Jump to content
BulForum.com

ако може сайтове на колежи/университети в Пловдив


operator

Recommended Posts

aко може кажете в европейския колко пари е 1 семестър

 

и къв изпит се полага? по какво?

 

и кви предмети се гледат от дипломата?

 

Aма в европейския и изпити ли има. ТО е грехота при тия семестриялни такси да те скъсат

Link to comment
Share on other sites

aко може кажете в европейския колко пари е 1 семестър

 

и къв изпит се полага? по какво?

 

и кви предмети се гледат от дипломата?

тва учебно заведние или не е легално или ако е то тогава не става за нищо!!! Там има ли изпити по нещо или само такси и накрая диплома

?

Link to comment
Share on other sites

абе кажете колко е семестъра в европейския

какъв изпит се полага и какви оценки се гледат..ай кажете де..

 

Абе ако искаш да отидем да ти вземем теста и да ти платим семестъра ?! Дадоха ти сайта, на него има телефон, има и адрес. Ще разбереш точно за 1 минута.

Link to comment
Share on other sites

www.cea.hit.bg тва е на Колеж по икономика и администрация саита е гола вода ама колежа е 6 да знаеш :)) иначе на саита единственото хубаво че може си проверяваш оценките яко информация и програмата иначе на външен вид е зян

Link to comment
Share on other sites

480лв беше семестърът в европейския. има изпит за приемане, който е само ей така за парлама да се каже, че има изпит. моят съвет е ако искаш да научиш нещо да не се набутваш там, ако искаш 3 години да щракаш с пръсти там е само за теб :bgrin: аз се бях записал 1 семестър, за да отърва казармата и просто беше под всякаква критика :sick

Link to comment
Share on other sites

за европеиски може и да е така но за КИА които иска да се научи има много добри шансове но да знае нищо не се дава на готово смисъл ти ако нямаш желания да учиш няма се научиш даскалите са добри има си и слабите звена в тая насока ама те са 1-2 от общия брои преподаватели всички други са просто машини смисъл хубав стил на преподаване

Link to comment
Share on other sites

ми 20 лева заверка зада вземеш някои изпити просто ти намекват че искат даим тропнеш под масата мани мани тя гледа на една неина колежка книжката и казва тоя го е купила тоя бая е учила тоя трябва го плати мани мани

Link to comment
Share on other sites

oбоснови се де..

 

Ми един авер е там и според негови думи като отишъл да записва вотри курс са го питали втори или трети да го запишат. Само е трабвало да си плати таксите. Оставя има малко повече капаро и хич не ходи

Link to comment
Share on other sites

абе кажете колко е семестъра в европейския

какъв изпит се полага и какви оценки се гледат..ай кажете де..

 

 

480лв беше семестърът в европейския. има изпит за приемане, който е само ей така за парлама да се каже, че има изпит. моят съвет е ако искаш да научиш нещо да не се набутваш там, ако искаш 3 години да щракаш с пръсти там е само за теб :bgrin: аз се бях записал 1 семестър, за да отърва казармата и просто беше под всякаква критика :sick

 

600 лева е таксата. Следващата година сигурно ще е повече. На приемния изпит ако имаш под 4,50 не те приемат.

 

за европеиски може и да е така но за КИА които иска да се научи има много добри шансове но да знае нищо не се дава на готово смисъл ти ако нямаш желания да учиш няма се научиш даскалите са добри има си и слабите звена в тая насока ама те са 1-2 от общия брои преподаватели всички други са просто машини смисъл хубав стил на преподаване

 

Тоя колеж акредитиран ли е изобщо? И какъв е смисъла от полу-висше образование??? Защото точно с такова се излиза от колеж с 3 годишен срок на обучение.

 

ми 20 лева заверка зада вземеш някои изпити просто ти намекват че искат даим тропнеш под масата мани мани тя гледа на една неина колежка книжката и казва тоя го е купила тоя бая е учила тоя трябва го плати мани мани

 

20 лева струва служебната заверка във всеки университет. През целия период на обучение имаш право на 3. Поне в ПУ са само 3.

Link to comment
Share on other sites

w00x колежа е акредитират след завършване на специалист за 3 години продължаваш в ЮЗУ година и половина като лекциите са в сградата на КИА след това само държавният изпит е в ЮЗУ

за служебна заверка аз такова нещо несъм чувал в КИА преподавателите си дават даже и на изпита заверка няма проблем кви са тия служебни от къв зор ще плащам за тва

 

 

а за делта той не е ли в списъка на съда ????

Link to comment
Share on other sites

600 лева е таксата. Следващата година сигурно ще е повече. На приемния изпит ако имаш под 4,50 не те приемат.

за таксата няма да споря, може и да се е увеличили (преди 2 години бях там). но за изпита бих казал, че мен само без изпит, дето не ме приеха. просто им казах - така и така вашият колеж не ме интересува искам да се отложа от казармата. и те ми дадоха някво изпитче, пратиха ме да го реша (забележи в библиотеката), след което си платих и ме записаха :lol:

Link to comment
Share on other sites

600 лева е таксата. Следващата година сигурно ще е повече. На приемния изпит ако имаш под 4,50 не те приемат.

Тоя колеж акредитиран ли е изобщо? И какъв е смисъла от полу-висше образование??? Защото точно с такова се излиза от колеж с 3 годишен срок на обучение.20 лева струва служебната заверка във всеки университет. През целия период на обучение имаш право на 3. Поне в ПУ са само 3.

 

СПЕЦИАЛИСТ излизаш. Такова животно "полу" няма. и 13-клас върши същата работа пред който и да е колеж ако искаш само с него да останеш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...