Jump to content
BulForum.com

Rocky Balboa (2006)


paspartu

Recommended Posts

Сега го гледах и аз :)

Не е зле , даже ми хареса , че накрая победи ****** защото иначе щеше да е прекалено измислено .

 

Момент не загуби ли с 1 точка. Аз го гледах без субс и е възможно да съм объркал :)

Link to comment
Share on other sites

Без съмнение най добрия филм който някога е съществувал,филмът който завинаги ще остане в сърцето ми.Определено тази серия беше невероятен завършек !!!

Link to comment
Share on other sites

Загуби с 1 точка,ама не тва е важното

 

Мен най ми хареса, когато "my nigga" каза на края на мача. " Ти си един луд старец" и после нащо момче - "Ти си добър шампион". Иначе филмчето ми хареса, но като гледах първата част и ми стана гадно. Къв е бил и къв е сега. Няма смисъл да казвам, че филми като "Рамбо" с него бих ги гледал хиляди пъти без омръзване.

Link to comment
Share on other sites

Къв е бил и къв е сега.

Е, то възрастта не прощава!Но и на тия години пак вади големи баници(малко му висът циците де ама карай) :lol: ! :punk Докато негъра например изглеждаше като няква хърба в сравнение със Сталоун.

Link to comment
Share on other sites

Филмът е много хубаф и си заслужава да се гледа дори и с лошо качество... И съм съгласен, че тази част е една от най-хубавите :) Приятно гледане на тези които още не са го гледали или тези които ще го гледат за 2 път :)

Link to comment
Share on other sites

Както каза коментатора на края на мача в спорта най-чето употребяваната дума е НЕВЕРОЯТНО.Невероятен!!!ПОКЛОН!Нямам думи филм който завинаги ще остане в сърцето ми !!!!Поклон за хората който са създали Това нещо!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

ненормален филм 10/10 класика перфектен завършек на историята на роки... и сталоун с провлачения говор и акцента класика класика...а боя перфектен.....

Link to comment
Share on other sites

От поне 10 години се чуваше че ще има Роки 6 и все си мислех че ще го развалят. Е оказах се в грешка за което съм страшно щастлив. Едно голямо БРАВО!!!

Link to comment
Share on other sites

От поне 10 години се чуваше че ще има Роки 6 и все си мислех че ще го развалят. Е оказах се в грешка за което съм страшно щастлив. Едно голямо БРАВО!!!

И аз така мислех, но хубаво филмче са направили :punk

Link to comment
Share on other sites

филма като цяло е доста добър само малко в началото действието се развива малко мудно... иначе Силвестър Сталоун за пореден път доказа че е един от най-добрите актьори :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Филмът е хубав. Бих казал носталгичен. Напомни ми времето, когато бягахме от училище, за да го гледаме. И съответно всеки закачваше някакво подобие на чувал и блъскаше до припадък...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Малко тъп въпрос в стара тема но немога да се сетя кой уби жена му в 5та 4аст ? ако беше в 5та :)

 

Колкото до 6та 4аст скоро е гледах добър край :D

Link to comment
Share on other sites

Не дават как умира,5та серия свършва как те се кефат след като Роки преби Томи Гън, и в 6та вече е умряла.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...