифа от 49 лева, но заминавам за няколко дена някаде и няма да си ползвам РС-то и минавам на 14 левовата. :) После ми се налага да свалям нещо по-голямо и ми трябва повече скорост и си минавам на 99 левовата тарифа за 1-2 дена и така да си ги въртя както искам, може ли така?

 

Значи да поясня относно тарифните планове.Може даден клиент да минава на по-висока или по-ниска тарифа само от началото на следващият месец.Като предварително се обади в Call center-a на тези телефони 0700 12 700 или 0897899516.Ако на някой му се наложи да отсъства за 10-15 дни може да звънни на телефоните по-горе и да му замразят сметката.След като се върне пак се обажда и му отварят акаунта и продължава да ползва интернет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...