Jump to content
BulForum.com

Rocky Balboa (2006)


paspartu

Recommended Posts

На 20 декември 2006 г. излиза шеста серия на филма Роки. След 16 години Силвестър Сталоун реши да върне на ринга "Италианския Жребец"-Роки Балбоа :D .

 

Има ли и други зарибени?

 

Какви са очакванията ви за шестата серия?

 

55214_ab.jpg

 

Трейлър: http://www.youtube.com/watch?v=yBllk5EheSA

Сайт: http://www.rockythemovie.com/

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0479143/

Link to comment
Share on other sites

Супер.И сега като гледам Роки се радвам като малко дете.Просто едно време нямаше много голям избор и Роки беше като някаква класика.Май на 20-ти ще съм първи в киното

Link to comment
Share on other sites

Ако световната премиера дойде и у нас де ;)

Иначе преди да гледам трейлъра си мислех, че ще е боза, но сега имам повече надежди и със сигурност ще го гледам с интерес. Дано новите Роки и Умирай Трудно бъдат поне толкова добри колкото ги помним.

Link to comment
Share on other sites

Не се обиждайте, но всеки, който гледа този филм (а и по принцип други филми) с такова качество и си мисли, че може да даде адекватна оценка на филма епълен глупак :)

Link to comment
Share on other sites

тва до колкото знам, ще е последния филм на Сталоун май.. тряя да е як като за последен : )

в момента снима още два които се очакват за сега чак 2008, единия е Рамбо 4

Не се обиждайте, но всеки, който гледа този филм (а и по принцип други филми) с такова качество и си мисли, че може да даде адекватна оценка на филма епълен глупак :)

филма е с добро качество, още повече че е на един диск. проблема е след 45 мин. когато се получава разминаване на звук и картина, вече излезна версия в която този проблем го няма :)

Link to comment
Share on other sites

в момента снима още два които се очакват за сега чак 2008, единия е Рамбо 4

Роки, Рамбо... явно Силвестър е загазил за пари. То никога не е късно човек да стане за режил, а на Сталоун май няма да ми е за първи път.

Link to comment
Share on other sites

Роки, Рамбо... явно Силвестър е загазил за пари. То никога не е късно човек да стане за режил, а на Сталоун май няма да ми е за първи път.

 

според мен връща славата си и ще завърши по достоен начин кариерата си

Link to comment
Share on other sites

Не е това филма за този велик артист. Много муден филм, но дори и заради последния мач си заслужава да го гледаш. Не мога да го гледам такав стар този човек. Стотици пъти съм гледал Рамбо, Кобра, Танго и Кеш, старите части на Роки. Жалко, че това най-вероятно ще е последният му филм.

 

ПС: А как се казва песента на която той се надъхва и тренира. Да си я сваля и аз :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Rocky.Balboa.PROPER.DVDSCR.XViD-mVs

 

вече излезна новата версия на филма всички проблеми със звук и картина са премахнати.

 

моля ако някой може и има желание да го качи на локалния. мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Сега го гледах и аз :)

Не е зле , даже ми хареса , че накрая победи ****** защото иначе щеше да е прекалено измислено .

Link to comment
Share on other sites

Сега го гледах и аз :)

Не е зле , даже ми хареса , че накрая победи ****** защото иначе щеше да е прекалено измислено .

това наистина беше добре, мисля че беше достоен завършек на РОКИ :)
Link to comment
Share on other sites

Да, завършекът е добър...Абе филма е доста як!Не са оплескали старите части!Браво! :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

Голяма мания.Филмът е направен страхотно,яко се усещат old school хавите.Някои сцени бяха заснети по начин,който ме караше да си мисля,че гледам Роки от едно време.Даже мисля утре да изгледам всичките части :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...